طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی خود را ۲۴ ساعته و بدونِ مرز به مشتریان معرفی کنید و بفروشید

پل ارتباطی آنلاین خود را با بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها بسازید

به فکر یک راه‌حل خوب برای برندسازی و رقابت با رقبا باشید

با آموزش آنلاین دربارۀ تجهیزات پزشکی، مخاطبان بیشتری جذب کنید

چرا طراحی وب سایت؟

چرا طراحی وب سایت؟

توسعۀ رسانه‌های دیجیتال، قابلیت‌های جدیدی را هم برای مشتریان و هم برای شرکت‌ها خلق کرده است. قابلیت‌هایی که تجارت و خریدوفروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود کاملاً جدا کرده و به آن چهره‌ای مدرن و نو بخشیده است. این قابلیت‌ها فعالان عرصۀ تجهیزات پزشکی را قدرتمندتر از همیشه کرده است به‌گونه‌ای که با همراهی خلاقیت خود می‌توانند کسب‌وکارشان را متحول و در کمترین زمان فراتر از تصوراتشان پیشرفت کنند.

بسیاری از کسب‌وکارها فضای دیجیتال را یک فرصت فوق‌العاده برای توسعۀ کار و فعالیت‌های خود در نظر گرفته‌اند؛ بنابراین به‌عنوان فرد و یا گروهی که در عرصۀ تجهیزات پزشکی و سلامت فعالیت می‌کنید، می‌توانید با ایجاد یک وب سایت، فعالیت خود را در این دنیای مجازی آغاز کنید.

راه‌اندازی وب سایت فروش آنلاین تجهیزات پزشکی به شما این امکان را می‌دهد که محصولات خود را در بازار جهانی در معرض دید مشتریان قرار داده و فروش خود را گسترش دهید. طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی می‌تواند پل ارتباطی مناسبی میان شما و مصرف‌کننده‌ها که اغلب بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها هستند، ایجاد نماید.

بنابراین، با داشتن یک وب سایت خوب، می‌توانید محصولات پزشکی و بهداشتی خود را به همگان معرفی کنید تا در صورت نیاز، با ارتباط با شما و سفارش‌های اینترنتی، اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود نمایند.

 

گام اول: شناسایی نیازهای مشتریان شما

نکتۀ بسیار مهمی که باید در هنگام طراحی وب سایت خود به آن توجه کنید، درک نیازها و احتیاجات مخاطبان شما است. ممکن است مخاطبان شما بیمارانی باشند که به‌طور معمول نیاز به تجهیزات پزشکی دارند و شما قصد دارید محصولات خود را به‌صورت آنلاین به آن‌ها بفروشید. در این صورت باید به  چه نکته‌ای توجه داشته باشید؟ باید بدانید که اصلی‌ترین مشکل مخاطب شما برای خرید و سفارش از شما چیست؟
آیا محصولات شما به ‌راحتی توسط آن‌ها قابل درک است؟
آیا نیاز است تا تفاوت محصولات کاملاً به آن‌ها توضیح داده شود؟
درنظرگرفتن تمامی این نکته‌های ظریف و حیاتی ضامن موفقیت طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی شما خواهد بود.
در مثالی دیگر فرض کنید مخاطبان شما پزشکان هستند. در این صورت باید در نوع صحبت و کلام خود تغییر ایجاد کنید زیرا رویکرد پزشکان با بیماران کاملاً متفاوت است. پزشکان معمولاً نیازی به معرفی زیاد محصولات ندارند اما به دنبال داشتن بهترین محصولات برای مصرف هستند.

گام اول: شناسایی نیازهای مشتریان شما
افزایش مشتریان با طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی فروشگاهی

افزایش مشتریان با طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی فروشگاهی

طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی یک گزینۀ بسیار مناسب برای افزایش درآمد و مشتریان افرادی است که در حوزۀ واردات، تولید و یا فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کنند. اگر شما در حوزۀ تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کنید، به معنای واقعی کلمه هزاران پزشک، پرستار و بیمار وجود دارند که به محصولات شما وابسته هستند. اگر به فکر یک راه‌حل خوب برای معرفی خود و رقابت با سایر شرکت‌ها نباشید، شانس موفقیت کمتری دارید.

یکی از مزایای طراحی وب سایت برای فروش تجهیزات پزشکی، علاوه بر تبلیغات ارزان قیمت، کسب اعتبار و به‌دست‌آوردن مشتری در سراسر ایران و حتی کشورهای دیگر، بدون محدودیت مکانی و زمانی است. با داشتن یک وب سایت و حضور فعال در فضای وب، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های کشور شانس آشنایی با شرکت شما را خواهند داشت، در نتیجه درآمد شرکت از فروش محصولات پزشکی افزایش خواهد یافت.

در مورد تجهیزات پزشکی آموزش دهید

در یک وب سایت تجهیزات پزشکی شما باید بخش آموزش را همیشه مد نظر خود داشته باشید. زیرا تجهیزات پزشکی معمولاً نیازمند توضیحات تکمیلی هستند. بعد از طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی به موارد زیر توجه داشته باشید:

۱ – قرار دادن محتوای ویدئویی در وب سایت

۲ – ایجاد بخش پرسش و پاسش با مخاطبان

۳ – ایجاد بخش پرسش های متداول

۴ – استفاده از اینفوگرافیک و تصاویر آموزشی

در مورد تجهیزات پزشکی آموزش دهید
وبلاگ فعالی داشته باشید

وبلاگ فعالی داشته باشید

شما می‌توانید بخشی از طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی خود را به وبلاگ اختصاص دهید. منظور از وبلاگ تنها قرار دادن چند مقالۀ ترجمه‌شده و یا به‌روزنشده نیست. سعی کنید از پتانسیل بالای وبلاگ برای جذب و تعامل با مخاطبان خود استفاده کنید. خوب است تنها به فکر تبلیغ محصولات خود نباشید و سعی کنید واقعاً به بیان دغدغه‌ها و دل‌مشغولی‌های مشتریان و بیماران بپردازید. به خاطر داشته باشید هرچقدر محتوای ارزشمندتری در وبلاگ خود قرار دهید، مخاطبان بیشتری به شما اعتماد خواهند کرد و نسبت به استفاده از محصولات شما وفادارتر خواهند بود. آن‌ها ممکن است به‌صورت مرتب به وب سایت شما سر بزنند، حتی اگر در فاصلۀ زمانی خاصی خرید نداشته باشند.

چطور وب سایت شما در رتبه‌های بالای گوگل قرار می‌گیرد؟

مهم‌ترین دلیل موفقیت وب سایت شما پربازدید بودن آن است. طبیعتاً هرچه وب سایت شما پُربازدیدتر باشد، امکان جذب مشتریان شما بیشتر است. این مورد در مورد موتورهای جستجو اهمیت بیشتری دارد. چراکه مشتریان شما در گوگل جستجو می‌کنند. برای نمایش وب سایت شما در صفحۀ اول نتایج گوگل، باید طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی به‌صورت بهینه برای موتورهای جستجو انجام شود. به مجموعۀ مواردی که باید برای قرار گرفتن وب سایت در رتبه‌های بالای صفحات نتایج جستجوی گوگل رعایت کرد؛ سئو یا بهینه سازی وب سایت می‌گویند.همچنین وب‌سایت شما باید سرعت بارگزاری بالایی داشته و در دسترس باشد.

چطور وب سایت شما در رتبه‌های بالای گوگل قرار می‌گیرد؟
وب سایت شما باید در تمام دستگاه‌ها به‌درستی نمایش داده شود

وب سایت شما باید در تمام دستگاه‌ها به‌درستی نمایش داده شود

برای نمایش درست صفحات وب سایت در تمامی دستگاه‌ها، وب سایت باید به‌صورت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا طراحی شود. منظور از طراحی ریسپانسیو این است که یک وب سایت نسبت به سایز صفحۀ نمایشگر دستگاه‌هایی مانند موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ واکنش نشان دهد و در زمان لود صفحات، دچار به‌هم‌ریختگی نشود. برای کاربران اهمیت زیادی دارد که زمانی که وب سایتی را با موبایل یا تبلت بازمی‌کنند، نیازی به زوم‌کردن و اسکرول افقی نداشته باشند و با یک دست بتوانند به‌راحتی در میان منوهای وب سایت جابه‌جا شوند. در این جابه‌جایی، نباید آیتم‌های مختلف صفحه از دسترس کاربر دور بماند و یا دچار به‌‎هم‌ریختگی شود. بنابراین اندازۀ صفحۀ نمایش شما تعیین می‌کند که وب سایت در دستگاه شما به چه صورت نمایش یابد. طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی به‌صورت واکنش‌گرا یکی از اولویت‌های دنیای وب است چون برای سئو اهمیت بسیاری دارد و باعث پوشش تمامی کاربران با دستگاه‌ها و مرورگرهای مختلف می‌شود و این کار باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می‌شود و قدرت سئو وب سایت شما را افزایش می‌دهد

محصولات خود را به مشتریان بدون مرز معرفی کنید!

برای بهره‌مندی از تمام مزایای داشتن یک وب سایت اختصاصی و حضور مؤثر در فضای نامحدود مجازی و معرفی محصولات و خدمات خود به‌صورت شبانه‌روزی، بهترین کار این است که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، در صورتی که تصمیم‌تان برای داشتن یک وب سایت حرفه‌ای قطعی شد، شروع به کار خواهیم کرد.

ضمناً دنیای وب در حوزۀ پزشکی و خدمات و محصولات مرتبط با آن، خدمات نرم افزاری دیگری هم علاوه‌بر طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی ارائه می‌دهد که می‌توانید توضیحات کاملی درمورد این خدمات در صفحه‌های زیر مشاهده کنید:

طراحی اپلیکیشن پزشکی

نرم افزار مشاوره آنلاین پزشکی

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

محصولات خود را به مشتریان بدون مرز معرفی کنید!

برخی از امکانات طراحی وب سایت تجهیزات پزشکی

طراحی گرافیکی زیبا و اختصاصی
درگاه پرداخت و فروشگاه آنلاین
گالری تصاویر و فیلم
دسته‌بندی تجهیزات پزشکی و محصولات
پنل مدیریتی ساده و حرفه‌ای
چت و مشاوره آنلاین
معرفی شرکت، مدیران و کارشناسان
گواهینامه‌ها و مجوزها
وبلاگ و مقالات
اخبار و رویدادها
درج توضیحات کامل محصولات
رزرو محصولات
نمایش آمار بازدیدهای وب سایت
فرم اخذ نمایندگی
تماس با ما
درباره ما
بخش نظرسنجی
خدمات پس از فروش
بخش آموزش استفاده از تجهیزات
طراحی دوزبانه و چندزبانه
طراحی بهینه برای موتورهای جستجو
طراحی واکنش گرا
نمایش آدرس در نقشۀ گوگل
اتصال شبکه‌های اجتماعی به وب سایت

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما