طراحی اپلیکیشن آموزشی

شعبۀ مجازی آموزشگاه خود را در موبایل دانش‌پژوهان افتتاح کنید

موسسۀ آموزشی خود را هوشمند و دیجیتال کنید

با افزایش کیفیت خدمات، اولین انتخاب علم‌آموزان باشید

کلاس‌ها، آزمون‌ها، ثبت نام و دریافت شهریه را آنلاین مدیریت و اجرا کنید

با طراحی اپلیکیشن آموزشی صاحب یک آموزشگاه مجازی شوید

با طراحی اپلیکیشن آموزشی صاحب یک آموزشگاه مجازی شوید

با مدرنیزه‌شدن عصر حاضر و توسعۀ چشم‌گیر کاربرانِ تلفن‌های هوشمند و مجهز بودن بیش از ۹۰ درصد آن‌ها به اینترنت همراه، جا دارد تا شما نیز به‌عنوان یک صاحب علم و دارندۀ هنر آموزش از این فرصت ارزنده، یک تحول برای سیستم کاری و آموزشی خود بسازید.

موسسات آموزشی، آموزشگاه‌ها و مدارس به‌عنوان سازمان‌های خصوصی، دولتی یا نیمه‌دولتی با تعداد زیادی از افراد جامعۀ آماریِ جوان ایران در ارتباط هستند، مخصوصاً جوانان و نوجوانان با رنج سنی 13 تا 18 سال که شاید بتوان گفت درصد قابل توجهی از فعالیت‌های روزمرۀ خود را در محیط دیجیتال انجام می‌دهند از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا اپلیکیشن‌های خدماتی و…

آموزشگاه‌ها با تولید و طراحی اپلیکیشن آموزشی می‌توانند کیفیت خدمات و رضایت دانش‌آموزان و مخاطبان خود را بالا ببرند. موسسات آموزشی می‌توانند با تولید اپلیکیشن نیاز دانش‌پذیران خود را پوشش داده و کارهای‌شان را بهتر به پیش ببرند و همچنین این امکان موجب ایجاد  لذت بیشتر و رضایت بیشتر در دانش‌آموزان می‌شود که به تمایز آموزشگاه شما کمک شایانی می‌کند.

مدیریت کلاس‌ها، اعلام تکالیف، برنامۀ هفتگی، اعلام نمرات با نمودارهای پیشرفتۀ تحلیلی، اطلاع‌رسانی رویدادها، برنامه‌ها، جشن‌ها و.. در قالب یک اپلیکیشن می‌تواند بسیار جذاب و خاص باشد. چیزی که هر موسسۀ آموزشی و آموزشگاهی با توجه به آن می‌تواند جهش بزرگی در ارائۀ خدمات خود داشته باشد.

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن آموزشی

ویژگی‌های زیادی در طراحی اپلیکیشن آموزشی وجود دارد که تعدادی از آن‌ها را بیان می‌کنیم:

اطلاع‌رسانی

مهم‌ترین ویژگی یک اپلیکیشن آموزشی مناسب، اطلاع‌رسانی‌های به‌موقع و آنلاین به دانش‌پذیران و در صورت لزوم والدین آن‌هاست. اطلاع‌رسانی‌ها باید به شکلی باشد که قبل از رسیدن موعد برگزاری آن خبر به دانش‌آموز یا والدین رسیده باشد.

درگاه بانکی مناسب

اتصال به درگاه بانکی از دیگر ویژگی‌های یک اپلیکیشن آموزشی‌ست. اپلیکیشن باید قادر باشد به درگاه بانکی متصل شود تا دانشجویان بتوانند حساب کاربری خود را شارژ کنند یا خریدهای خود را آنلاین انجام دهند.

ارسال پیامک و نوتیفیکیشن

ممکن است در طول روز افراد نتوانند آنلاین شوند؛ پس باید این امکان وجود داشته باشد تا از آخرین خبرها و اطلاع‌رسانی‌ها با خبر باشند. بهترین راه ارسال پیامک است؛ با ارسال پیامک، حتماً فرد می‌تواند از آخرین خبرها مطلع شود.

البته ارسال پوش‌نوتیفیکیشن هم راه ارتباطی حرفه‌ای است که به‌صورت رایگان قابل انجام و ارسال به همۀ کاربران است.

پنل مدیریت

در یک اپلیکیشن آموزشی، پنل مدیریتی برای مدیر موسسۀ آموزشی و یا مدرسه پیاده‌سازی می‌شود تا از طریق آن بتواند آخرین وضعیت دانش‌آموزان، معلمین و اولیا را بازبینی کند یا بتواند اطلاع‌رسانی‌ها را در آن انجام دهد و به افراد ارسال کند.

ویژگی‌های طراحی اپلیکیشن آموزشی
مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی

مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی

دسترسی سریع و آسان به منابع آموزشی

بر اساس یک نظرسنجی، مردم به‌طور متوسط ۳۰ ساعت در ماه از اپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌کنند. این اپلیکیشن‌ها به‌دلیل انعطاف پذیری و سهولت جستجوی اطلاعات، تبدیل به بخشی از زندگی مردم شده‌اند. بزرگترین مزیت استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی، سهولت استفاده و دسترسی به موارد آموزشی حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت است.

استفاده از منابع آموزشی در تلفن همراه

امروزه دانشجویان معمولاً علاقه‌مند به مطالعۀ آنلاین هستند و از کتابخانه‌های آنلاین استفاده می‌کنند چرا که اگر منابع آموزشی آن‌ها در تلفن همراهشان باشد در هر کجا و هر زمانی می‌توانند مطالعه کنند و دیگر محدود به زمان و مکان خاصی نیستند. ضمن اینکه به‌سادگی می‌توانند با معایبی از جمله فراموشی جزوات و سنگینی حمل آن‌ها خداحافظی کنند.

ارتباط راحت بین مدرس و دانش‌پژوهان

اپلیکیشن‌های آموزشی با دارا بودن  قابلیت چت می‌توانند این فرصت را در اختیار کاربرانشان قرار دهند تا در هر لحظه و هر جا به‌راحتی با ارسال یک پیام متنی یا صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

تحلیل و بررسی روند آموزش دانش‌پذیران

اپلیکیشن‌های آموزشی این قابلیت را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند تا نتایج آزمون‌ها را به‌صورت نمودارهای قابل تحلیل مشاهده کرده و از درصد رشد یا افت خود آگاه شوند.

ایجاد سرگرمی در کنار آموزش

یادگیری و آموزش دیگر فعالیتی منفعل و یکطرفه نیست. ارائۀ آموزش در قالب بازی، بسیار نتیجه بخش و موثر است و باعث ایجاد اشتیاق و علاقه به یادگیری در دانش‌آموزان می‌شود. طراحی اپلیکیشن آموزشی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا آموزش در ذهن آنها ماندگارتر شود.

طراحی اپلیکیشن آموزشی مناسب چه افراد و موسساتی‌ست؟

معلمان، مدرسان، مربیان، اساتید، منتورها، کوچ‌ها و تمام افرادی که به‌صورت انفرادی در صنعت آموزش فعالیت دارند و موسسات زیر:

مدارس غیر انتفاعی

مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها

آموزشگاه زبان

آموزشگاه تقویتی و کنکور

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

آموزشگاه آرایشگری

آموزشگاه خوشنویسی

آموزشگاه بازیگری

آموزشگاه آشپزی

آموزشگاه کامپیوتر

آموزشگاه خطاطی

آموزشگاه عکاسی

آموزشگاه حسابداری

آموزشگاه خیاطی

آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه هنری

و سایر آموزشگاه‌های آزاد، نیمه‌دولتی و دولتی

طراحی اپلیکیشن آموزشی مناسب چه افراد و موسساتی‌ست؟
صفحۀ اصلی اپلیکیشن

صفحۀ اصلی اپلیکیشن

این صفحه به‌گونه‌ای طراحی می‌شود که کاربر به‌راحتی بتواند امکانات اپلیکیشن را مشاهده کند و به آن‌ها دسترسی داشته باشد، جهت استفاده از این امکانات ابتدا مراحل ثبت نام طی شده و کاربر با نام کاربری خود به اپلیکیشن وارد می‌شود. از امکانات صفحۀ اصلی می‌توان به دسترسی به دوره‌ها، فایل‌های تصویری، فایل‌های صوتی، مدیریت دانلود، تماس با مدیران اپلیکیشن و اطلاع از قوانین و مقررات اشاره کرد.

اهداف اپلیکیشن آموزشی

برگزاری کلاس‌ها به‌‌صورت آنلاین و کاملاً مجازی از بزرگترین اهداف راه‌‌اندازی و طراحی اپلیکیشن آموزشی است چراکه امروزه طرفداران خاص خودش ‌را پیداکرده است.
یکی از دلایل مهم شرکت درکلاس‌های مجازی این‌ است که برخی از افراد به ‌دلیل نداشتن وقت ‌کافی یا دور بودن از موسسۀ آموزشی از این کلاس‌ها استفاده ‌می‌کنند.

اهداف اپلیکیشن آموزشی
طراحی حرفه‌ای و ریسپانسیو

طراحی حرفه‌ای و ریسپانسیو

استفاده‌کنندگان هر اپلیکیشن، مشتریان و مخاطبانی هستند که به‌منظور دریافت یک ارزش خاص اپلیکیشن را نصب می کنند. بنابراین کار با یک اپلیکیشن باید آنچنان ساده باشد که برای همۀ مخاطبان قابل فهم باشد.

در برخی موارد ممکن است اپلیکیشن ساخته‌شده فقط روی برخی از دیوایس‌ها قابل اجرا باشد. به‌عنوان مثال اپلیکیشنی که برای سیستم عامل اندروید ساخته می‌شود باید روی گوشی‌ها و تبلت و حتی سیستم عامل‌های دیگر به خوبی اجرا شود.

پشتیبانی فنی اپلیکیشن

پشتیبانی و آنالیز یکی از مهم‌ترین خدمات قابل ارائه در طراحی اپلیکیشن آموزشی است. ممکن است در هر صورتی اپلیکیشن دچار مشکل شود؛ اگر اپلیکیشن یک پشتیبانی قوی داشته باشد، می‌توانید در اسرع وقت به پشتیبان مراجعه کنید تا عیب آن را رفع کنید یا ممکن است بخواهید بخشی به آن اضافه یا حذف کنید که با بودن پشتیبانی به‌راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید.

پشتیبانی فنی اپلیکیشن
چطور می‌توانید یک اپلیکیشن آموزشی اختصاصی داشته باشید؟

چطور می‌توانید یک اپلیکیشن آموزشی اختصاصی داشته باشید؟

طراحی اپلیکیشن آموزشی می‌تواند برای شما که یک کسب‌وکار آموزشی دارید و یا یک معلم، مدرس، مربی، منتور، کوچ و یا استاد هستید این فرصت را ایجاد کند تا در دنیای مجازی نیز حرفی برای گفتن داشته باشید و در سرعت و کیفیت انتقال اطلاعات خود به علم‌آموزانتان تحول ایجاد کنید.

اگر شما هم به داشتن یک اپلیکیشن حرفه‌ای و اختصاصی فکر می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، شروع به کار خواهیم کرد.

برخی از امکانات قابل ارائه در اپلیکیشن آموزشی

معرفی موسسۀ آموزشی
معرفی دوره‌های مختلف آموزشی
معرفی اساتید و مربیان
برنامۀ زمان‌بندی کلاس‌ها
فروشگاه آنلاین
ثبت نام آنلاین
تنظیم منوهای موجود در اپلیکیشن
ایجاد کتابخانۀ آنلاین
نمایش لیست محصولات مشابه
مشاهدۀ سوابق خرید مشتری
دریافت آنلاین شهریه
ارسال نوتیفیکیشن
دسته‌بندی دوره‌های آموزشی
ایجاد پیشنهادات شگفت‌انگیز
ایجاد و تنظیم اسلایدر
فروش کتاب‌ها، جزوات، فایل‌های دانلودی
ارسال و نمایش نظرات کاربران
پشتیبانی از دوره‌ها و محصولات
جستجو در دوره‌های آموزشی و محصولات
اضافه کردن محصولات به سبد خرید
قابلیت توسعه
تنظیم رنگ‌های موجود در اپلیکیشن
اشتراک مطالب در شبکه‌های اجتماعی
پشتیبانی فنی
تماس با ما
پشتیبانی از کوپن تخفیف
دربارۀ ما

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

0936-155-32-18

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

راه حل برای پیدا کردن گوشی های سرقتی چیست؟

حذف خودکار چربی اثر انگشت از روی صفحه نمایش

قابلیت کانال اینستاگرام رسما معرفی شد

استراتژی های گسترش کسب و کار در سال ۲۰۲۳

پتنت جدید اپل برای تبدیل پیام های iMessage به محتوای صوتی

گوگل ویژگی های رم و صرفه جویی در انرژی را به مرورگر کروم اضافه کرد

مجهز شدن ویندوز ۱۱ به میکسر صوتی حرفه ای

یازده میلیون گوشی به بدافزار آلوده شدند

قابلیت اضافه شدن پیام صوتی به استاتوس در واتساپ

انتشار توییتر بلو برای اندرویدی‌ها

اینستاگرام دو قابلیت جدید معرفی کرد

قابلیت پیام به خود در واتس‌اپ