درباره دنیای وب

با استارتاپ دنیای وب آشنا شوید

تخصص اصلی دنیای وب برنامه نویسی است

پشتیبانی در دنیای وب مهم ترین فاکتور است

دغدغه اصلی دنیای وب انجام فعالیت حرفه ای بر مدار اخلاق گرایی حرفه ای

معرفی دنیای وب

معرفی دنیای وب

وب سایت، اپلیکیشن موبایل، دیجیتال مارکتینگ و محتوا مارکتینگ تاکتیک‌هایی هستند که افراد و کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند برای دیده شدن در فضای اینترنت از آن‌ها استفاده نمایند.

دنیای وب بیشترین تمرکز خود را بر روی ایده پردازی، مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی در حوزه توسعه وب‌سایت و اپلکیشن‎های موبایل قرار داده است. دنیای وب می‌تواند استراتژی فعالیت چندین ساله شما را ترسیم کند و طبق آن استراتژی برای شما طراحی وب‌سایت انجام می‌دهد و بعد از آن با بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجوگر فعالیت خود را شروع می‌کند و هم‌زمان با طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت توسط متخصصان برند سازی اینترنتی برند متناسب با فعالیت شما در فضای وب طراحی و پیاده‌سازی خواهد شد. قالب‌های طراحی‌شده در دنیای وب بر روی همه دستگاه‌ها و در طیف وسیعی از اندازه‌های صفحه‌نمایش کار می‌کنند.

نام تجاری دنیای وب را برای فعالیت‌ حرفه‌ای انتخاب کرده‌ایم و مهم‌ترین دغدغه ما انجام فعالیت حرفه‌ای بر مدار اخلاق‌گرایی حرفه‌ای است.

توصیه مهم

افراد معمولاً در مواجه با پروژه‌های طراحی وب سایت و یا اپلیکیشن های موبایل به مسئله پشتیبانی کمتر توجه می‌کنند و از توجه نکردن به پشتیبانی قطعاً در آینده متضرر خواهند شد، به خاطر اینکه کارطراحی وب سایت و یا اپلیکیشن موبایل یک فرایند بلندمدت است، پروژه‌های برنامه‌نویسی مشابه یک محصول نیستند که هزینه‌ای برای خرید آن پرداخت کنید و ارتباط شما با فروشنده به اتمام برسد، دقت کنید که همواره مشکلاتی از قبیل نقص در عملکرد صحیح آن به وجود می‌آید و علت‌های مختلف وجود دارد که فقط برنامه‌نویس می‌داند مشکل از کجاست تا مشکل را برطرف نماید پس همچنان بعد ازتحویل پروژه نیاز به ارتباط مستمر با شرکت وجود دارد و درواقع مشکلی که اکثراً در زمان کار با افراد و گروه‌های غیر معتبر رخ می‌دهد این است که  مشتریان بعد از کار رضایتی از پشتیبانی ندارند. پشتیبانی از اساسی‌ترین ویژگی‌ها است که باعث می‌گردد تا تمایز یک شرکت قوی و ضعیف را بتوان تشخیص داد.

توصیه مهم
زمینه های فعالیت دنیای وب

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

فرست کیورد به کمپین نفس پیوست

چطور به‌راحتی کلمه کلیدی پیدا کنید!

چقدر با حوزه های برنامه نویسی آشنایی دارید؟

از چه منابعی میتوان زبان برنامه نویسی جاوا یاد گرفت؟

روش‎های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت در سال ۲۰۱۹

رایج‎ترین خطاهای مرورگر هنگام بارگیری صفحات وب و معنی آنها

چگونه می‌توان برنامه‌نویس شد؟

۱۲ نکته کلیدی برای بهینه سازی محتوای وب سایت

معایب و مشکلات طراحی وب سایت با قالب آماده

عوامل مؤثر در داشتن یک وب سایت خبری موفق

بهترین اپلیکیشن‌های عکاسی برای اندرویدی‌ها

علاقه شدید کسب و کارها به شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری