طراحی وب سایت آموزشگاه

شعبه‌ای از آموزشگاه خود در خانۀ دانش‌آموزان و دانشجویان داشته باشید!

دوستداران و مشتاقان آموزش مجازی را دریابید!

ثبت نام، آزمون‌ها و صدور گواهی‌نامه‌ها را آنلاین انجام دهید

جزوات، کتاب‌ها، نرم افزارها و فایل‌های آموزشی را اینترنتی بفروشید

کسب‌وکار آموزشی خود را مدرن کنید

کسب‌وکار آموزشی خود را مدرن کنید

در دنیای مدرن زمانی‌که مردم تصمیم به انجام کاری می‌گیرند، اولین کارشان؛ سرچ کردن در  گوگل است. چرا شما نتیجۀ سرچ آن‌ها نباشید؟ هر دانشجو و دانش‌آموزی قبل از ثبت نام در کلاس می‌خواهد بداند کدام کلاس بهتر است و آموزشگاه‌های مختلف را با هم مقایسه کند، سرفصل‌های آموزش هر کلاس را بداند، سپس تصمیم بگیرد.

شاید شما صاحب کسب‌وکار آموزشگاهی تا قبل از این تمام فرآیند نام‌نویسی علاقه‌مندان در آموزشگاهتان را به‌صورت سنتی و کاغذی انجام می‌داده‌اید ولی باید بدانید که ورود به دنیای اینترنت و وب می‌تواند جهش بزرگی از سنت به مدرنیته برای شما باشد که همراه با ارائۀ خدمات بهتر و بروزتر برای مشتریانتان خواهد بود و حاصل آن افزایش رضایت آن‌ها از خدمات شما خواهد بود.

مبحث آموزش از آن دسته موضوعاتی است که با گذر زمان تغییرات بسیاری را به خود دیده است. امروزه برگزاری کلاس‌های آموزشی به‌صورت اینترنتی و از راه دور به یک موضوع بسیار پرطرفدار تبدیل شده است. کاربران علاقه دارند که به موضوعات آموزشی در هر لحظه و مکان دسترسی داشته باشند.

این یک حقیقت است که افراد برای انتخاب بهترین آموزشگاه مورد نظر خود پرس‌وجو و تحقیق می‌کنند و در بسیاری از مواقع با جستجو در اینترنت، آموزشگاهی را انتخاب می‌کنند. بنابراین اگر یک طراحی وب سایت آموزشگاه اصولی و قوی داشته باشید، می‌توانید بازدیدکنندگان را به ثبت نام در آموزشگاه خود تشویق کنید.

ویژگی‌های طراحی وب سایت آموزشگاه

معرفی موسسۀ آموزشی

برقراری ارتباط بین اساتید و دانش‌آموزان

معرفی پرسنل آموزشی، اساتید و معلمان

تولید محتوای آموزشگاه به‌صورت آنلاین

فروش محصولات و خدمات آموزشی به‌صورت آنلاین در سراسر کشور

افزایش درآمد و بازدهی بیشتر

برگزاری کلاس‌های غیر حضوری جهت راحتی دانش‌آموزان

جذب دانش‌آموزان غیر حضوری و امکان برقراری ارتباط جهت مشاوره

ویژگی‌های طراحی وب سایت آموزشگاه
مزایای طرحی وب سایت آموزشگاه

مزایای طرحی وب سایت آموزشگاه

طراحی وب سایت آموزشگاه به شما کمک می‌کند تا علاوه‌بر معرفی و ارائۀ کلیۀ خدمات، فضای راحتی را برای کاربران ایجاد کنید تا با صرف زمان اندکی، بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند. علاوه‌براین طراحی وب سایت برای موسسات آموزشی، فرهنگی و … یکی از ابزارهای جذب مشتری است که شاید بتوان گفت یکی از ملاک‌های انتخاب توسط کاربران است. بنابراین اگر شما هنوز مسلح به این سلاح نیستید، باید گفت نه‌تنها توفیق چندانی در جذب مشتری نخواهید داشت، بلکه فرصت مناسبی برای پیشرفت رقبای خود فراهم نموده‌اید.

کمبود وقت، محدودیت‌های زمانی و مکانی و … عدۀ بی‌شماری را بر آن می‌دارد تا بجای حضور در کلاس‌های فیزیکی آموزشگاه‌ها، از دوره‌های آموزش مجازی که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود، استفاده کنند. طراحی اختصاصی وب سایت، بستر مناسبی برای تامین نیاز مشتاقان دوره‌های مجازی است.

اگر دوره‌های خاصی را در طول سال برگزار می‌کنید که شرط برگزاری دوره، تکمیل ظرفیت کلاس است، بهترین راه برای معرفی این دوره‌ها؛ ثبت نام در فضای مجازی است. شما به‌راحتی می‌توانید گزارشات کاملی از ورودی‌های وب سایت و صفحات معرفی دوره‌ها داشته باشید و تصمیمات جامعی برای زمان برگزاری دوره بگیرید. اگر مشاورۀ تحصیلی دارید، می‌توانید از طریق وب سایت، فرآیند ثبت نام آن را انجام دهید و هزینۀ آن را دریافت کنید. همچنین می‌توانید وب سایت آموزشگاهی خود را به سیستم حسابداری وصل کنید و کلیۀ دانش‌آموزان می‌توانند پرداختی‌های خود را از طریق حساب کاربری در وب سایت ملاحظه کنند.

اینترنت محل تبلیغات آموزشگاه شماست!

بیشتر افراد جهان برای دستیابی به اطلاعات مورد نیاز خود از اینترنت استفاده می‌کنند. پس بهتره که شما هم از این غافله عقب نمانید. بعضی از افراد باتوجه به بالا بودن درآمد خود در بازار سنتی دیگر به فکر ورود به دنیای مجازی برای تبلیغات محصولات یا خدمات خود نیستند. به این جمله دقت کنید اگر با پیشرفت جامعه، پیشرفت نکنید قطعاً از بازندگان هستید. شما می‌توانید در کنار کار سنتی خود با طراحی وب سایت آموزشگاه اختصاصی، مخاطبان بیشتری را جذب کنید و درآمد خود را چندین برابر کنید.

اینترنت محل تبلیغات آموزشگاه شماست!
 آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

یکی از ویژگی‌هایی که در سالیان اخیر مورد توجه قرار گرفته است، موضوع آموزش‌های آنلاین از طریق برگزاری کلاس‌های مجازی و وبینارها است. در دورانی که زمان، گرانبهاترین سرمایۀ هر فردی تلقی می‌شود، رفت‌وآمد به کلاس‌های آموزشی و ماندن در ترافیک و … موجب دوری از آموزش می‌شود و به‌این‌ترتیب اگر در طراحی وب سایت آموزشگاه خود، آموزش‌های مجازی را در نظر بگیرید بی‌شک شما در مرتبه‌ای بالاتر از رقبا قرار خواهید گرفت.
در سال‌های گذشته به دلیل نبود دسترسی به اینترنت پر سرعت برای همۀ افراد، استفاده از کلاس‌های آنلاین چندان مفید نبود. اما امروزه تقریباً همۀ افراد به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته و می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند.

برگزاری دوره‌های آموزشی و کلاس‌های مجازی هم‌زمان با افزایش ضریب نفوذ و سرعت اینترنت در سرتاسر کشورمان، یکی از بهترین فرصت‌های کسب‌وکار و یکی از آینده‌دارترین روش‌های آموزش است. مهم‌ترین مزیت آموزش آنلاین و مجازی نسبت به آموزشگاه‌های سنتی در این است که مشتریان آن به منطقه و شهر آموزشگاه محدود نمی‌شوند و هر کس در هر نقطه‌ای از کشور و حتی جهان می‌تواند از خدمات آموزشی آنلاین استفاده کند.

نرم افزار آموزش آنلاین در مدیریت سیستماتیک آموزشگاه، برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی، ثبت نام و برگزاری آزمون آنلاین می‌تواند کمک بسیاری به شما بکند و انجام و مدیریت کارها در این زمینه را برای شما بسیار ساده و دل‌نشین خواهد کرد.

طراحی وب سایت آموزشگاه برای چه مراکزی کاربرد دارد؟

آموزشگاه زبان

آموزشگاه تقویتی و کنکور

آموزشگاه فنی و حرفه‌ای

آموزشگاه آرایشگری

آموزشگاه خوشنویسی

آموزشگاه بازیگری

آموزشگاه آشپزی

آموزشگاه کامپیوتر

آموزشگاه عکاسی

آموزشگاه حسابداری

آموزشگاه خیاطی

آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه هنری

و سایر آموزشگاه‌های آزاد، نیمه‌دولتی و دولتی

طراحی وب سایت آموزشگاه برای چه مراکزی کاربرد دارد؟
آنچه که در طراحی وب سایت باید در نظر گرفت

آنچه که در طراحی وب سایت باید در نظر گرفت

در طراحی وب سایت آموزشگاه حرفه‌ای، باید به طراحی گرافیکی توجه ویژه‌ای داشت. طراحی‌های فانتزی گزینۀ چندان مناسبی برای آموزشگاه‌ها نیستند. طراحی باید شیک و در عین حال به دور از شلوغی باشد.
مهم‌ترین گزینه در یک وب سایت آموزشگاهی داشتن محتوای آموزشی مناسب است. بسته به اینکه آموزشگاه در چه زمینه ای در حال فعالیت است باید به‌روزترین مقالات و اخبار در مورد گروه‌های آموزشی ارائه‌شده در  وب سایت آموزشی لحاظ گردند. دسترسی به مقالات توسط مخاطبین در هر زمان و مکانی از طریق وب سایت شما، آن‌ها را مشتاق به بازدید بیشتر می‌کند.

وب سایت آموزشگاه در رتبه‌های بالای گوگل!

در طراحی وب سایت آموزشگاه توجه به سئو و جذب مخاطب از شبکه‌های اجتماعی اهمیت بسیار بالایی داشته و باید فضاهای مناسبی برای دست‌یابی به این هدف پیش‌بینی شود. همچنین دسترسی آسان به اطلاعات دوره‌ها و اطلاعات تماس مجموعه از ویژگی‌های مهم در وب سایت آموزشگاه خواهد بود. کاربران اعتماد خاصی به موتورهای جستجو پیدا کرده‌اند و به مواردی که به آن‌ها نمایش می‌دهند نیز به همین دلیل اعتماد می‌کنند و برای خرید کالا، دریافت سرویسی خاص و یا یافتن جواب سوالات خود بر روی آن‌ها حساب باز می‌کنند.
حتی اگر شما پیشینه‌ای طولانی در زمینۀ ارائۀ آموزش‌های گوناگون داشته باشید، آموزشگاهی کم‌سابقه‌تر که بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو را رعایت کرده باشد و در لیست نتایج صفحۀ اول موتورهای جستجو قرار دارد، گوی سبقت و دانش‌پذیران زیادی را از شما خواهد ربود.پس شما نیاز دارید تا بعد از طراحی وب سایت خود، نسبت به بهبود وضعیت آن در موتورهای جستجو مبادرت بورزید و برای این کار از متخصصان حرفه‌ای کمک بگیرید.

وب سایت آموزشگاه در رتبه‌های بالای گوگل!
طراحی وب سایت واکنش‌گرا (ریسپانسیو)

طراحی وب سایت واکنش‌گرا (ریسپانسیو)

دانش‌آموزان و دانشجویان مشتاق به فراگیری دوره‌های آموزشی آنلاین ترجیح می‌دهند برای سر و کله زدن با وب سایت شما و استفاده از خدمات آن، از تلفن همراه خود استفاده کنند.طراحی وب سایت آموزشگاه شما باید در عین سادگی و داشتن محیط کاربرپسند، حرفه‌ای بودن خود را به اثبات برساند و داشتن وب سایت ریسپانسیو اولین و کمترین قدمی است که می‌توان در جهت برآورده‌کردن این نیاز برداشت.

برای افتتاح شعبۀ مجازی آموزشگاه خود آماده‌اید؟

دیگر زمان آن رسیده که آنجایی باشید که مشتریان شما هستند: اینترنت! و تمام چیزی که برای فروش اینترنتی خدمات و محصولات آموزشی خود نیاز دارید، طراحی وب سایت آموزشگاه کامل و حرفه‌ای است. وب سایتی که قرار است از این پس مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات شما به مشتریان باشد.

اگر شما هم به داشتن یک وب سایت حرفه‌ای و اختصاصی فکر می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، شروع به کار خواهیم کرد.

همچنین دنیای وب در حوزۀ آموزش، خدمات نرم افزاری دیگری نیز ارائه می‌کند که می‌توانید توضیحات کاملی دربارۀ این خدمات در صفحات زیر مشاهده کنید:

نرم افزار آموزش آنلاین

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

طراحی اپلیکیشن آموزشی

برای افتتاح شعبۀ مجازی آموزشگاه خود آماده‌اید؟

برخی از امکانات قابل ارائه در طراحی وب سایت آموزشگاه

طراحی اختصاصی با گرافیک زیبا
تاریخچه و معرفی آموزشگاه
ثبت نام آنلاین
دریافت شهریه به‌صورت آنلاین
مشاورۀ آنلاین آموزشی
چت آنلاین
نمایش اخبار آموزشگاه و سایر اخبار
اعلام دوره‌های آموزشی در حال برگزاری
کتابخانۀ دیجیتال
فروشگاه آنلاین
نمایش گواهی‌نامه‌ها و تقدیرنامه‌ها
معرفی اساتید و مربیان
برگزاری آزمون آنلاین
نمایش برنامۀ زمان‌بندی کلاس‌ها
معرفی کتاب‌ها و جزوات آموزشی
فروش کتاب‌ها و جزوات
صدور کارنامه و اعلام نتایج
دانلود پاورپوینت اساتید و نمونه سؤالات
دربارۀ ما
تماس با ما
مراکز آموزشی و شعبات
گالری تصاویر و ویدئوها
نظرسنجی
ارائۀ سرفصل دروس و دوره‌ها
پنل مدیریت حرفه‌ای
قرار دادن ویدئوهای آموزشی
طراحی واکنش‌گرا
طراحی بهینه برای موتورهای جستجو
نمایش آدرس بر روی نقشۀ گوگل
وبلاگ
پشتیبانی فنی
نمایش آمار بازدید از وب سایت
سیستم مدیریت آموزش

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما