طراحی وب سایت بیمارستان و درمانگاه‌‎

آماده‌اید تا بازاریابی بیمارستان خود را به سطح بعدی برسانید؟

بیمارستان و کلینیک خود را در سطوح جهانی معرفی نمایید.

ماشین بازاریابی خودکار برای جذب بیماران داشته باشید.

سیستم نوبت دهی و ویزیت آنلاین راه‌اندازی کنید.

چرا بیمارستان‌ها به طراحی وب سایت نیاز دارند؟

چرا بیمارستان‌ها به طراحی وب سایت نیاز دارند؟

از آنچه که درصد زیادی از کاربران ایرانی به اینترنت دسترسی دارند و اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق به دست می‌آورند، طراحی وب سایت بیمارستان مؤثر، درب آنلاین بیمارستان، درمانگاه و کلینیک‌های مختلف است. بنابراین حضور فعال در فضای مجازی بسیار کم‌هزینه‌تر و کارآمدتر از استفاده از سایر شیوه‌های تبلیغاتی است و به‌این‌ترتیب کاربران می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات پزشکی موردنیاز خود دسترسی داشته باشند.

وب سایت بیمارستان، اولین نقطۀ برخورد بیماران با مراکز درمانی مختلف است، درنتیجه چالش این است که درهای ورودی جذاب و جالب ایجاد کنید که پاسخگوی مناسبی برای سؤالات بازدیدکنندگان در مورد امکانات، خدمات و پزشکان شما باشد، البته این کار راحتی نیست.

در واقع، بازاریابی آنلاین که نه‌تنها به‌طور سودآورانه، بیماران را از اینترنت جذب می‌کند، بلکه روال کاری بیمارستان را نیز ساده‌تر می‌کند؛ بر اساس یک طرح دقیق و بر یک وب سایت حرفه‌ای متکی است.

طراحی وب سایت بیمارستان باید چگونه باشد؟

طراحی وب سایت برای مراکز درمانی و پزشکی می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز باشد، چرا که این مراکز اغلب اطلاعات زیادی را برای ارائه در وب سایت خود در اختیار دارند و انتشار اطلاعات باید به گونه‌ای انجام شود که پیدا کردنشان برای مخاطب ساده و راحت باشد.

کاربردی و کاربرپسند بودن باید مبنای طراحی وب سایت برای بیمارستان باشد، اگرچه عموم مردم با فضای اینترنت آشنا هستند، عملکرد و قابلیت استفاده از تمامی صفحات وب سایت باید به‌طور طبیعی برای کاربر آشکار شود و بازدیدکننده هرگز نباید به هنگام ورود به وب سایت، سؤالی در رابطه با پیدا کردن موضوع مورد نظرش داشته باشد و یا دچار سردرگمی شود. اصول زیبایی‌شناسی نیز باید در کنار کاربردی بودن وب سایت در نظر گرفته شود.

بنابراین وب سایت بیمارستان باید مدرن، کاربرپسند و در راستای اهداف بازاریابی باشد، این‌ها بخش‌های کلیدی طراحی وب سایت بیمارستان هستند.

از طرفی بسیاری از وب سایت‌های بیمارستانی که چندین سال پیش طراحی ‌شده‌اند با استانداردهای طراحی امروز مطابقت ندارند، چرا که امروزه مردم بیشتر جستجوهای خود را از طریق گوشی‌های موبایل انجام می‌دهند و وب سایت‌های قدیمی، در دستگاه‌های موبایل و تبلت، ناسازگار و یا پیچیده هستند. بنابراین علاوه بر مواد گفته شده، موبایل فرندلی و یا واکنش‌گرا بودن وب سایت در ابعاد مختلف دستگاه‌ها، نکتۀ بسیار مهمی در طراحی وب سایت درمانگاهی است.

طراحی وب سایت بیمارستان باید چگونه باشد؟
مزایای طراحی وب سایت بیمارستانی چیست؟

مزایای طراحی وب سایت بیمارستانی چیست؟

  • مراکز درمانی می‌توانند، اطلاع رسانی‌های مهم را از طریق وب سایت انجام دهند.
  • بیماران این امکان را خواهند داشت تا از طریق سایت، به اطلاعات مربوط به خدمات کلینیک، پزشکان و ساعات کاری دسترسی داشته باشند.
  • از تماس‌های تلفنی به بیمارستان کاسته می‌شود.
  • مراجعه کنندگان می‌توانند به صورت آنلاین وقت رزرو کنند و یا مشاوره پزشکی بگیرند.
  • مراجعه کنندگان به اطلاعات مربوط به آدرس و شماره تماس‌ها دسترسی خواهند داشت.

چرا بیمارستان‌ها نیاز به استانداردهای طراحی وب دارند؟

هر صنعت، مجموعه‌ای از استانداردهای طراحی وب خود را دارد، در بیشتر مواد این استانداردها مشابه هستند، بااین‌حال بیمارستان‌ها باید توجه داشته باشند که اکثریت بزرگی از افرادی که از وب سایت بیمارستان دیدن می‌کنند، در معرض اورژانس قرار می‌گیرند و یا نیاز به اطلاعات بسیار سریع قبل از مراجعه به مطب دارند.

بنابراین رعایت مجموعه‌ای از استانداردهای طراحی و سئوی وب سایت‌های بیمارستانی و ریسپانسیو بودنشان، برای این مراکز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. وب سایت بیمارستان باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • به‌طور کامل در تمامی دستگاه‌های تلفن قابل دسترسی باشد
  • سرعت بارگزاری بالایی داشته باشد
  • شامل اطلاعات مورد نیاز بیماران باشد
  • امکان دسترسی راحت به اطلاعات برای بیماران وجود داشته باشد

بنابراین هنگامی‌که در حال تحقیق برای طراحی وب سایت بیمارستان هستید، این نیازها را در نظر داشته باشید، بدون رعایت این نکات، وب سایت شما ممکن است بازدهی مناسبی نداشته باشد و منجر به مراجعۀ جستجو کنندگان به سایر وب سایت‌ها گردد.

چرا بیمارستان‌ها نیاز به استانداردهای طراحی وب دارند؟
لذت تجربۀ آرامش در محیط بیمارستان با نوبت دهی و مشاوره آنلاین پزشکان!

لذت تجربۀ آرامش در محیط بیمارستان با نوبت دهی و مشاوره آنلاین پزشکان!

امروزه نقشی که گوشی‌های هوشمند در زندگی مردم ایفا می‌کنند بر کسی پوشیده نیست. مهم‌ترین بخش آن، استفاده از آن‌ها برای ارائه خدمات متمایز در کسب‌وکارهاست، زیرا تکنولوژی باعث شده رابطۀ بین کسب‌وکارها و مردم آسان‌تر شود. در این میان اپلیکیشن‌های موبایل در مقایسه با مرورگرها بیشتر مورد توجه مخاطبان هستند.

روزگاری وایبر در اوج محبوبیت ایرانیان بود اما به مرور زمان، برنامۀ ارتباطی واتس‌آپ و بعد از آن تلگرام عرصه را بر دیگر رقیبان خود تنگ ساخت. بی‌شک انتخاب بعدی افراد، محیطی جذاب‌تر و کاربردی‌تر نسبت به دیگر برنامه‌ها خواهد بود. پس جای تعجب ندارد که چنین کاربرانی در همۀ زمینه‌ها از جمله پزشکی، نرم افزارها و اپلیکیشن ‌های تحت وب را به روش ‌های متداول و مرسوم کنونی ترجیح دهند.

بعضی مواقع لازم نیست که برای درمان بیماری خود، به‌صورت حضوری، پزشک متخصص را ببینیم یا به بیمارستان و کلینیک مراجعه کنیم. با یک مشاوره آنلاین هم می‌توان از پزشکان راهنمایی گرفت به شرط آنکه قابل اعتماد باشند.

نرم افزار نوبت دهی آنلاین، سیستم پردازشی آنلاینی است که بر اساس سیاست‌های مراکز مختلف برای نوبت دهی، سازماندهی می‌شود و به کاربران، در مورد حضور و زمان خدمت رسانی مجموعه در مراکز موردنظر، اطلاع‌رسانی می‌کند. سپس کاربران وقت معینی را از طریق این سیستم برای حضور در مرکز مورد نظر انتخاب کرده و همچنین می‌توانند در صورت نیاز، حق ارائه خدمات را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند.

با برنامه نویسی تحت وب و راه‌اندازی وب سایت حرفه‌ای می‌توانید با استفاده از نرم افزارهای هوشمند نوبت دهی و مشاوره آنلاین، لذت آرامش را در محیط کار تجربه کنید.

این نرم افزارها، امکانات بیشتری نسبت به رزرو نوبت ساده را فراهم می‌کنند. می‌توان پزشکان و خدمات مراکز درمانی را بهتر معرفی کرد و یا تصاویری از محیط مورد نظر و امکانات آن را در برای ارائه اطلاعات بیشتر در اختیار عموم  قرار داد.

شما می‌توانید بدون نیاز به وب سایت‌های نوبت دهی و پرداخت پورسانت به آن‌ها، نرم‌افزار نوبت دهی و مشاوره آنلاین و اختصاصی خود را داشته باشید و از آن در هر وب سایت دیگری همچون وب سایت اختصاصی خودتان، بهره‌مند شوید.

دنیای وب علاوه بر طراحی وب سایت بیمارستان به‌صورت اختصاصی، خدمات نرم افزاری جامعی به مراکز درمانی ارائه می‌کند که به‌صورت مستمر بر اساس نیازهای پزشکان و بیماران، به روز رسانی و آپدیت می شوند و می‌توانید توضیحات کاملی در مورد این نرم افزارها در صفحات زیر مشاهده کنید:

 

طراحی اپلیکیشن پزشکی

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک، درمانگاه و ساختمان پزشکان

نرم افزار مشاوره آنلاین پزشکی

 

 

 

طراحی وب سایت بیمارستان ، درمانگاه و کلینیک در دنیای وب

دنیای وب‌ به‌طور تخصصی در زمینۀ طراحی وب سایت برای ارگان‌های مختلف فعالیت می‌کند و تمامی مراکز پزشکی این امکان را دارند که جهت معرفی خدمات خود از طریق یک وب سایت حرفه‌ای، از خدمات طراحی وب سایت بیمارستانی این مجموعه استفاده نمایند. طراحی و پیاده سازی وب سایت‌ها در دنیای وب، به‌صورت سفارشی و با کدنویسی اختصاصی مطابق با نیاز بیمارستان و کلینیک شما، توسط برنامه نویسان متخصص انجام می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه و مدت زمان طراحی وب سایت با توجه به نیازهای شما متغیر خواهد بود.

طراحی وب سایت بیمارستان ، درمانگاه و کلینیک در دنیای وب

امکانات عمومی طراحی وب سایت بیمارستانی

مدیریت کامل بخش‌های مختلف سایت
مدیریت پزشکان و زمان‌های ویزیت
مدیریت کاربران
ایجاد دسته بندی مشخص
قراردادن رزومه بیمارستان
نمایش موقعیت کلینیک‌های وابسته
درج هر تعداد عکس و فیلم
تعریف فرم انتقادات و پیشنهادات
ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی
قرار دادن اطلاعات پزشکان
امکان ارتباط کاربر با مدیران و پزشکان
امکان ارائه پنل اختصاصی به کاربران
راه اندازی سیستم نوبت دهی آنلاین
راه اندازی سیستم ویزیت آنلاین
جستجوی تخصصی در اطلاعات سایت

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما