افزایش سرعت وب سایت

سرعت آهسته، تعداد کاربران وب سایت را کاهش می‎دهد.

افزایش تعداد مشتریان

افزایش رتبه وب سایت در گوگل

افزایش مدت ماندگاری کاربران در وب سایت

چگونه بهینه سازی سرعت وب سایت بر موفقیت آن تأثیر می‌گذارد؟

چگونه بهینه سازی سرعت وب سایت بر موفقیت آن تأثیر می‌گذارد؟

سرعت وب سایت، سرعت بارگذاری محتوای صفحات وب سایت شما است، چند ثانیۀ اضافی می‌تواند تأثیر به‌سزایی در جذب بازدیدکننده و رسیدن به اهداف وب سایت داشته باشد. این بدان معنی است که افزایش سرعت وب سایت و در واقع داشتن یک وب سایت سریع نه فقط برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجو بلکه برای حفظ ارتباط با کاربران نیز ضروری است.

در واقع، ۴۷ درصد از مصرف‌کنندگان انتظار دارند وب سایت‌ها در دو ثانیه و یا کمتر بارگیری شوند و ۴۰ درصد صفحه‌هایی را که سه یا چند ثانیه بیشتر طول می‌کشد، رها می‌کنند. این بدان معناست که اگر بارگذاری وب سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد، تقریباً نیمی از بازدیدکنندگان خود را قبل از رسیدن به وب ساییتان از دست می‌دهید، این موضوع به‌تنهایی ضربۀ بزرگی به تبدیل‌های احتمالی شما است.

همچنین سرعت بارگذاری آهستۀ شما، موجب جلوگیری از بازگشت دوبارۀ کاربران به وب سایت می‌شود، در یک نظر سنجی ۷۹ درصد از مشتریان اظهار داشتند که به وب سایت‌هایی که عملکرد ضعیف دارند، هرگز دوباره برنمی‌گردند، در همان نظرسنجی، ۵۰ درصد از کاربران اظهار داشتند که بارگذاری سریع صفحات، عامل مهمی برای وفاداری آن‌ها به وب سایت‌ها است. در این بررسی همچنین مشخص شد که یک تأخیر یک ثانیه‌ای می‌تواند رضایت مشتری را تا حدود ۱۶ درصد کاهش دهد.

بنابراین جای تعجب نیست که چرا سرعت وب سایت باعث افزایش کارایی آن می‌شود. وب سایت‌هایی با سرعت بارگذاری زیاد، نرخ پرش بالاتر و مدت زمان ماندگاری کاربر کمتری دارند. واضح است که تلاش برای افزایش سرعت وب سایت شما حتی یک ثانیه، می‌تواند تأثیر عمده‌ای بر تبدیل‌ کاربران به مشتری داشته باشد.

تأثیر افزایش سرعت وب سایت بر روی رتبه و قابلیت دیده‌شدن آن

تجربه کاربری مدت‌هاست که یکی از مهم‌ترین عامل‌های رتبه‌بندی است. گوگل سرعت وب سایت و در نتیجه سرعت بارگذاری صفحات را به‌عنوان یکی از پارامترهایی معرفی کرده که الگوریتم‌هایش آن را بررسی کرده و از نتایج آن در رتبه‌بندی وب سایت استفاده می‌کنند. در شرایطی که گوگل، هنگام رتبه‌بندی وب سایت‌ها به سرعت آن‌ها توجه دارد؛ سرعت بارگذاری وب سایت در وهلۀ اول بر چگونگی دسترسی کاربران تأثیر می‌گذارد.

بنابراین سرعت بارگذاری صفحات وب سایت هم برای خزنده‌های گوگل و هم برای کاربر از اهمیت به‌سزایی برخوردار است. سرعت آهستۀ وب سایت به این معنی است که خزنده‌های گوگل در مدت زمان مشخص می‌توانند تعداد صفحات کمتری را ایندکس کنند و این موضوع در رتبه‌بندی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت. سرعت وب سایت همچنین به‌لحاظ تجربۀ کاربری نیز مهم است.

در نتیجه اگر می‌خواهید در نتایج گوگل رتبۀ خوبی داشته باشید و دید خود را حفظ نمایید یا بهبود ببخشید، ضروری است بدانید که چگونه می‌توانید زمان بارگذاری وب سایت را کاهش دهید. شما باید وب سایتی داشته باشید که تجربۀ کاربری آسان و سریع را در تمامی ابعاد نمایش، ارائه دهد.

تأثیر افزایش سرعت وب سایت بر روی رتبه و قابلیت دیده‌شدن آن
زمان بارگذاری مناسب برای صفحه چیست؟

زمان بارگذاری مناسب برای صفحه چیست؟

قبل از شروع عیب‌یابی و برطرف کردن مشکلات مربوط به سرعت وب سایت و در نهایت افزایش سرعت وب سایت، بهتر است هدفی را برای خود مشخص نمایید. طبق گفته‌های گوگل، بهترین زمان حدود ۳ ثانیه است، متأسفانه با توجه به گزارش‌های انجام‌شده، سرعت بارگذاری اکثر وب سایت‌ها در این محدوده قرار ندارد.

در تجزیه و تحلیل ۹۰۰۰۰۰ صفحه که ۱۲۶ کشور را شامل می‌شد، گوگل دریافت که ۷۰ درصد از صفحات مورد بررسی تقریباً ۷ ثانیه برای بارگذاری نیاز دارند. از بین این صفحات تقریباً هیچ‌کدام حتی نزدیک به مدت زمان ۳ ثانیه نبودند.

چرا وب سایت من کند است؟

فرض می‌کنیم که شما تست سرعت سایت را انجام داده‌اید و متوجه شده‌اید بارگذاری آن بسیار کند است (اگر نمی‌دانید چگونه باید سرعت وب سایت را تست نمایید، مقاله‌ای که به آن اختصاص داده‌ایم را مطالعه نمایید).

دلایل زیادی وجود دارد که باعث کاهش زمان بازگذاری وب سایت شما می‌شود (از زمان پاسخگویی سرور گرفته تا اندازه تصویر و …) این بدان معناست که برای بهبود سرعت صفحات وب سایت، یک سری مراحل وجود دارد.

چرا وب سایت من کند است؟
خدمات بهینه سازی سرعت وب سایت در دنیای وب

خدمات بهینه سازی سرعت وب سایت در دنیای وب

با توجه به موارد گفته‌شده صاحبان وب سایت‌ها به‌طور کلی کار زیادی برای رساندن وب سایتشان به نتایج اول گوگل باید انجام دهند. برای بهبود وضعیت وب سایت خود بهتر است به توصیه‌ها و معیارهای گوگل توجه کنید. گوگل به‌عنوان بزرگترین موتور جستجوی جهان می‌تواند تأثیر عمده‌ای در موفقیت کسب‌وکار شما داشته باشد.

ما در دنیای وب ابتدا سرعت وب سایت شما را آنالیز و بررسی کرده و مشکلات آن را پیدا می‌نماییم، در نهایت با توجه به استانداردها اقدام به رفع این مشکلات کرده و سرعت وب سایت را ارتقا می‌دهیم. خدمات ما در زمینۀ افزایش سرعت وب سایت شامل موارد زیر است:

آنالیز کامل سرعت وب سایت با ابزارهای حرفه‎ای

افزایش سرعت وب سایت یکی از خدمات آنالیز و تحلیل وب سایت در دنیای وب است. در این بخش ابتدا وب سایت مورد نظر را با ابزارهایی مانند GT metrix بررسی کرده و از طریق بخش‎های مختلف این ابزار، یک آمار دقیق از مشکلات وب سایت به دست می‎آوریم.

بکاپ‌گیری از وب سایت

قبل از انجام مراحل مورد نظر، از اطلاعات وب سایت شما بکاپ تهیه می‎کنیم تا در صورت نیاز به اطلاعات قبلی دسترسی داشته باشید.

رفع مشکلات

بعد از بررسی و عیب‌یابی سرعت وب سایت، یک لیست از مواردی که نیاز به تغییر دارند آماده کرده و فرآیند بهینه سازی را شروع می‌کنیم.

آموزش موارد ضروری

بعد از اینکه مشکلات فعلی وب سایت را برطرف کردیم و سرعت وب سایت به میزان مورد نیاز بالا رفت، پیشنهاد‌هایی برای نگه‌داری سرعت وب سایت شما خواهیم داشت و یک چک‌لیست برای حفظ سرعت بالا در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

0936-155-32-18

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

راه حل برای پیدا کردن گوشی های سرقتی چیست؟

حذف خودکار چربی اثر انگشت از روی صفحه نمایش

قابلیت کانال اینستاگرام رسما معرفی شد

استراتژی های گسترش کسب و کار در سال ۲۰۲۳

پتنت جدید اپل برای تبدیل پیام های iMessage به محتوای صوتی

گوگل ویژگی های رم و صرفه جویی در انرژی را به مرورگر کروم اضافه کرد

مجهز شدن ویندوز ۱۱ به میکسر صوتی حرفه ای

یازده میلیون گوشی به بدافزار آلوده شدند

قابلیت اضافه شدن پیام صوتی به استاتوس در واتساپ

انتشار توییتر بلو برای اندرویدی‌ها

اینستاگرام دو قابلیت جدید معرفی کرد

قابلیت پیام به خود در واتس‌اپ