طراحی وب سایت آزمایشگاه

تسهیل جواب دهی و دریافت پاسخ آزمایشات برای بیماران

بیماران را قبل از حضور در آزمایشگاه و انجام آزمایش کاملاً راهنمایی کنید

ارائه خدمات مدرن آزمایشگاهی با نوبت دهی آنلاین و خونگیری در منزل

بانک اطلاعاتی تست‌های آزمایشگاهی بدون قفسه‌های بایگانی

مدیریت آزمایشگاه به صورت آنلاین با طراحی وب سایت آزمایشگاه

مدیریت آزمایشگاه به صورت آنلاین با طراحی وب سایت آزمایشگاه

آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و پزشکی به‌صورت اختصاصی و یا در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، با انجام نمونه‌گیری‌های مختلف و بررسی آن‌ها، اقدام به بررسی پارامترهای بسیاری در بدن انسان می‌کنند تا با استفاده از این مؤلفه‌ها یک ارزیابی صحیح از سلامتی انسان‌ها در جنبه‌های مختلف به دست آورند. با افزایش تعداد مراجعین و تنوع آزمایش‌ها معمولاً زمان زیادی باید برای مشاهده نتایج آزمایشات منتظر ماند و با توجه به اینکه بیماران اطلاعات کافی راجع به نوع و روش آزمایش‌ها و اثرات و نتایج آن‌ها در اختیار ندارند و درنتیجه ایجاد ازدحام و مراجعات زیاد آن‌ها به آزمایشگاه‌ها؛ مدیریت این آزمایشگاه‌ها روزبه‌روز سخت‌تر می‌شود. با طراحی وب‌ سایت آزمایشگاه می‎توان بسیاری از این فرآیندها را ساده‎تر نمود.

با طراحی وب سایت آزمایشگاه اختصاصی و حرفه‌ای به یکی از بهترین راه‌های اطلاع‌رسانی دسترسی خواهید داشت که می‌توان به‌سادگی خدمات و امکانات آزمایشگاهی را به بیماران و متخصصان موردنظر معرفی کرد. همچنین ارائه اطلاعات، ارسال مدارک و نتایج آزمایش بیماران دیگر به روش‌های سنتی و کاغذی هزینه‌بر و زمان‌بر انجام نمی‌شود و البته ازدحام فیزیکی جمعیت در آزمایشگاه و پرسیدن سؤالات تلفنی رایج کاهش می‌یابد.

مراجعه‌کنندگان شما و پزشکان معالج می‌توانند به‌سادگی و بدون اتلاف هزینه و زمان اضافی وقت آزمایش گرفته و به نتایج آزمایشات خود دسترسی داشته باشند. این سهولت دسترسی برای بیماری که باید مسافتی طولانی را طی کند، بسیار مفید و رضایت‌بخش خواهد بود. آزمایشگاهی که از طراحی وب‌سایت آزمایشگاه اختصاصی و کارآمد برخوردار باشد، اعتبارش نزد کاربران بیشتر شده و این امر نشانگر همگام بودن آن با دانش و تکنولوژی روز خواهد بود.

عوامل مهم در داشتن وب سایت آزمایشگاه موفق

سئو و بهینه‌سازی وب سایت

یکی از مهم‌ترین موارد فنی حضور پر‌رنگ وب سایت شما در فضای مجازی؛ سئو و بهینه‌سازی وب سایت است. سئو و بهینه‌سازی وب سایت آزمایشگاه جزو مواردی است که شاید در ظاهر به چشم نیاید اما در پشت پرده، زمینه اصلی موفقیت وب سایت شماست. طراحی وب سایت آزمایشگاه شما برای موتور‌های جستجو باید بهینه باشد. این موضوع سبب می‌شود تا در جستجوهای کلمات مرتبط با آزمایشگاه و عباراتی مانند آزمایشگاه تشخیص طبی، آزمایشگاه پزشکی، آزمایشگاه طبی، آزمایشگاه پاتوبیولوژی و …  وب سایت شما در صفحات اول گوگل و بالاتر از رقبا نمایش داده شود.

طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا

موضوع مهم دیگر طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌ گرای وب سایت شماست. به این معنا که کاربران مجازی با دستگاه‌های با اندازه صفحه‌ نمایش‌های متفاوت نظیر موبایل و تبلت بتوانند محتوای وب سایت شما را به صورت صحیحی مشاهده نمایند. موارد مهم دیگری نظیر سرعت و دسترس پذیری وجود دارد که باید در طراحی وب سایت آزمایشگاه در نظر گرفته شوند. با توجه به فنی بودن این موارد، پیشنهاد می‌شود از یک گروه طراحی ماهر و باتجربه برای این امر کمک بگیرید.

 

عوامل مهم در داشتن وب سایت آزمایشگاه موفق
نوبت دهی و جواب دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین با پزشکان آزمایشگاه

نوبت دهی و جواب دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین با پزشکان آزمایشگاه

با گذشت زمان انسان توانسته است از پیشرفت سریع تکنولوژی در زندگی روزمرۀ خویش استفاده کند. شاید این مشکل وجود داشته باشد که همه‌روزه تماس‌های متعدد با شما گرفته می‌شود که نوبتی از شما بگیرند تا در آن تاریخ به آزمایشگاه شما مراجعه کنند. حتی اگر مشتریان شما زیاد باشند، کار به مراجعۀ حضوری برای گرفتن نوبت و یا رزرو هم کشیده می‌شود و شما از انبوهی از این تماس‌ها و مراجعه‌ها خسته می‌شوید. اما با نرم افزار نوبت دهی و رزرو اینترنتی، دیگر نیازی به پاسخگویی به تعداد زیادی تماس برای نوبت دهی نیست و دیگر خبری از مراجعۀ حضوری پی‌درپی ‌برای کسب نوبت نیست. مشتریان شما تنها با استفاده از اینترنت می‌توانند به‌راحتی برای خود نوبت یا وقتی را رزرو کنند، بدون آنکه با شما تماس بگیرند.

جواب دهی آنلاین

ارسال جواب به سامانۀ نرم افزاری تحت وب آزمایشگاه جهت مشاهده بیماران

دریافت جواب توسط بیمار با استفاده از نام کاربری و رمز عبور

مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره پزشکی، شایع‌ترین روش پزشکی از راه دور است که در آن پزشک عمومی یا متخصص به‌صورت آنلاین ازطریق چت، تماس صوتی و یا ویدئوکنفرانس با بیمار ارتباط برقرار کرده و به او مشاورۀ لازم را می‌دهد .ارسال مدارک پزشکی نیز به‌صورت هم‌زمان یا غیر هم‌زمان  اتفاق می‌افتد.

دنیای وب علاوه بر طراحی وب سایت آزمایشگاه به‌صورت اختصاصی، خدمات نرم افزاری دیگری هم به آزمایشگاه‌های طبی و تشخیص پزشکی ارائه می‌کند که توضیحات کامل‌تری دربارۀ برخی از این خدمات را می‌توانید در صفحات زیر مشاهده کنید:

 

طراحی اپلیکیشن پزشکی

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه

نرم افزار مشاوره آنلاین پزشکی

نرم افزار پذیرش و جواب دهی آنلاین

طراحی وب سایت آزمایشگاه برای انواع گروه‌های پزشکی و غیر پزشکی

لازم به ذکر است؛ طراحی وب سایت آزمایشگاه حرفه‌ای و اختصاصی در گروه‌های مختلف پزشکی شامل آزمایشگاه تشخیص طبی، پاتولوژی، پاتوبیولوژی و ژنتیک (در بخش‌های مختلف: میکروبیولوژی، سرولوژی، ایمونولوژی، بافت‌شناسی، بیوشیمی، هماتولوژی و بانک خون، میکروب‌شناسی و قارچ‌شناسی، انگل‌شناسی و ادرار، هورمون‌شناسی، سم‌شناسی و گازهای خونی و …) و همچنین برای اهداف غیرپزشکی مانند آزمایشگاه حسگر مواد و آزمایشگاه‌های شیمی، فیزیک، کامپیوتر و آزمایشگاه‌های صنایع مختلف غذایی، صنعتی و پتروشیمی انجام می‌گیرد.

اگر شما هم به داشتن یک وب سایت آزمایشگاه فکر می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از خدمات مشاوره طراحی وب سایت دنیای وب استفاده کنید.

طراحی وب سایت آزمایشگاه برای انواع گروه‌های پزشکی و غیر پزشکی

امکانات عمومی طراحی وب سایت آزمایشگاه

جواب‌دهی آنلاین بیماران
نوبت‌دهی آنلاین
معرفی آزمایشگاه و درباره ما
بخش خدمات ما
درگاه پرداخت بانکی آنلاین
صفحه مقالات و مطالب آموزشی
اخبار و اطلاعیه‌ها
تالار گفتگوی آزمایشگاه‌های همکار
ایجاد نظرسنجی در وب‌ سایت
بانک اطلاعاتی تست‌های آزمایشگاهی
فرم استخدام آنلاین
طراحی اختصاصی بر اساس رنگ سازمانی
تالار گفتگوی ارتباط بیماران با آزمایشگاه
درخواست سرویس خونگیری در منزل
پنل مدیریت سایت فارسی
تعریف دسترسی مدیران و پرسنل
امکان چند زبانه کردن وب سایت
بخش‌های آزمایشگاهی
صفحه همکاران
روز و ساعت کاری پزشکان
بخش سازمان‌های طرف قرارداد
تقدیرنامه‌ها و لوح‌های کیفیت
مدیریت کاربران عضو شده
امکان عضو‌گیری
بهینه‌سازی برای موتور‌های جستجو
امکان پخش فیلم
اسلاید شو متحرک
ساخت راهنمای نمونه گیری
گالری تصاویر و ویدئو‌ها
نمایش آدرس در نقشه گوگل

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما