طراحی وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی

شعبه شبانه روزی تصویربرداری پزشکی را افتتاح کنید

نماینده مجازی شما اعتبار برندتان را افزایش می‌دهد

صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای شما و مراجعه‌کنندگان شما

نمایش تجهیزات و امکانات مدرن تصویربرداری پزشکی در فضای مجازی

ثانیه‌ها برای خدمت‌رسانی به مراجعین تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی ارزشمندند

ثانیه‌ها برای خدمت‌رسانی به مراجعین تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی ارزشمندند

بی‌شک دستیابی به گوهر بی‌همتای سلامت در مسیر پرفروغ و بالنده در هر جامعه‌ای مستلزم تبلور دانش تخصصی و توانمندی حرفه‌ای با استفاده از امکانات مجهز و مدرن در حوزه تشخیص و درمان می‎باشد. تصویربرداری پزشکی تکنیکی جهت عکس‌برداری از بدن انسان به‌منظور اهداف پزشکی هست. تصویربرداری پزشکی از چندین شاخه‌ی علوم نظیر فیزیک پزشکی، مهندسی پزشکی، زیست‌شناسی و اپتیک به وجود آمده است. امروزه با توجه به گستردگی شهرها و مسئله‌ی ترافیک مراجعه حضوری برای رزرو وقت کمی دشوار شده است و با گسترش نقش اینترنت روش‌های سنتی و قدیمی مثل گذشته از کارایی خوبی برخوردار نیستند. با طراحی وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی ضمن بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات مدرن با قابلیت‌های ویژه همراه با کارشناسان و پزشکان باتجربه و معتبر و همچنین معرفی و برند سازی خود در میان کاربران و ارائه خدمات و امکانات به شکلی مدرن؛ می‌توانید در ثانیه‌های ارزشمند و هزینه‌ی مراجعه‌کنندگان خود صرفه‌جویی نمایید و خدمت‌رسانی به مراجعین فعلی و کاربران آنلاینی که در جستجوی این خدمات هستند را در ۳۶۵ روز سال به‌صورت شبانه‌روزی انجام دهید.

اعتماد و اطمینان؛ نیاز جویندگان مجازی خدمات تصویربرداری پزشکی است

وب سایت‌های پزشکی می‌توانند مهم‌ترین مرجع برای بیماران باشند از این جهت که هر چیزی را پوشش می‌دهند، از روش هماهنگ کردن یک قرار ویزیت تا بیمه‌های درمانی قابل پذیرش. هر وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی باید شامل موارد زیر باشد:

معرفی کامل و برجسته کردن خدمات قابل ارائه:

خدماتی را که در کلینیک خود ارائه می‌کنید به‌طور کامل و جداگانه معرفی کنید. اطلاعات کاملی ارائه کنید از اینکه هرکدام از خدمات شما چه نتایجی برای بیماران خواهد داشت و متناسب با شرایط کدام بیمار است و چطور برای رزرو آن آماده شوند.

معرفی کامل پزشکان متخصص و کارکنان:

ملاقات‌های پزشکی ممکن است گاهی خسته‌کننده باشند. با نمایش کامل پزشکان و کارکنان به همراه تخصص و سوابق آن‌ها در وب سایت به بیماران کمک کنید تا با فضای کلینیک شما آشنا شوند. دیدن چهره‌هایی که از قبل با آن‌ها آشنا شده‌اند؛ بیماران شما را در شرایط بهتر و راحت‌تری در کلینیک شما قرار می‌دهد.

آگاه کردن بیماران از روند کاری کلینیک:

داشتن بخش پرسش‌های متداول و نمایش اطلاعیه‌ها و اخبار جدید در وب سایت، کمک بزرگی به بیماران جدید است. از انواع بیمه‌های درمانی قابل پذیرش تا اینکه اعلام نتیجه تصویربرداری پزشکی به آن‌ها چقدر زمان می‌برد؛ هم اطلاعات بیماران را افزایش می‌دهد و هم کارمندان شما را از زحمت پاسخ دادن به سؤالات تکراری نجات می‌دهد!

نمایش راه‌های صرفه‌جویی در زمان:

اکثر ما تمایل داریم کارمان در مطب پزشکان در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود. بنابراین با داشتن بخشی در وب سایت برای هماهنگی قبل از حضور در کلینیک، هم کارها سریع‌تر انجام می‌شود و هم رضایت بیماران جلب می‌شود. در این بخش همچنین هر چیزی را که بیمار قبل از حضور در کلینیک نیاز دارد، نمایش دهید که می‌تواند همراه با لینک آدرس و نقشه کلینیک هم باشد. با رعایت موارد فوق در طراحی وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی، اعتماد بیماران جلب شده و با اطمینان خاطر نوبت خدمات مورد نیازشان را در وب سایت شما رزرو می‌کنند.

اعتماد و اطمینان؛ نیاز جویندگان مجازی خدمات تصویربرداری پزشکی است
عوامل مهم در داشتن وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی موفق

عوامل مهم در داشتن وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی موفق

سئو و بهینه‌سازی وب سایت

یکی از مهم‌ترین موارد فنی حضور پر‌رنگ وب سایت شما در فضای مجازی؛ سئو و بهینه‌سازی وب سایت است. سئو و بهینه‌سازی وب سایت رادیولوژی جزو مواردی است که شاید در ظاهر به چشم نیاید اما در پشت پرده، زمینۀ اصلی موفقیت وب سایت شماست. طراحی وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی شما برای موتور‌های جستجو باید بهینه باشد. این موضوع سبب می‌شود تا در جستجوهای کلمات مرتبط با سی تی اسکن، ام ار ای، سونوگرافی، ماموگرافی، رادیوگرافی، سنجش تراکم استخوان و …  وب سایت شما در صفحات اول گوگل و بالاتر از رقبا نمایش داده شود.

طراحی موبایل فرندلی، ریسپانسیو یا واکنش‌گرا

موضوع مهم دیگر طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌‌گرای وب سایت شماست. به این معنا که کاربران مجازی با دستگاه‌های با اندازۀ صفحه‌ نمایش‌های متفاوت نظیر موبایل و تبلت بتوانند محتوای وب سایت شما را به‌صورت صحیحی مشاهده نمایند. موارد مهم دیگری نظیر سرعت و دسترس‌پذیری وجود دارد که باید در طراحی و پیاده‌سازی وب سایت در نظر گرفته شوند.

نوبت دهی و جواب دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین با پزشکان مرکز تصویربرداری

شاید این مشکل وجود داشته باشد که همه‌روزه تماس‌های متعدد با شما گرفته می‌شود که نوبتی از شما بگیرند تا در آن تاریخ به مرکز شما مراجعه کنند. حتی اگر مشتریان شما زیاد باشند، کار به مراجعۀ حضوری برای گرفتن نوبت و یا رزرو هم کشیده می‌شود و شما از انبوهی از این تماس‌ها و مراجعه‌ها خسته می‌شوید. اما با نرم افزار نوبت دهی و رزرو اینترنتی، دیگر نیازی به پاسخگویی به تعداد زیادی تماس برای نوبت دهی نیست و دیگر خبری از مراجعۀ حضوری پی‌درپی ‌برای کسب نوبت نیست. مشتریان شما تنها با استفاده از اینترنت می‌توانند به‌راحتی برای خود نوبت یا وقتی را رزرو کنند، بدون آنکه با شما تماس بگیرند.

مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره پزشکی، شایع‌ترین روش پزشکی از راه دور است که در آن پزشک عمومی یا متخصص به‌صورت آنلاین ازطریق چت، تماس صوتی و یا ویدئوکنفرانس با بیمار ارتباط برقرار کرده و به او مشاورۀ لازم را می‌دهد .ارسال مدارک پزشکی نیز به‌صورت هم‌زمان یا غیر هم‌زمان  اتفاق می‌افتد.

دنیای وب علاوه بر طراحی وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی به‌صورت اختصاصی، خدمات نرم افزاری دیگری هم به مراکز درمانی ارائه می‌کند که توضیحات کامل‌تری دربارۀ برخی از این خدمات را می‌توانید در صفحات زیر مشاهده کنید:

 

طراحی اپلیکیشن پزشکی

نرم افزار مدیریت رادیولوژی، سونوگرافی، رادیوگرافی، MRI و CT-SCAN

نرم افزار مشاوره آنلاین پزشکی

نرم افزار پذیرش و جواب دهی آنلاین

 

نوبت دهی و جواب دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین با پزشکان مرکز تصویربرداری

امکانات عمومی طراحی وب سایت تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی

امکان معرفی مرکز تصویربرداری
معرفی خدمات قابل ارائه
ارائه رزومه پزشکان
معرفی متخصص فعال تصویربرداری
امکان نوبت دهی آنلاین
امکان درگاه پرداخت آنلاین
اخبار و اطلاعیه‌ها
ارائه مطالب آموزشی
ارائه مقالات در وبلاگ
امکان بایگانی تصاویر بیماران
امکان بایگانی تصاویر بیماران
معرفی فضای مرکز تصویربرداری
امکان نظرسنجی
اتصال شبکه‌های اجتماعی
امکان پاسخگویی و ارتباط شبانه‌روزی
نمایش آدرس دقیق دفتر مرکزی
صفحه تماس با ما
نمایش آدر در نقشه گوگل

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما