طراحی وب سایت دندانپزشکی

وب سایت دندان پزشکی، کلینیک مجازی

با معرفی آنلاین خدمات تخصصی دندانپزشکی، لبخندی دوباره به لب های بیماران بنشانید !

با معرفی آنلاین خدمات تخصصی دندانپزشکی، لبخندی دوباره به لب های بیماران بنشانید !

دندان نقش بسیار برجسته‌ای در زندگی روزمره انسان‌ها بازی می کند زیرا علاوه بر غذا خوردن و جویدن، در سخن گفتن و ادای صحیح کلمات موثر است و همچنین زیبایی آن، تاثیر بسزایی در زیبایی چهره انسان دارد. دندان پزشکان امروزه با علم و دانایی خود در زمینه دهان و دندان و ابزار های مناسبی که در اختیار دارند، بسیاری از کارهای ترمیم و درمان انواع خرابی دندان و یا انجام کارهای زیبایی را انجام می دهند. به عنوان یک دندان پزشک، با توجه به افزایش تعداد پزشکان و رقیبان، احتمالا دوست دارید خود و خدمات خود و حتی ادعا و اثبات ادعای برتری خود در برخی زمینه ها را در زمینه کیفیت کاری و سهولت و یا قیمت، به اطلاع بیماران زیادی برسانید. این روزها پزشکان زیادی برای ارتباط بهتر و موثرتر با بیماران خود و همچنین معرفی جامع خود به آن ها به دنیای مجازی که روز به روز کاربران زیادی را جذب می کند روی می آوردند. وجود یک وب سایت دندان پزشکی در زمینه های مختلف کمک شایانی به بیماران و پزشک خواهد کرد. زیرا افراد زیادی با مراجعه به وب سایت های دندان پزشکی و کسب اطمینان از تخصص پزشک و خواندن رزومه و سوابق کاری ایشان و همچنین خدمات کلینیک با اعتماد کامل به مطب شما خواهند آمد. با طراحی یک وب سایت دندانپزشکی اختصاصی و معرفی مهارت و تجربه خود به بیماران بیشتر، لبخندی دوباره و زیبا برای آن ها طراحی کنید.

کلینیک مجازی دندانپزشکی خود را افتتاح کنید

یک وب سایت دندان پزشکی با در نظر گرفتن نیاز های شما و مشتریان مزایای بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. شما با صرف حداقل هزینه و طراحی تخصصی وب سایت دندان پزشکی حداکثر بازدید کننده را از مطب مجازی خواهید داشت. وب سایت دندان پزشکی مانند یک کلینیک مجازی عمل نموده و شما با قرار دادن مقالات مفید درباره ی دهان و دندان می توانید همواره بیماران خود را راضی نگه داشته و باعث بالا رفتن آگاهی آن ها شوید. از دیگر مزایای قرار دادن مقالات با کلمات کلیدی در وب سایت دندان پزشکی بالا رفتن رتبه ی آن در گوگل است و وب سایت شما با بهینه سازی اصولی توسط یک طراح آشنا با قوانین سئو در صفحات ابتدایی گوگل قرار خواهد گرفت. که به دنبال آن با افزایش بازدیدکنندگان از سایت، افراد زیادی با شما آشنا خواهند شد. با طراحی یک وب سایت دندانپزشکی حرفه ای، انواع خدمات دندان پزشکی و زیبایی خود را به کاربران اینترنتی معرفی کرده و بخشی از خدمات خود مانند وقت کاری و رزرو نوبت و یا اطلاعات و موارد آموزشی را از این طریق به کاربران وب سایتتان ارائه نمایید. به این ترتیب کلینیک مجازی دندانپزشکی شما به صورت شبانه روزی پذیرای بیماران خواهد بود.

کلینیک مجازی دندانپزشکی خود را افتتاح کنید
امکانات پیش نهادی برای طراحی وب سایت دندانپزشکی

امکانات پیش نهادی برای طراحی وب سایت دندانپزشکی

 امکان طراحی ظاهری و گرافیکی زیبا و متناسب با فضای دندان و دندان پزشکی

ارائه آدرس و شماره تماس و راه های ارتباطی با مرکز درمانی

رائه ساعات و روز های مراجعه پزشکان

امکان ثبت اطلاعات بیمار در وب سایت و ایجاد حساب کاربری

امکان رویت پرونده و سوابق پزشکی هر بیمار در آن مرکز توسط خود بیمار

امکان چاپ پرونده پزشکی توسط پزشک

امکان تغییر پرونده توسط پزشک

امکان سیستم نوبت دهی آنلاین و پیشرفته ( بدین معنا که بیمار بتواند نام پزشک و حدود روز های مراجعه را تعیین کند و بعد از ثبت اطلاعات به بیمار ارسال شود )

درج کلیه خدمات قابل ارائه در مرکز درمانی همراه با تصاویر مانند عصب کشی، ارتودنسی، ترمیم، ایمپلنت و … تصاویر نمونه کار های انجام شده توسط پزشکان مجموعه

لیست حدودی هزینه های خدمات دندانپزشکی

لیست نام پزشکان مجموعه همراه با رزومه تحصیلی آنها

مقالات خدمات دندانپزشکی

اخبار و اطلاعیه ها مربوط به تخفیف ها و تعطیلات مرکز دندانپزشکی قالب واکنش گرا

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

وبلاگ

پروژه جدید گوگل چیست؟

اگر صفحه اینستاگرام‌ هک شد چه کاری باید انجام داد؟

پردرآمدترین مشاغل دنیای تکنولوژی

5 توصیه برای طراحی وب سایت شرکت های کوچک

بررسی ارتباط طراحی وب سایت ریسپانسیو و سئو

نیازهای یک وب سایت پزشکی

گوگل با پلتفرم جدیدش کار طراحی سایت را راحت تر می کند

SMO – بهینه سازی شبکه های اجتماعی

مزایای طراحی وب سایت