طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل راهکاری برای ارتباط سریع با کاربران

دلایل داشتن اپلیکیشن

دلایل داشتن اپلیکیشن

امروزه فعال بودن در بازار موبایل و ارائه دادن سرویس در قالب اپلیکیشن‌های موبایل برای موفقیت بیشتر در هر کسب و کاری لازم است. با همه‌گیر شدن تلفن های هوشمند نیاز به ارائه‌ی خدمات بر روی این دستگاه‌های همراه بیش از پیش احساس می‌شود.

با رشد سریع تالفن های هوشمند ، درخواست‌ها برای تولید اپلیکیشن‌های نیز روز به روز در حال افزایش است که دنیای وب با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و استاندارهای توسعه و برنامه نویسی به شما تضمین می‌دهند که اپلیکیشن‌های تولید شده در همه‌ی دستگاه‌های موجود بدون هیچ تفاوتی اجرا شوند.

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل از جمله قدم های بازاریابی موبایلی است که می تواند طیف گسترده ای از خدمات را در اختیار مشتریان شما قرار دهد. تیم برنامه نویسی دنیای وب با بهره گیری از استانداردهای روز و بررسی نیازهای کسب و کار شما بهترین نرم افزار ممکن را بر روی پلتفرم های اندروید و iOS توسعه می دهد که می تواند از امکانات آفلاین و تحت وب بر روی پروتکل http بهره ببرد تا خدماتی همچون اخبار، فروش های ویژه، جستجوی کالا یا خدمات و … را در اختیار کاربران قرار دهد.

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند،  از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجهی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجهی را تجربه کند.

طراحی اپلیکیشن اندروید

با رشد سریع اندوید به عنوان یک پلتفرم، درخواست‌ها برای تولید اپلیکیشن‌های اندرویدی نیز روز به روز در حال افزایش است که دنیای وب با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و استاندارهای توسعه اندورید به شما تضمین می‌دهند که اپلیکیشن‌های تولید شده در همه‌ی دستگاه‌های موجود بدون هیچ تفاوتی اجرا شوند.

طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن های ios

طراحی اپلیکیشن های ios

هر چند سیستم عامل iOS انحصارا فقط بر روی محصولات کمپانی بزرگ اپل پیاده سازی شده است ولی با این حال کاربران زیادی دارد و تقاضا برای تولید اپلیکیشن های آیفون و آیپد روز به روز در حال افزایش است. از این رو دنیای وب با به کارگیری نیروهای متخصص در توسعه اپلیکیشن iOS آماده ارائه خدمات برنامه نویسی iOS با ساختار مدون و یکپارچه می باشد.
در برنامه نویسی اپلیکیشن های IOS فارغ از کدنویسی و توان برنامه نویسی اپلیکیشن های آی او اس داشتن اکانت دولوپر و داشتن نمونه کار در اپل استور موضوعی است که مشتری با اطمیان کامل می تواند سفارش انجام اپلیکیشن IOsبدهد.

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

وبلاگ

پروژه جدید گوگل چیست؟

اگر صفحه اینستاگرام‌ هک شد چه کاری باید انجام داد؟

پردرآمدترین مشاغل دنیای تکنولوژی

5 توصیه برای طراحی وب سایت شرکت های کوچک

بررسی ارتباط طراحی وب سایت ریسپانسیو و سئو

نیازهای یک وب سایت پزشکی

گوگل با پلتفرم جدیدش کار طراحی سایت را راحت تر می کند

SMO – بهینه سازی شبکه های اجتماعی

مزایای طراحی وب سایت