طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

جلب اعتماد بیشتر اولیا با نمایش مجازی سوابق، امکانات و توانایی‌های مدرسه

اعلام آنلاین نمرات، برنامه ریزی درسی و وضعیت تحصیلی دانش‌آمزان

برگزاری جلسات اولیا و مربیان با ویدئو کنفرانس‌های آنلاین

ارتباط شبانه روزی والدین با کادر پرسنلی آموزشگاه و مدرسه

راهنمای والدین جهت یافتن مدرسه ای مناسب فرزندشان باشید

راهنمای والدین جهت یافتن مدرسه ای مناسب فرزندشان باشید

مدرسه اولین جایی است که بعد از خانواده فرزندانمان وارد آن می‌شوند. مدرسه علاوه بر آموزش در تعامل کودکان با دیگران، رفتار اجتماعی، کارگروهی و اعتمادبه‌نفس اهمیت به سزایی دارد بنابراین وظیفه مدنی هر پدر و مادری است که به آموزش فرزندان اهمیت دهد. یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های والدین  انتخاب مدرسه برای فرزندان است. بدون شک نظر شما هم این است که انتخاب مدرسه و آموزشگاه، مهم‌ترین رویداد زندگی دانش‌آموزان است! دور از ذهن نیست که هر پدر و مادری، مدت‌ها قبل از رسیدن روز ثبت‌نام کودکان در مدرسه و آموزشگاه، شروع به تحقیق و جست‌وجو می‌کنند. برای رسیدن به نتایج دلخواه و راضی‌کننده؛ بهترین، کامل‌ترین و جامع‌ترین ابزار جست‌وجو در تلفن همراه هوشمند و گوگل است!

مدرسه  برای راه‌اندازی یک روال روزانه به نوجوانان کمک می‌کند،  چراکه ما آن‌ها را به سمت محل کار هدایت می‌کنیم و آن‌ها به  اعضای مولد جامعه تبدیل می‌شوند. دانش آموزان با دسترسی به ایده‌های جدید، ازجمله علم و زبان فرصت آن را دارند تا در مورد فرهنگ‌های جهان، جغرافیا و تاریخ شخصی بیشتر بدانند. یک مدرسه باید کنجکاوی را در ذهن جوان تحریک کند و آن‌ها را با ابزارهایی برای بهتر کردن انسان‌ها تجهیز کند.

انواع مختلفی از مدارس ازجمله خصوصی تا دولتی و حتی آموزش‌های مبتنی بر اینترنت بسیار فراگیر هستند. طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه در زمینه‌های مختلف کمک شایانی به والدین جهت ثبت‌نام کودکان در مدرسه شما خواهد کرد. افراد  با مراجعه به وب سایت مدرسه و آموزشگاه شما و کسب اطمینان از محیط و عوامل آموزشی و خواندن رزومه و سوابق کاری ایشان و همچنین خدمات مدرسه و آموزشگاه با اعتماد کاملی به سمت شما خواهند آمد.

با تکنولوژی روز شرایط بهتری برای آموزش دانش‌آموزان ایجاد کنید

امروزه مدارس سعی در تربیت و آموزش کودکان در حوزه‌های گسترده و متفاوتی دارند. حوزه‌هایی مانند ریاضی و فیزیک، هنر و نقاشی، ورزش، مسائل دینی و مذهبی و…
با رشد و پیشرفت علوم مختلف و اثرگذاری آن‌ها در جوامع، مدارس نیز از این تاثیرپذیری مستثنی نبوده‌اند. بسیاری از پیشرفت‌های موجود در علوم مهندسی مکانیک، عمران، برق و… سبب شد تا شرایط محیطی بهتر و مناسب‌تری برای آموزش کودکان ایجاد شود. اما مدارس هنوز نتوانسته‌اند خود را با یکی از تاثیرگذارترین و گسترده‌ترین تکنولوژی‌های موجود در قرن بیست و یکم وفق دهند.

با فراگیر شدن اینترنت و دسترسی افراد جامعه به اینترنت پرسرعت، بسیاری از مسائل دولتی، اجتماعی و اقتصادی در این بستر انجام می‌گیرد؛ اما مدارس هنوز در پیوستن به این دنیای عظیم در ابتدای راه هستند. کامپیوترها و اینترنت می‌توانند تاثیرات شگرفی بر روی روش‌ها و متدهای آموزشی بگذارند.

ارتباطات مجازی به سرعت در حال گسترش است و سهم زیادی از تعاملات اجتماعی را دربر می‌گیرد؛ بنابراین با فرض اینکه هر دانش‌آموزی توانایی و شرایط دسترسی به اینترنت را داشته باشد، می‌توان یک وب سایت تخصصی برای مدرسه و آموزشگاه طراحی کرد.

با قرار دادن افتخارات دانش آموزان ، معرفی کادر آموزش ، پیشینه مدرسه و آموزشگاه ، فعالیت های خارج از مدرسه از قبیل اردوها و … و تصاویری از محیط های گوناگون مدرسه مشابه سالن غذا خوری ، حیاط ، کلاس‌ها ، سالن ورزش و… قادر خواهید بود نظر اولیا و حتی دانش آموزان را نسبت به مدرسه و آموزشگاه جلب کنید . با طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه حرفه‌ای می توانید با خانواده های دانش آموزانتان به صورت مستقیم در تماس باشید و آن‌ها را در جریان وضعیت تحصیلی فرزندانشان قرار دهید و با آنان تبادل اطلاعات داشته باشید.

چنانچه مدیر مدرسه و آموزشگاه هستید ممکن است از مراجعه مکرر والدین به خاطر مشکلات مشابه خسته شده باشید. تا به حال با خودتان اندیشیده اید که آیا پیشرفت تکنولوژی می‌تواند به کار شما بیاید؟ شما می‌توانید با طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه اختصاصی خیلی از پرسش‌ها و مشکلات والدین را از طریق اینترنت و وب سایت خودتان بر طرف کنید و علاوه بر کم کردن ازدحام در مدرسه، دانش آموزان را با اینترنت آشنا کنید. علاوه بر این شما می توانید نمونه سوال های امتحانی را در داخل وب سایت خود قرار دهید تا تنها دانش آموزان مدرسه و آموزشگاه شما به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

دنیای وب با طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه از طریق استفاده از عکس‌های محیط، تجهیزات، سالن ورزش، محیط‌های تفریحی برای اردو و فیلم‌های آموزشی از نحوه آموزش معلمان یک تصویر خوب و جذاب برای والدین و حتی خود دانش آموزان ایجاد می‌کند تا مدرسه به جای یک محیط بسته به محیطی پرشور جهت آموزش تبدیل شود. بنابراین، وب سایت مدرسه تصویر کلی و شهرت مدرسه شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد که می‌تواند منجر به افزایش پذیرش شود.

با تکنولوژی روز شرایط بهتری برای آموزش دانش‌آموزان ایجاد کنید
مدیریت آنلاین، ساده و کاربردی کلیه امور مدرسه و آموزشگاه

مدیریت آنلاین، ساده و کاربردی کلیه امور مدرسه و آموزشگاه

با توجه به اینکه مدرسه و آموزشگاه نقش مهمی در توانایی علمی و رشد شخصیتی فرد دارند, تحصیل در مدرسه ای مناسب و متناسب با استعدادهای فرد همواره یکی از دغدغه های اصلی والدین است. با طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه, اطلاعات لازم و مفید به آسانی در اختیار والدین و دانش آموزان قرار می گیرد. علاوه بر این طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه امکان انجام بسیاری از امور تحصیلی را نیز فراهم می‌کند و علاوه بر آن نوعی تبلیغ به صرفه برای مدرسه و آموزشگاه به شمار می رود که البته ضرورت آن در دنیای رقابت حرفه ای کاملا محسوس است.

در بخش درباره ما از طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه به معرفی مدرسه و افتخارات آن پرداخته می شود. بخش کادر مدرسه به معرفی, تحصیلات, سوابق و اطلاعات تماس کادر آموزشی, پرورشی و کارکنان مدرسه اختصاص دارد. بخشی با صفحاتی مربوط به هر پایه و دربرگیرنده برنامه درسی در طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه راه اندازی می شود. همچنین بخشی جهت ثبت نام و ورود به وب سایت برای کارکنان و دانش آموزان نیز مورد نیاز است. امکان ثبت نمرات توسط آموزگاران و ارسال تمرین توسط دانش آموزان, دریافت کارنامه و … از طریق این بخش ممکن می شود.

امکان راه اندازی بخش تالار گفتگو و پرسش و پاسخ هم در طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه وجود دارد. بخش مالتی مدیا بخشی برای قرار دادن اطلاعات عکس و ویدئو است. در این بخش می توان صفحاتی را برای گنجاندن ویدئوهای آموزشی و کلاس‌های حل تمرین پیاده سازی کرد. در بخش مقالات می توان محتوای مناسب و در زمینه‌های مختلف برای دانش‌آموزان قرار داد. بخش اخبار طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه هم حاوی اطلاع رسانی‌های مربوط به اخبار ثبت نام, امتحانات و … است. بخش کتابخانه و امکانات جستجو و رزرو کتاب هم می‌تواند در طراحی این وب سایت خاص  لحاظ گردد.

امکانات خاص طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

 • طراحی وب سایت گرافیکی زیبا و متناسب با فضای علم و مدرسه و آموزشگاه
 • امکان معرفی مدرسه و آموزشگاه و مدیر، معاونین و اساتید به همراه بیان اهداف کلی به عنوان یک سازمان
 • امکان ارائه آخرین اخبار مدرسه و آموزشگاه و اطلاعیه‌های برگزاری مراسم و وقایع خاص
 • امکان طراحی صفحه‌ای خاص برای هر درس بنابر نیاز استاد و معلم درس
 • امکان ارائه برنامه درسی و ترمی پایه‌های مختلف در طراحی وب‌سایت
 • امکان طراحی و قرار دادن ویدئوهای ضبط ‌شده دروس
 • امکان قرار دادن فایل‌های مالتی مدیا نظیر تصاویر و ویدئوها توسط دانش‌آموزان و اساتید
 • امکان مدیریت دانش‌آموزان در قالب پایه‌های متفاوت و امکان عضویت در درس‌های طراحی‌شده
 • امکان قرار دادن تمارین هر درس بر روی صفحه مربوطه
 • امکان قرار دادن فایل‌های پاسخ تمارین از سوی دانش‌آموزان بر روی وب سایت
 • امکان قرار دادن نمرات هر درس به صورت خصوصی بر روی پروفایل دانش‌آموزان
 • امکان ارائه کارنامه به دانش‌آموزان در پروفایل‌شان
 • امکان ارتباط دانش‌آموزان با اساتید و پرسش و پاسخ
 • امکان برگزاری کلاس به صورت مجازی و از طریق تکنولوژی‌های تکمیلی مانند ویدئوکنفرانس
 • امکان طراحی تالارهای گفتگو برای گفتگوی دانش‌آموزان در دسته‌بندی‌ها و موضوعات مختلف
 • امکان قرار دادن صفحه‌ای برای معرفی کتاب‌های موجود در کتابخانه مدرسه و آموزشگاه و توانایی رزرو اینترنتی کتاب توسط دانش‌آموزان و…

 

 

امکانات خاص طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

امکانات عمومی طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

طراحی وب سایت گرافیکی اختصاصی
تاریخچه و معرفی مدرسه
معرفی مدیریت و هیات موسس مدرسه
نمایش شرایط ثبت نام در مدرسه
معرفی معاونت‌ها ، معلمین و کارکنان
نمایش اخبار مدرسه
معرفی برنامه های آموزشی مدرسه
معرفی شیوه های ارتباط با مدرسه
نمایش تقویم آموزشی
گروه‌های درسی
مقالات
معرفی انجمن اولیاء و مربیان
ارانه برنامه هفتگی
بانک سوال‌ها
بخش مشاوره
صندوق پیشنهادها
معرفی رشته‌های تحصیلی
معرفی دانش آموزان ممتاز
آثار هنری دانش آموزان
رویدادهای مهم هفته
تصاویر
معرفی کتاب
برنامه امتحانات
لینک به سایت‌های مفید
معرفی آموزش و پرورش منطقه
ثبت نام آنلاین
درگاه آنلاین پرداخت بانکی
طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌گرا
طراحی بهینه برای موتورهای جستجو
نمایش آدرس در نقشه گوگل

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

پکیج های طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

پکیج اقتصادی

مناسب حضور در بازار آنلاین

 • قیمت 3 میلیون تومان

پکیج حرفه ای

دارای امکانات پیشرفته

 • تماس بگیرید

پکیج خاص

منحصر به‌ فرد و مناسب سخت‌پسندان

 • تماس بگیرید
وبلاگ

فرست کیورد به کمپین نفس پیوست

چطور به‌راحتی کلمه کلیدی پیدا کنید!

چقدر با حوزه های برنامه نویسی آشنایی دارید؟

از چه منابعی میتوان زبان برنامه نویسی جاوا یاد گرفت؟

روش‎های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت در سال ۲۰۱۹

رایج‎ترین خطاهای مرورگر هنگام بارگیری صفحات وب و معنی آنها

چگونه می‌توان برنامه‌نویس شد؟

۱۲ نکته کلیدی برای بهینه سازی محتوای وب سایت

معایب و مشکلات طراحی وب سایت با قالب آماده

عوامل مؤثر در داشتن یک وب سایت خبری موفق

بهترین اپلیکیشن‌های عکاسی برای اندرویدی‌ها

علاقه شدید کسب و کارها به شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری