طراحی وب سایت آموزشی

محصولات و خدمات متنوع آموزشی خود را به بهترین شکل ممکن منتشر کنید

وب سایت شما فروشگاه آنلاین شماست

یک وب سایت آموزشی با ساختار استاندارد داشته باشید

همان جایی باشید که مخاطبان شما آنجا هستند؛ اینترنت!

طراحی وب سایت آموزشی برای مدرس، کوچ و منتور

طراحی وب سایت آموزشی برای مدرس، کوچ و منتور

طراحی وب سایت آموزشی برای چه کسانی مناسب است؟

۱ – شما که در «صنعت آموزش» فعالیت می‌کنید و به هر شکلی مشغول به تدریس و تولید محتوا در هر زمینه‌ای هستید، همچنین در کسب‌و‌کار آموزشی خود؛ فیلم، صوت، کتاب، دوره‌های آنلاین، کارگاه‌های حضوری، همایش و … تولید و ارائه می‌کنید و با توجه به تغییرات و پیشرفت‌های مداوم این صنعت می‌خواهید اعتبار،درآمد و جایگاهی عالی داشته باشید

 

۲ – شما که در زمینۀ ارائۀ خدمات و جلسات کوچینگ (مربیگری) در حوزه‌های سبک زندگی و توسعۀ فردی، کسب‌وکار و سازمانی، مدیریت و رهبری، تحصیلی و شغلی به‌صورت غیر حضوری به افراد و سازمان‌ها و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی کوچینگ در سطوح مختلف فعالیت دارید و در این حوزه مشغول به تولید، تالیف، ترجمه و انتشار محصولات مختلف آموزشی مانند انواع کتاب، مقاله، ویدئو و پادکست هستید

 

۳ – شما که برای موقعیت‌های مختلف و زمینه‌های متنوعی در زندگی شغلی و شخصی افراد مانند:

  • تحلیل کارهای جدید
  • ارتقای فعالیت های شغلی
  • کمک به کارمندانی که نقش آن‌ها در سازمان تغییر کرده
  • کمک به کارمندان در یادگیری برنامه‌های جدید به منظور ترفیع شغلی
  • تغییر در نقش‌های شغلی
  • توسعۀ حرفه‌ای بصورت مداوم

خدمات منتورینگ ارائه می‌کنید

 

با توجه به موارد ذکر شده اگر به‌عنوان مدرس، کوچ و منتور فعالیت دارید و می‌خواهید محصولات و خدمات متنوع آموزشی خود را به بهترین شکل ممکن منتشر کنید و آن‌ها را بفروشید، باید یک وب سایت حرفه‌ای و پیشرفته با ساختار استاندارد داشته باشید که اصول بازاریابی و کسب‌و‌کار در آن رعایت شده باشد.

با ما همراه باشید تا در ادامه، شما را با بخشی از خدمات طراحی وب سایت آموزشی توسط دنیای وب آشنا کنیم.

فروشگاه ۲۴/۷

در یک وب سایت آموزشی اختصاصی با درگاه پرداخت بانکی، شما می‌توانید در فروشگاه آنلاین خود؛ تمامی دوره‌ها، خدمات و محصولات دانلودی، پستی و مجازی (بلیط همایش و وبینار) را در طول ۷ روز هفته و بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی به فروش برسانید.

فروشگاه ۲۴/۷
انتشار انواع محتوا در فضای وب

انتشار انواع محتوا در فضای وب

شما می‌توانید انواع محتوا شامل متن، تصویر، صوت و ویدیو را درقالب مقالات آموزشی مختلف منتشر کنید تا به‌راحتی در دسترس مخاطبان مورد نظرتان قرار بگیرند.

پنل کاربری و مدیریتی پیشرفته

کاربران شما به‌راحتی و با امکانات حرفه‌ای به انواع سفارش‌ها، فایل‌های دانلودی و دوره‌های آموزشی دسترسی خواهند داشت و شما هم در هر لحظه و هر کجا که باشید، تمامی امور وب سایت‌تان را به‌صورت آنلاین مدیریت خواهید کرد.

پنل کاربری و مدیریتی پیشرفته
برگزاری دوره‌های آنلاین

برگزاری دوره‌های آنلاین

ایجاد دوره‌های آنلاین و ارائۀ درس‌ها و مطالب به‌صورت جلسه به جلسه به کاربران،. یکی دیگر از امکانات کاربردی است که در طراحی وب سایت آموزشی برای شما در نظر گرفته‌ایم.

به این ترتیب با ایجاد یک ارتباط دوطرفه، تعامل بیشتر و پررنگ‌تری با کاربران خود خواهید داشت.

امکان ساخت عضویت پولی

می‌توانید برای خدمات خاص و VIP خود در وب سایت، عضویت‌های متنوع پولی برای اشتراک‌های ماهانه، سالانه و … تعریف و ایجاد کنید.

امکان ساخت عضویت پولی
سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش

همکاری در فروش (Affiliate Marketing) یعنی فروش محصولات شما توسط دیگران بازای دریافت پورسانت که با ایجاد این سیستم در وب سایت خود، به فروش بیشتری خواهید رسید.

تامین امنیت وب سایت

در طراحی وب سایت آموزشی، اجرای موارد امنیتی برای افزایش امنیت وب سایت و جلوگیری از نفوذ مخرب‌ها اهمیت زیادی دارد. این امر یکی از اولویت‌های ما در دنیای وب است و با اجرای درست آن؛ شما می‌توانید با خیالی آسوده به رشد و توسعۀ کسب‌وکار آموزشی خود بپردازید.

تامین امنیت وب سایت
طراحی وب سایت آموزشی با ساختار  موبایل فرندلی (طراحی واکنش‌گرا)

طراحی وب سایت آموزشی با ساختار موبایل فرندلی (طراحی واکنش‌گرا)

هر روز افراد بیشتر و بیشتری از دستگاه‌های تلفن همراه خود برای خرید آنلاین استفاده می‌کنند، اطلاعات مربوط به کسب‌وکارهای مختلف را بررسی می‌کنند و به سادگی در اینترنت گشت می‌زنند.

به‌دلیل این روند رو به رشد، در طراحی وب سایت آموزشی باید این نکته را در نظر گرفت که  مطالب وب سایت در تمام صفحه‌های نمایش از همۀ شکل‌ها و اندازه‌ها، درست مشاهده شود.

بهترین راه برای افزایش میزان بازدیدکنندگانی که برای مشاهدۀ وب سایت شما از دستگاه‌های تلفن همراه استفاده می‌کنند، طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌گراست. در طراحی واکنش‌گرا، محتوای وب سایت به‌صورت اتوماتیک مقیاس‌بندی می‌شود، نه فقط برای یک صفحۀ دسکتاپ و موبایل، بلکه متناسب با تمام اندازه‌های صفحۀ نمایش است.

به‌عنوان مثال، وب سایت ما (دنیای وب) واکنش‌گراست، بنابراین اگر شما این صفحه را در هر دستگاهی مشاهده کنید (یا فقط اندازۀ صفحه‌ای که در حال ملاحظۀ آن در دستگاه خود هستید را تغییر دهید) خواهید دید که سایز محتوا و موقعیت آن بالا و پایین می‌رود تا به‌طور خودکار با صفحه مطابقت داشته باشد. به همین دلیل طراحی واکنش‌گرا مؤثرترین روش برای ایجاد یک وب سایت موبایل فرندلی است که بازدید کنندگان را زمان بیشتری در وب سایت شما نگه می‌دارد.

همچنین می‌تواند برندسازی، معرفی و حضور شما را در هر پلتفرمی تقویت کند.

برای طراحی وب سایت آموزشی حرفه‌ای به چه چیز دیگری باید توجه کرد؟

برای طراحی وب سایت آموزشی، باید به یک نکتۀ مهم دیگر توجه کنید و آن نکته سئو یا بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. بهینه‌سازی وب سایت به معنی افزایش و ویرایش برخی از جنبه‌های وب سایت شماست تا موتورهای جستجو درک کنند که وب سایت شما چه چیزی است و چه رتبه‌ای برای آن در نظر بگیرند، اگر وب سایت شما برای جستجو بهینه نباشد، قطعا از بین می‌رود. سئو کمک می‌کند تا وب سایت شما رتبه‌بندی بهتری در صفحۀ نتایج جستجوی گوگل بگیرد.

برای طراحی وب سایت آموزشی حرفه‌ای به چه چیز دیگری باید توجه کرد؟
مدیریت دیجیتال آموزش با نرم افزار آموزش آنلاین

مدیریت دیجیتال آموزش با نرم افزار آموزش آنلاین

همانطور که با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از مسیرهای تولید و توسعه تغییر یافته‌اند و جایگاهشان را از شیوه‌های سنتی به استفاده از ماشین‌ها و دستگاه‌های مدرن و دیجیتال داده‌اند، سیستم آموزش نیز از این ترقی مستثنی نمانده است. آموزش مجازی نامی برازنده برای صنعت مدرن آموزش است که در آن مربیان و معلمان می‌توانند به‌صورت آنلاین و از راه دور، مطالب و دروس را منتقل کنند و دانش‌آموزان و فراگیران، بدون نیاز به حضور در کلاس خاصی آن را فرا بگیرند. این نوع تدریس (آموختن در خانه) می‌تواند تحولی بزرگ در سیستم تعلیم و تدریس در نظام آموزشی ایفا کند.

مسیر پیوند افراد در کلاس‌ها و سیستم آموزش آنلاین، بستر نرم افزاری است که این پیوند را فراهم می‌کند. هر چه کیفیت این نرم افزار و اینترنت افراد بالاتر باشد، کیفیت کلاس غیر حضوری یا آموزش مجازی نیز بالاتر خواهد بود. همانند کلاسی در مدرسه که نیازمند نور کافی، سیستم گرمایشی و سرمایشی و نیمکت‌های مناسب است، پلتفرم آموزش مجازی نیز نیازمند ساختاری مناسب، سرعتی بالا، سازگاری با انواع مرورگرهای اینترنتی، انواع ویندوز، انواع ورژن‌های اندروید و ios  و مهم‌تر از همه؛ داشتن امکانات کامل برگزاری کلاس از راه دور است و همچنین محیطی آسان و راحت برای کاربران فراهم می‌آورد تا بدون نیاز به تخصص و مهارت بتوانند از آن استفاده کنند.

برای آشنایی با سیستم مدیریت آموزش یا پلتفرم آموزش اینترنتی، مطالعۀ بیشتر در مورد این سیستم پیشرفتۀ آموزشی، نحوۀ تهیه و استفاده از آن و تأثیرات بی‌شمار آن در صنعت آموزش؛ به صفحۀ زیر در وب سایت ما مراجعه کنید:

نرم افزار آموزش مجازی

آیا تصمیم دارید که یک وب سایت آموزشی و فروشگاهی پرفروش داشته باشید؟

دیگر زمان آن رسیده که آنجایی باشید که مشتریان شما هستند: اینترنت! و تمام چیزی که برای فروش اینترنتی خدمات و محصولات آموزشی خود نیاز دارید، طراحی وب سایت آموزشی کامل و حرفه‌ای است. وب سایتی که قرار است از این پس مهم‌ترین، امن‌ترین و سریع‌ترین راه فروش محصولات شما به مشتریان باشد.

یکی از پرتکرارترین سوالات علاقه‌مندان به راه‌اندازی یک وب سایت برای فروش آنلاین؛ هزینۀ طراحی وب سایت است. برای پاسخ به این سوال باید چنین گفت که هزینۀ طراحی وب سایت امری از پیش تعریف‌شده و تعیین‌شده نیست، بلکه هزینۀ طراحی وب سایت شما با توجه به فاکتورهای مختلفی برآورد می‌شود.

برای برآورد کردن هزینۀ طراحی وب سایت مورد نظرتان بهترین کار این است که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فروش ما، در صورتی که تصمیم‌تان برای داشتن یک وب سایت حرفه‌ای قطعی شد و موافق بودید، کار را شروع خواهیم کرد.

آیا تصمیم دارید که یک وب سایت آموزشی و فروشگاهی پرفروش داشته باشید؟

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

0936-155-32-18

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

راه حل برای پیدا کردن گوشی های سرقتی چیست؟

حذف خودکار چربی اثر انگشت از روی صفحه نمایش

قابلیت کانال اینستاگرام رسما معرفی شد

استراتژی های گسترش کسب و کار در سال ۲۰۲۳

پتنت جدید اپل برای تبدیل پیام های iMessage به محتوای صوتی

گوگل ویژگی های رم و صرفه جویی در انرژی را به مرورگر کروم اضافه کرد

مجهز شدن ویندوز ۱۱ به میکسر صوتی حرفه ای

یازده میلیون گوشی به بدافزار آلوده شدند

قابلیت اضافه شدن پیام صوتی به استاتوس در واتساپ

انتشار توییتر بلو برای اندرویدی‌ها

اینستاگرام دو قابلیت جدید معرفی کرد

قابلیت پیام به خود در واتس‌اپ