طراحی وب سایت رستوران

با نمایش آنلاین تجهیزات و امکانات منحصر به فرد خود، متمایز باشید

با ارائه پیشنهادها و تخفیف‌های گوناگون، شکموهای آنلاین را جذب کنید!

با دریافت آنلاین نظرات مشتریان، خدمات بهتری به آن‌ها رائه کنید

به جای شماره تلفن و تراکت، وب سایت خود را به مشتریان معرفی کنید

صاحب رستوران اینترنتی با نام تجاری خود باشید

صاحب رستوران اینترنتی با نام تجاری خود باشید

اگر شما مالک یا مدیر یک رستوران ایرانی، فرنگی، گیاهی، دریایی، سنتی یا سفره خانه و یا یک تهیه غذا و کترینگ هستید و می‌خواهید که مردم با سرویس‌ها، منوها، محصولات و غذاهای خوشمزه شما بیشتر آشنا شوند و شما انتخاب اولشان باشید؛ ما با طراحی وب سایت رستوران به شما کمک می‌کنیم تا به این هدف برسید.

گروه نرم افزاری دنیای وب همگام با پیشرفت دنیای دیجیتال در صنعت رستوران، این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است که بتوانند با نام تجاری خود، یک وب سایت رستوران کاملا اختصاصی برای خود داشته باشند

درصد زیادی از افراد قبل از رفتن به یک رستوران جدید، منوی آن را آنلاین چک می‌کنند!

یکی از تفریحات هیجان‌انگیز مردم این است که محیط‌ها و رستوران‌های جدید و خاص را امتحان کنند و ضمن غذا خوردن و چشیدن مزه‌های جدید و بی‌نظیر، اوقات خوشی را در کنار دوستان یا خانوادۀ خود سپری نمایند. به وجود آمدن این تغییر در سبک زندگی و طرز فکر عموم مردم جامعه، باعث افزایش میزان تمایل و استقبال آنان برای صرف نمودن غذا در خارج از منزل و متعاقباً راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدیدتر و بهتر در زمینۀ رستوران‌داری شده است و به همین دلیل شاهد افزایش تعداد این فضاها در شهرهای مختلف هستیم که بیش از اندازۀ قابل تصور، مورد توجه علاقمندان قرار گرفته‌اند.

با طراحی وب سایت رستوران این شانس را به ماجراجویان غذایی بدهید که با چک کردن منوی آنلاین رستوران شما؛ اولین انتخابشان بین گزینه‎‌های مختلف باشید…

درصد زیادی از افراد قبل از رفتن به یک رستوران جدید، منوی آن را آنلاین چک می‌کنند!
با طراحی وب سایت رستوران در صف اول ذهن مشتریان بمانید

با طراحی وب سایت رستوران در صف اول ذهن مشتریان بمانید

شما که در صنعت خدمات غذایی کار می‌کنید، می‌دانید که رقابت می‌تواند کُشنده باشد. با وجود تعداد زیادی رقیب و گرایش‌هایی که به‌سرعت تغییر می‌کنند، نگه داشتن کسب‌وکارتان در صف اول ذهن مشتریان، دشوار است. یکی از عوامل مهمی که برای افزایش فروش رستوران باید در نظر بگیرید، تعادل بین جذب مشتری جدید و حفظ مشتری کنونی است.

چه صاحب یک کسب‌وکار نوپا باشید و چه سال‌ها سابقۀ فعالیت داشته باشید، برای رسیدن به موفقیت باید از روش‌های زیر استفاده کنید:

1 – جذب مشتریان جدید

2 – ترغیب مشتریان به استفادهۀ مجدد از محصولات یا خدمات‌تان

3 – فراهم کردن اوقاتی خوش برای مشتریان، هنگامی که در رستوران‌تان حضور دارند

با طراحی وب سایت رستوران پیام خود را منتشر کنید و از طریق یک وب سایت جذاب و موثر، مشتریان جدید جذب کنید. با پیشنهادهای شگفت‌انگیزی که در وب سایت خود به مشتریان می‌دهید؛ آن‌ها را به چشیدن مجدد طعم غذاهایتان ترغیب کنید و با حرکت به سمت یک رستوران هوشمند و استفاده از نرم افزار مدیریت رستوران، اوقات خوشی را برای مشتریانتان در داخل و خارج از محیط رستوران فراهم کنید.

افزایش فروش رستوران با جذب مشتریان جدید

حتماً شما هم از اهمیتِ نحوۀ برخورد در اولین ملاقات آگاهید. یک مشتری ثابت احتمالاً راحت‌تر از یک مشتری جدید از خطاها چشم‌پوشی می‌کند. اگر تلاش کنید تا مشتریان‌تان در برخورد اول یک تجربۀ عالی کسب کنند، آن‌ها را به مشتریانی وفادار تبدیل خواهید کرد. همان‌طور که برای برخورد اول با مشتریان جدید در محیط فیزیکی رستوران خود برنامه‌ریزی می‌کنید، با یک طراحی وب سایت رستوران پرفکت طوری که مشتریان اطلاعات مرتبط مانند منوها، موقعیت مکانی، ساعات کار و اطلاعات تماس را به‌راحتی و بدون هیچ زحمتی پیدا کنند، اولین بازدید از وب سایت شما هم تجربه‌ای شیرین برای مشترین جدید خواهد بود.

افزایش فروش رستوران با جذب مشتریان جدید
راهکارهای حفظ ارتباط با مشتریان و ایجاد رابطه‌ای صمیمی با آن‌ها

راهکارهای حفظ ارتباط با مشتریان و ایجاد رابطه‌ای صمیمی با آن‌ها

۱ – از تکنیک‌های بازاریابی استفاده کنید

روش‌های سنتیِ زیادی برای بازاریابی وجود دارند که می‌توانید به آن‌ها روی بیاورید، اما تبلیغات می‌تواند هزینۀ زیادی روی دست‌تان بگذارد. در عین حال، بازاریابی در فضای مجازی کم‌هزینه است و فقط به صرف زمان نیاز دارد. اگر می‌خواهید برای تبلیغات مقداری پول کنار بگذارید، بهتر است به جای تبلیغ در روزنامه‌ها، پول‌تان را در اینترنت خرج کنید. با طراحی وب سایت رستوران حتی می‌توانید مشتریان‌تان را تشویق کنید که انتقادات یا پیشنهادهایشان را در مورد تجربه‌‌هایی که در رستوران‌تان داشته‌اند، در وب سایت شما ثبت کنند.

۲ -در طراحی وب سایت رستوران برنامه‌ای برای مشتری‌های جدید تدارک ببینید

این کار معمولاً شامل ارائۀ کوپن‌های تخفیف است تا مشتریان تشویق شوند باز هم به رستوران شما برگردند یا می‌توانید به مشتریان جدیدتان همراه با غذایشان، یک پیش‌غذا، دسر یا نوشیدنی رایگان بدهید. این کارِ فوق‌العاده، نشان می‌دهد که چقدر به مشتریان‌تان اهمیت می‌دهید و همچنین با استفاده از این روش می‌توانید کسب‌وکارتان را از رقبا جلو بیندازید. تمام این برنامه‌های جدید و خلاقانه را می‌توانید آنلاین و از طریق وب سایت خود به اطلاع مشتریان برسانید.

با طراحی وب سایت رستوران برنامۀ وفاداری مشتریان را توسعه بدهید

یکی از رایج‌ترین‌ کارهای قابل انجام در این زمینه این است که در طراحی وب سایت رستوران بخشی برای عضویت مشتریان در وب سایت در نظر بگیرید و دفعاتی را که مشتری به رستوران‌تان می‌آید یا از رستوران شما به‌صورت آنلاین خرید می‌کند را ثبت کنید. زمانی که تعداد مراجعه‌ها و خریدهای مشتری به حد مشخصی رسید، به انتخاب خودتان او را از یک غذای رایگان بهره‌مند کنید. ارائۀ نوشیدنی‌ها و دسرهای رایگان هم انتخاب‌های خوبی هستند، چون از غذاهای اصلی ارزان‌ترند و در عین حال مشتریان احساس می‌کنند مورد احترام قرار گرفته‌اند.

افرادی که مشتری ثابت یک رستوران هستند، می‌دانند چقدر احساس خوبی است که پیشخدمت‌ها آن‌ها را بشناسند و احوال خانواده‌شان را بپرسند. رفتن به رستوران، فقط به غذا خوردن خلاصه نمی‌شود، این کار یک تجربۀ اجتماعی هم هست. برای افزایش وفاداری مشتری و نیز افزایش فروش رستوران خود، باید خدمات خوبی ارائه بدهید، با مشتری ارتباط دوستانه‌ای برقرار کنید و حتی خدمات ویژه‌ای برای مشتریان ثابت‌تان در نظر بگیرید.

با طراحی وب سایت رستوران برنامۀ وفاداری مشتریان را توسعه بدهید
چرا شما به یک طراحی وب سایت رستوران اختصاصی و حرفه‌ای نیاز دارید؟

چرا شما به یک طراحی وب سایت رستوران اختصاصی و حرفه‌ای نیاز دارید؟

گرسنگان آنلاین را دریابید!

تعداد هزاران نفر از مشتریان بالقوه، هر روز به محض اینکه احساس گرسنگی می‌کنند؛ در اینترنت برای پیدا کردن یک رستوران و یا کترینگ در اطرافشان جستجو می‌کنند. اگر می‌خواهید این جستجوگران بالقوه به مشتریان بالفعل شما تبدیل شوند، یک طراحی وب سایت حرفه‌ای برای شما ضروری است.

همه چیز مربوط به غذاست!

مشتری احتمالی شما می‌خواهد یک لیست کامل از غذاهایی که می‌تواند انتخاب کند، قیمت آن‌ها و تصاویری وسوسه‌انگیز اما واقعی از آن‌ها ببیند. اگر غذاها خوب به نظر نرسند و هوش و حواس مشتری را کامل به خود جلب نکنند، آن مشتری احتمالی به‌راحتی به دنبال وب سایت رستوران یا کترینگ بعدی خواهد رفت و شانس فوق‌العادۀ تجربۀ غذاهای خوشمزه و خدمات بی‌عیب و نقص شما را نیز از دست می‌دهد.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو) در طراحی وب سایت رستوران

اگر وب سایت شما بر اساس اصول و استانداردهای روز بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو(سئو) طراحی شود، می‌تواند مؤثرترین راه برای جلب نگاه‌های مشتریان جدید و احتمالی به سمت شما باشد و هر روز این نگاه‌ها را به سفارش‌دهندگان غذاهای متنوع شما تبدیل کند. در هر وب سایتی که ما طراحی می‌کنیم؛ اولویت شماره یک ما سئو است. با تجربه‌ای که در این زمینه داریم به شما کمک می‌کنیم تا رتبه‌بندی خوبی در موتور جستجوی گوگل داشته باشید تا نگاه‌های بیشتری به وب سایت شما دوخته شود!

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو) در طراحی وب سایت رستوران
طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو

منظور از طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌گرا در طراحی وب سایت رستوران و کترینگ این است که مشتریان شما و کلیه افراد گرسنه‌ای که در اینترنت در جستجوی غذاها و پیشنهادهای خاص شما هستند،  می‌توانند به‌راحتی با کامپیوتر، لپ‌تاپ، موبایل و یا تبلت و در واقع در تمامی دستگاه‌ها، وب سایت شما را بدون زحمت و با بهترین گرافیک ببینند و از منوها و پیشنهادهای خوشمزۀ شما آگاه شوند.

طراحی وب سایت رستوران و شبکه‌های اجتماعی

در فضای مجازی، شما بدون داشتن یک وب سایت رستوران خوب و حرفه‌ای نمی‌توانید یک برندسازی بلند مدت و واقعی انجام دهید. لینک شبکه‌های اجتماعی به‌راحتی در وب سایت قابل دسترس است اما این نکته را در نظر داشته باشید که شبکه‌های اجتماعی می‌آیند و می‌روند! اکثر ما تجربۀ استفاده از چندین شبکه اجتماعی و حضور پُررنگ در آن‌ها را داشته‌ایم اما الان دیگر در دسترس نیستند! اما یک وب سایت خوب چیزی است که شما مالک آن هستید و این توانایی را دارد که بهترین معرف شما و اولین راه شما برای جذب مشتریان احتمالی باشد.

 

 هر لحظه که تصمیم گرفتید موارد گفته‌شده را در فضای مجازی با طراحی وب سایت رستوران عملی کنید

 می‌توانید روی ما حساب کنید، با اشتیاق همراهتان خواهیم بود.

طراحی وب سایت رستوران و شبکه‌های اجتماعی
هوشمند سازی رستوران با نرم افزار مدیریت رستوران

هوشمند سازی رستوران با نرم افزار مدیریت رستوران

تمام نیازهای دیجیتال جستجوگران  غذا را با رستوران هوشمند پاسخ دهید

 

برای اینکه با گوشی هوشمند خودتون بتونید تجربۀ جدیدی از مدیریت مدرن در رستوران‌داری داشته باشید؛ سَری به صفحۀ نرم افزار مدیریت رستوران بزنید، اونجا پیشنهادهایی براتون داریم که مطمئنیم می‌تونه براتون جالب و البته کاربردی باشه…

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما