طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه فعال بودن در بازار موبایل و ارائه دادن سرویس در قالب اپلیکیشن‌های موبایل برای موفقیت بیشتر در هر کسب و کاری لازم است. با همه‌گیر شدن تلفن های هشمند نیاز به ارائه‌ی خدمات بر روی این دستگاه‌های همراه بیش از پیش احساس می‌شود.
با رشد سریع تالفن های هوشمند ، درخواست‌ها برای تولید اپلیکیشن‌های نیز روز به روز در حال افزایش است که دنیای وب با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و استاندارهای توسعه و برنامه نویسی به شما تضمین می‌دهند که اپلیکیشن‌های تولید شده در همه‌ی دستگاه‌های موجود بدون هیچ تفاوتی اجرا شوند.
طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل از جمله قدم های بازاریابی موبایلی است که می تواند طیف گسترده ای از خدمات را در اختیار مشتریان شما قرار دهد. تیم برنامه نویسی دنیای وب با بهره گیری از استانداردهای روز و بررسی نیازهای کسب و کار شما بهترین نرم افزار ممکن را بر روی پلتفرم های اندروید و iOS توسعه می دهد که می تواند از امکانات آفلاین و تحت وب بر روی پروتکل http بهره ببرد تا خدماتی همچون اخبار، فروش های ویژه، جستجوی کالا یا خدمات و … را در اختیار کاربران قرار دهد.

طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید
146156 c2cc 4 300x169 طراحی اپلیکیشن موبایل

با رشد سریع اندوید به عنوان یک پلتفرم، درخواست‌ها برای تولید اپلیکیشن‌های اندرویدی نیز روز به روز در حال افزایش است که دنیای وب با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و استاندارهای توسعه اندورید به شما تضمین می‌دهند که اپلیکیشن‌های تولید شده در همه‌ی دستگاه‌های موجود بدون هیچ تفاوتی اجرا شوند.

 

طراحی و توسعه اپلیکیشن های ios
Interview Lead iOS Developer Reveals how ToDoist for iOS Gets Made 474383 6 300x200 طراحی اپلیکیشن موبایل

هر چند سیستم عامل iOS انحصارا فقط بر روی محصولات کمپانی بزرگ اپل پیاده سازی شده است ولی با این حال کاربران زیادی دارد و تقاضا برای تولید اپلیکیشن های آیفون و آیپد روز به روز در حال افزایش است. از این رو دنیای وب با به کارگیری نیروهای متخصص در توسعه اپلیکیشن iOS آماده ارائه خدمات برنامه نویسی iOS با ساختار مدون و یکپارچه می باشد.