طراحی وب سایت طلا و جواهر

به عاشقان آنلاین طلا و جواهر، تجربه یک بازدید لاکچری هدیه کنید

برای مشتریان ۷/۲۴ آماده باشید!

نمایشی ساده و زیبا با تمرکز بر جواهرات در فضای آنلاین!

درخشش طلا، جواهر و زیورآلات تولیدی و فروشی شما در اینترنت!

با نمایش زیبایی و احساسات جواهرات، تجربه جدیدی به مشتریان بدهید

با نمایش زیبایی و احساسات جواهرات، تجربه جدیدی به مشتریان بدهید

شما که در صنعت طلا، جواهر و زیورآلات به تولید یا فروش مشغول هستید، احتمالا در مدت سال‌های حضور خود در این صنعت، بارها و بر اساس تجربه با این نکته مهم مواجه شده‌اید که فروش جواهرات بیشتر از فروش هر محصول دیگری با احساسات انسان‌ها در ارتباط است. به عنوان مالک یا مدیر یک جواهر فروشی، شما حتماً می‌دانید که در موقع فروش با چیزی فراتر از تکنیک‌های فروش که بین همه رایج هستند، روبرو هستید. ولی راه‌های ساده و دقیقی برای افزایش فروش شما وجود دارد که می‌تواند تاثیر زیادی بر کسب و کار شما داشته باشد.

در دنیایِ امروزِ جواهرات، اینترنت بر روی مشتریان و چگونگی خرید آن‌ها تاثیر گذاشته است. در گذشته فروش وابسته به وزن طلا و جواهر، رنگ، وضوح، برش و با توجه به نگین یا سنگ روی آن بوده است. امروزه مشتریان به تعداد فروش آنلاین محصول نگاه می‌کنند.

هر چه محصولی بیشتر فروش رفته باشد، احتمال اینکه گزینه‌ی اصلی مشتریان برای خرید باشد نیز بیشتر خواهد بود. از سوی دیگر مردمی که در اینترنت در جستجوی جواهرات هستند به دنبال تجربه جدیدی از خرید هستند، بنابراین این نکته بسیار در جلب نظر مشتریان تاثیرگذار است که بیشتر به دنبال نمایش زیبایی و احساسات جواهر باشید. ما با طراحی وب سایت طلا و جواهر کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای به شما کمک می‌کنیم که با حضور آنلاین و موثر در اینترنت به‌عنوان یک ایده اساسی؛ برند و کسب و کار خود را بدون محدودیت گسترش دهید و

فروشگاه آنلاین 24 ساعته خود را افتتاح کنید!

طراحی وب سایت طلا و جواهر اختصاصی

اگر شما یک وب سایت طلا و جواهر به روز شده و کاربر پسند نداشته باشید باید فعالیت آنلاین خود را از آن جا شروع کنید! وب سایت شما در واقع هر چیزی  را درباره زیورآلات و شما به نمایش می‌گذارد. در حقیقت، مردم از طریق وب سایت، شما را می‌بینند و قضاوت می‌کنند.

طراحی وب سایت طلا و جواهر اولین گام برای حضور موثر و آنلاین زیورآلات در هر نوع بازاریابی است. برای اینکه شما یک وب سایت تجارت الکترونیک داشته باشید یا محصولات خود را آنلاین به فروش برسانید، می‌توانید با اشتراک گذاشتن زیبایی ها، مدرن بودن و شیک بودن زیورآلات ، گام محکمی برای رسیدن به این هدف بردارید. تصاویر جدیدی بگیرید و وب سایت طلا و جواهر خود را به طور منظم با تصاویر با کیفیت بالا به روز کنید، به این ترتیب می‌توانید به این فکر باشید که قطعات جواهرات خود را آنلاین به فروش برسانید.

همچنين اطمينان حاصل کنيد که وب سايت شما دارای اطلاعات مخاطب، ساعت‌های فعالیت و آدرس محل در هر صفحه است. اگر این کار را نکنید، کسانی که به دنبال برقراری ارتباط با شما هستند ممکن است ناامید شوند و از شما دور شوند. همچنین باید یک فرم تماس را در نظر بگیرید تا کسانی که می‌خواهند از شما سوالی بپرسند بتوانند این کار را بدون نیاز به باز کردن سرویس ایمیل یا انتخاب تلفن انجام دهند. رعایت این نکات برای حضور موفق در اینترنت ضروری است، زیرا در غیر این صورت شما از هدفتان دور شده اید.

طراحی وب سایت طلا و جواهر اختصاصی
چرا ظاهر در طراحی وب سایت طلا و جواهر بسیار مهم است؟

چرا ظاهر در طراحی وب سایت طلا و جواهر بسیار مهم است؟

چرا ظاهر، گرافیک وقالب اختصاصی در طراحی وب سایت طلا و جواهر این قدر اهمیت دارد؟

خوب، برخی مطالعات نشان داده‌اند که انسان‌ها تصاویر بصری را بسیار سریع‌تر از متن پردازش می‌کنند. بنابراین، مغز اینگونه فعالیت می‌کند که؛ زمانیکه چیزی مشاهده می‌شود، سریعتر آن را پردازش می‌کند (و شاید تاثیر پذیری بیشتری اتفاق میفتد) تا زمانیکه چیزی خوانده می‌شود. همچنین مشتریان به‌طور ناخودآگاه بین عناصر بصری، پیام‌های بازاریابی و روش برداشتشتان از یک کسب و کار؛ ارتباطاتی برقرار می‌کنند. بنابراین اگر وب سایت شما نامرتب و نامنظم به نظر برسد، ممکن است همان برداشت را درمورد برند شما و خودتان داشته باشند!

ساختار وب سایت موبایل فرندلی (طراحی واکنش‌گرا)

همانطور که می‌دانید، هر روز افراد بیشتر و بیشتری از دستگاه‌های تلفن همراه خود برای خرید آنلاین استفاده می‌کنند، اطلاعات مربوط به کسب و کارهای محلی را نگاه می‌کنند و به سادگی در اینترنت گشت می‌زنند. این موضوع برای خرید جواهر نیز صادق است؛ باور کنید یا نه، اکثر مصرف کنندگان در حال تحقیق درباره خرید بزرگ آینده با تلفن‌های هوشمند خود هستند. (به خصوص اگر در حال برنامه‌ریزی یک سورپرایز باشند و بخواهند راز خود را حفظ کنند!)

به دلیل این روند رو به رشد، لازم است که طراحی وب سایت طلا و جواهر برای مشاهده در تمام صفحه‌های نمایش از همه شکل‌ها و اندازه‌ها، مناسب باشد. اگر وب سایت شما برای درست دیده شدن نیاز به بزرگ‌نمایی و کوچک‌نمایی زیاد و یا لغزش و یا افزونه‌های خاصی برای نمایش درست روی یک تلفن همراه دارد، به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که مشتریان کمتری وقت خود را در وب سایت شما می‌گذرانند.

بهترین راه برای افزایش میزان بازدیدکنندگانی که برای مشاهده‌ی وب سایت شما از دستگاه‌های تلفن همراه استفاده می‌کنند، طراحی وب سایت طلا و جواهر به صورت ریسپانسیو یا واکنش‌گراست. در طراحی واکنش‌گرا، محتوای وب سایت به صورت اتوماتیک مقیاس بندی می‌شود، نه فقط برای یک صفحه دسکتاپ و موبایل، بلکه متناسب با تمام اندازه‌های صفحه نمایش است.

به عنوان مثال، وب سایت ما (دنیای وب) واکنش‌گراست، بنابراین اگر شما این صفحه را در هر دستگاهی مشاهده کنید(یا فقط اندازه صفحه‌ای که در حال ملاحظه آن در دستگاه خود هستید را تغییر دهید) خواهید دید که سایز محتوا و موقعیت آن بالا و پایین می‌رود تا به طور خودکار با صفحه مطابقت داشته باشد. به همین دلیل طراحی واکنش‌گرا مؤثرترین روش برای ایجاد یک وب سایت موبایل فرندلی است که بازدید کنندگان را زمان بیشتری در وب سایت شما نگه می‌دارد.

همچنین می‌تواند برندسازی  و معرفی و حضور شما را در هر پلتفرمی تقویت کند.

همچنین مهم است بدانید که گوگل قصد دارد وب سایت‌های سازگار با تلفن همراه را در نتایج جستجو به جلو هدایت کند، بنابراین اگر وب سایت شما واکنش‌گرا باشد، شما در جستجو یک مزیت خواهید داشت!

 

 

ساختار وب سایت موبایل فرندلی (طراحی واکنش‌گرا)
در طراحی وب سایت طلا و جواهر به چه نکات دیگری باید توجه کرد؟

در طراحی وب سایت طلا و جواهر به چه نکات دیگری باید توجه کرد؟

در انتها، اگر شما تصمیم به اقدام برای طراحی وب سایت طلا و جواهر گرفتید، باید به یک نکتۀ مهم دیگر توجه کنید و آن نکته سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. بهینه سازی وب سایت به معنی افزایش و ویرایش برخی از جنبه‌های وب سایت شماست تا موتورهای جستجو درک کنند که وب سایت شما چه چیزی است و چه رتبه‌ای برای آن در نظر بگیرند، اگر وب سایت شما برای جستجو بهینه نباشد، قطعاً از بین می رود. سئو کمک می‌کند تا وب سایت شما رتبه‌بندی بهتری در صفحۀ نتایج جستجوی گوگل بگیرد، به‌عنوان مثال :

زمانی که شخصی برای حلقۀ الماس (در شهر یا منطقۀ شما) جستجو می‌کند و یا برای فروشگاه آنلاین جواهرات جستجو می‌کند؛ مخصوصاٌ نوع خاصی از جواهر که شما ارائه می‌کنید!

امکانات عمومی طراحی وب سایت طلا و جواهر

گرافیک زیبا و اختصاصی
گالری محصولات طلا و جواهر
تبدیل وب سایت به فروشگاه آنلاین
مدیریت محصولات
امکان طراحی بصورت چند زبانه
بخش اخبار و مقالات
سیستم نظرسنجی و ثبت نظر مشتریان
تعریف مشخصات محصولات
دسته بندی محصولات بر اساس جنسیت
امکان مقایسه محصولات
پرداخت آنلاین و ثبت سفارش خرید
اخذ درگاه بانکی یا درگاه واسطه
جداول نرخ طلا و سکه
درج بی نهایت محصول
مدیریت شعبه ها
ثبت آدرس در نقشه کوکل
بخش تماس با ما
بخش درباره ما
طراحی واکنش‌گرا
بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو
پشتیبانی

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما