طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

جلب اعتماد بیشتر اولیا با نمایش مجازی سوابق، امکانات و توانایی‌های مدرسه

اعلام آنلاین نمرات، برنامه ریزی درسی و وضعیت تحصیلی دانش‌آمزان

برگزاری جلسات اولیا و مربیان با ویدئو کنفرانس‌های آنلاین

ارتباط شبانه روزی والدین با کادر پرسنلی آموزشگاه و مدرسه

راهنمای والدین جهت یافتن مدرسه‌ای مناسب برای فرزندشان باشید

راهنمای والدین جهت یافتن مدرسه‌ای مناسب برای فرزندشان باشید

مدرسه اولین جایی است که بعد از خانواده فرزندانمان وارد آن می‌شوند. مدرسه علاوه بر آموزش در تعامل کودکان با دیگران، رفتار اجتماعی، کارگروهی و اعتمادبه‌نفس اهمیت به سزایی دارد بنابراین وظیفه مدنی هر پدر و مادری است که به آموزش فرزندان اهمیت دهد. یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های والدین  انتخاب مدرسه برای فرزندان است. بدون شک نظر شما هم این است که انتخاب مدرسه و آموزشگاه، مهم‌ترین رویداد زندگی دانش‌آموزان است! دور از ذهن نیست که هر پدر و مادری، مدت‌ها قبل از رسیدن روز ثبت‌نام کودکان در مدرسه و آموزشگاه، شروع به تحقیق و جست‌وجو می‌کنند. برای رسیدن به نتایج دلخواه و راضی‌کننده؛ بهترین، کامل‌ترین و جامع‌ترین ابزار جست‌وجو در تلفن همراه هوشمند و گوگل است!

مدرسه  برای راه‌اندازی یک روال روزانه به نوجوانان کمک می‌کند،  چراکه ما آن‌ها را به سمت محل کار هدایت می‌کنیم و آن‌ها به  اعضای مولد جامعه تبدیل می‌شوند. دانش آموزان با دسترسی به ایده‌های جدید، ازجمله علم و زبان فرصت آن را دارند تا در مورد فرهنگ‌های جهان، جغرافیا و تاریخ شخصی بیشتر بدانند. یک مدرسه باید کنجکاوی را در ذهن جوان تحریک کند و آن‌ها را با ابزارهایی برای بهتر کردن انسان‌ها تجهیز کند.

انواع مختلفی از مدارس ازجمله خصوصی تا دولتی و حتی آموزش‌های مبتنی بر اینترنت بسیار فراگیر هستند. طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه در زمینه‌های مختلف کمک شایانی به والدین جهت ثبت‌نام کودکان در مدرسه شما خواهد کرد. افراد  با مراجعه به وب سایت مدرسه و آموزشگاه شما و کسب اطمینان از محیط و عوامل آموزشی و خواندن رزومه و سوابق کاری ایشان و همچنین خدمات مدرسه و آموزشگاه با اعتماد کاملی به سمت شما خواهند آمد.

با تکنولوژی روز شرایط بهتری برای آموزش دانش‌آموزان ایجاد کنید

امروزه مدارس سعی در تربیت و آموزش کودکان در حوزه‌های گسترده و متفاوتی دارند. حوزه‌هایی مانند ریاضی و فیزیک، هنر و نقاشی، ورزش، مسائل دینی و مذهبی و…
با رشد و پیشرفت علوم مختلف و اثرگذاری آن‌ها در جوامع، مدارس نیز از این تاثیرپذیری مستثنی نبوده‌اند. بسیاری از پیشرفت‌های موجود در علوم مهندسی مکانیک، عمران، برق و… سبب شد تا شرایط محیطی بهتر و مناسب‌تری برای آموزش کودکان ایجاد شود. اما مدارس هنوز نتوانسته‌اند خود را با یکی از تاثیرگذارترین و گسترده‌ترین تکنولوژی‌های موجود در قرن بیست و یکم وفق دهند.

با فراگیر شدن اینترنت و دسترسی افراد جامعه به اینترنت پرسرعت، بسیاری از مسائل دولتی، اجتماعی و اقتصادی در این بستر انجام می‌گیرد؛ اما مدارس هنوز در پیوستن به این دنیای عظیم در ابتدای راه هستند. کامپیوترها و اینترنت می‌توانند تاثیرات شگرفی بر روی روش‌ها و متدهای آموزشی بگذارند.

ارتباطات مجازی به سرعت در حال گسترش است و سهم زیادی از تعاملات اجتماعی را دربر می‌گیرد؛ بنابراین با فرض اینکه هر دانش‌آموزی توانایی و شرایط دسترسی به اینترنت را داشته باشد، می‌توان یک وب سایت تخصصی برای مدرسه و آموزشگاه طراحی کرد.

با قرار دادن افتخارات دانش آموزان ، معرفی کادر آموزش ، پیشینه مدرسه و آموزشگاه ، فعالیت های خارج از مدرسه از قبیل اردوها و … و تصاویری از محیط های گوناگون مدرسه مشابه سالن غذا خوری ، حیاط ، کلاس‌ها ، سالن ورزش و… قادر خواهید بود نظر اولیا و حتی دانش آموزان را نسبت به مدرسه و آموزشگاه جلب کنید . با طراحی وب سایت مدرسه حرفه‌ای می توانید با خانواده های دانش آموزانتان به صورت مستقیم در تماس باشید و آن‌ها را در جریان وضعیت تحصیلی فرزندانشان قرار دهید و با آنان تبادل اطلاعات داشته باشید.

چنانچه مدیر مدرسه و آموزشگاه هستید ممکن است از مراجعه مکرر والدین به خاطر مشکلات مشابه خسته شده باشید. تا به حال با خودتان اندیشیده‌اید که آیا پیشرفت تکنولوژی می‌تواند به کار شما بیاید؟ شما می‌توانید با طراحی وب سایت اختصاصی خیلی از پرسش‌ها و مشکلات والدین را از طریق اینترنت و وب سایت خودتان بر طرف کنید و علاوه بر کم کردن ازدحام در مدرسه، دانش آموزان را با اینترنت آشنا کنید. علاوه بر این شما می توانید نمونه سوال های امتحانی را در داخل وب سایت خود قرار دهید تا تنها دانش آموزان مدرسه و آموزشگاه شما به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

دنیای وب با طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه از طریق استفاده از عکس‌های محیط، تجهیزات، سالن ورزش، محیط‌های تفریحی برای اردو و فیلم‌های آموزشی از نحوه آموزش معلمان یک تصویر خوب و جذاب برای والدین و حتی خود دانش آموزان ایجاد می‌کند تا مدرسه به جای یک محیط بسته به محیطی پرشور جهت آموزش تبدیل شود. بنابراین، وب سایت مدرسه تصویر کلی و شهرت مدرسه شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد که می‌تواند منجر به افزایش پذیرش شود.

با تکنولوژی روز شرایط بهتری برای آموزش دانش‌آموزان ایجاد کنید
مدیریت آنلاین، ساده و کاربردی کلیه امور مدرسه و آموزشگاه

مدیریت آنلاین، ساده و کاربردی کلیه امور مدرسه و آموزشگاه

با توجه به اینکه مدرسه نقش مهمی در توانایی علمی و رشد شخصیتی فرد دارند, تحصیل در مدرسه‌ای مناسب و متناسب با استعدادهای فرد، همواره یکی از دغدغه‌های اصلی والدین است. با طراحی وب سایت مدرسه, اطلاعات لازم و مفید به آسانی در اختیار والدین و دانش آموزان قرار می‌گیرد. علاوه بر این طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه امکان انجام بسیاری از امور تحصیلی را نیز فراهم می‌کند و علاوه بر آن نوعی تبلیغ به صرفه برای مدرسه به شمار می‌رود که البته ضرورت آن در دنیای رقابت حرفه‌ای کاملاً محسوس است.

در بخش درباره ما از وب سایت به معرفی مدرسه و افتخارات آن پرداخته می‌شود. بخش کادر مدرسه به معرفی, تحصیلات, سوابق و اطلاعات تماس کادر آموزشی, پرورشی و کارکنان مدرسه اختصاص دارد. بخشی با صفحاتی مربوط به هر پایه و دربرگیرندۀ برنامۀ درسی در وب سایت مدرسه راه‌اندازی می‌شود. همچنین بخشی جهت ثبت نام و ورود به وب سایت برای کارکنان و دانش‌آموزان نیز مورد نیاز است. امکان ثبت نمرات توسط آموزگاران و ارسال تمرین توسط دانش‌آموزان, دریافت کارنامه و … از طریق این بخش ممکن می‌شود.

امکان راه‌اندازی بخش تالار گفتگو و پرسش و پاسخ هم در وب سایت مدرسه وجود دارد. بخش مالتی مدیا بخشی برای قرار دادن اطلاعات عکس و ویدئو است. در این بخش می‌توان صفحاتی را برای گنجاندن ویدئوهای آموزشی و کلاس‌های حل تمرین پیاده‌سازی کرد. در بخش مقالات می‌توان محتوای مناسب و در زمینه‌های مختلف برای دانش‌آموزان قرار داد. بخش اخبار وب سایت هم حاوی اطلاع‌رسانی‌های مربوط به اخبار ثبت نام, امتحانات و … است. بخش کتابخانه و امکانات جستجو و رزرو کتاب هم می‌تواند در طراحی این وب سایت خاص لحاظ گردد.

امکانات خاص طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

 • طراحی وب سایت با گرافیکی زیبا و بهینه‌سازی‌شده برای موتورهای جستجو و متناسب با فضای علم و مدرسه و آموزشگاه
 • امکان معرفی مدرسه و آموزشگاه و مدیر، معاونین و اساتید به همراه بیان اهداف کلی به عنوان یک سازمان
 • امکان ارائه آخرین اخبار مدرسه و آموزشگاه و اطلاعیه‌های برگزاری مراسم و وقایع خاص
 • امکان طراحی صفحه‌ای خاص برای هر درس بنابر نیاز استاد و معلم درس
 • امکان ارائه برنامه درسی و ترمی پایه‌های مختلف در طراحی وب‌سایت
 • امکان طراحی و قرار دادن ویدئوهای ضبط ‌شده دروس
 • امکان قرار دادن فایل‌های مالتی مدیا نظیر تصاویر و ویدئوها توسط دانش‌آموزان و اساتید
 • امکان مدیریت دانش‌آموزان در قالب پایه‌های متفاوت و امکان عضویت در درس‌های طراحی‌شده
 • امکان قرار دادن تمارین هر درس بر روی صفحه مربوطه
 • امکان قرار دادن فایل‌های پاسخ تمارین از سوی دانش‌آموزان بر روی وب سایت
 • امکان قرار دادن نمرات هر درس به صورت خصوصی بر روی پروفایل دانش‌آموزان
 • امکان ارائه کارنامه به دانش‌آموزان در پروفایلشان
 • امکان ارتباط دانش‌آموزان با اساتید و پرسش و پاسخ
 • امکان برگزاری کلاس به صورت مجازی و از طریق تکنولوژی‌های تکمیلی مانند ویدئوکنفرانس
 • امکان طراحی تالارهای گفتگو برای گفتگوی دانش‌آموزان در دسته‌بندی‌ها و موضوعات مختلف
 • امکان قرار دادن صفحه‌ای برای معرفی کتاب‌های موجود در کتابخانه مدرسه و آموزشگاه و توانایی رزرو اینترنتی کتاب توسط دانش‌آموزان و…

 

 

امکانات خاص طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه
سیستم مدیریت یادگیری (آموزش از راه دور)

سیستم مدیریت یادگیری (آموزش از راه دور)

سیستم مدیریت یادگیری یا آموزش از راه دور (Learning Management System)  که به اختصار LMS  نامیده می‌شود، یک بستر نرم افزاری و برنامۀ عموماً تحت وب است که مدیریت، مستندسازی، پیگیری، گزارش‌گیری و ارائۀ دوره‌های تحصیلی و برنامه‌های آموزشی را انجام می‌دهد. این نرم افزار به مدرس این امکان را می‌دهد که محتویات دورۀ آموزشی را هرچه آسان‌تر در اختیار شرکت‌کنندگان و دانشجویان قرار دهد، کوئیزها، تست‌ها و امتحانات غیرحضوری یا حضوری (به‌صورت آنلاین سر کلاس) را برگزار کند، تکالیف مربوط به دروس را در یک سیستم تحت وب به دانشجویان تخصیص دهد، وضعیت دانشجویان را پیگیری کند و به سایر امکانات از این قبیل در یک سیستم بر مبنای اینترنت دسترسی داشته باشد.

سیستم مدیریت یادگیری یا آموزش مجازی برای ارائۀ محتویات آموزشی به دانشجویان و فراگیران طراحی شده است، اما این سیستم این قابلیت را دارد تا کلاس‌ها و دوره‌ها را به‌طور کاملاً غیر حضوری، آنلاین و از راه دور برگزار کند.

برای آشنایی بیشتر با این سیستم آموزشی مدرن و نحوۀ تهیه و استفاده از آن، صفحۀ زیر را مطالعه کنید:

نرم افزار آموزش مجازی

امکانات عمومی طراحی وب سایت مدرسه و آموزشگاه

طراحی وب سایت گرافیکی اختصاصی
تاریخچه و معرفی مدرسه
معرفی مدیریت و هیات موسس مدرسه
نمایش شرایط ثبت نام در مدرسه
معرفی معاونت‌ها ، معلمین و کارکنان
نمایش اخبار مدرسه
معرفی برنامه های آموزشی مدرسه
معرفی شیوه های ارتباط با مدرسه
نمایش تقویم آموزشی
گروه‌های درسی
مقالات
معرفی انجمن اولیاء و مربیان
ارانه برنامه هفتگی
بانک سوال‌ها
بخش مشاوره
صندوق پیشنهادها
معرفی رشته‌های تحصیلی
معرفی دانش آموزان ممتاز
آثار هنری دانش آموزان
رویدادهای مهم هفته
تصاویر
معرفی کتاب
برنامه امتحانات
لینک به سایت‌های مفید
معرفی آموزش و پرورش منطقه
ثبت نام آنلاین
درگاه آنلاین پرداخت بانکی
طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌گرا
طراحی بهینه برای موتورهای جستجو
نمایش آدرس در نقشه گوگل

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما