طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

فروشگاه آنلاین قهوه، کیک، دسر و نوشیدنی های داغ و خنک خود را افتتاح کنید

محیط آرام و دل‌نشین کافه خود را در اینترنت به اشتراک بگذارید

رزرو آنلاین میزها برای دوستداران قهوه و انواع نوشیدنی

جذب مشتریان مجازی با عکس‌های واقعی نوشیدنی‌ها و دسرها

مشتریان در جستجوی شنیدن صدای دستگاه آسیاب قهوه شما هستند

مشتریان در جستجوی شنیدن صدای دستگاه آسیاب قهوه شما هستند

اگر روزگاری در هر شهری ۳ یا ۴ کافی‌شاپ یا کافه بود امروزه در هر خیابان شهر ۳ یا ۴ کافه و کافی‌شاپ وجود دارد. فرهنگ کافه و کافه نشینی و کافی ­شاپ در ایران هرروز بیشتر از دیروز در حال جا افتادن است. تعداد افرادی که هر روز  بیشتر با آداب‌ورسوم این فرهنگ آخت می‌شوند، در حال افزایش است.

شما یک کافه یا کافی شاپ دارید. قهوه خوبی هم سرو می‌کنید و شاید حتی خود شما آن را رُست می‌کنید. طبیعتاً تمایل دارید که بیشتر دیده شوید. تابلوهای خلاقانه، دکوراسیون و چیدمان مدرن و جذاب، مردم و ترافیک در حال عبور از خیابان شما و حتی قدیمی یا جدید بودن شما برای جذب مشتریان جدید و بیشتر کافی نیست. مردم آنلاین هستند و برای لذت بردن از دقایقی آرامش و یا یک دورهمی کوتاه جهت خوردن و نوشیدن در یک مکان زیبا؛ آنلاین جست‌وجو می‌کنند تا بتوانند مقایسه و انتخاب کنند. با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ اختصاصی می‌توانید کسب و کار خود را به شهرتان و سراسر کشور معرفی کنید. در نتیجه مشتریان جدید و حرفه‌ای با انتخاب شما صدای دستگاه آسیاب قهوه کافی شاپ شما را از نزدیک می‌شنوند!

لذت استشمام عطر قهوه مرغوبِ رُست شده

امروزه در هر فضای کسب‌وکاری رقابت تنگاتنگی وجود دارد، خصوصاً برای کافه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رُسترها. خوشبختانه، هیچ پیش‌بینی و آماری، نشان‌دهنده کاهش میزان نوشیدن قهوه توسط دوستداران آن در آینده نیست. در واقع محبوبیت کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها در حال رشد است. اما تقاضای روزافزون مصرف قهوه به‌تنهایی، به معنای افزایش مشتریان کافه و کافی شاپ شما نیست.

شما نیاز به یک برنامه جامع برای بازاریابی دارید تا با عمل به این برنامه، کافه و کافی شاپ شما رشد کند. درنتیجه مشتریان و فروش بیشتری به دست میاورید. بخشی از این برنامه جامع، طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ آنلاین است اما نه هر وب سایتی! طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ اختصاصی باید زیبا، کاربر پسند، جذاب و بهینه‌سازی شده برای سئو به‌منظور جذب ترافیک بیشتر باشد. با این طراحی شما لذت استشمام عطر قهوه مرغوبِ درست رُست شده‌ی کافه و کافی شاپ خود را به دوستداران قهوه هدیه می‌کنید.

لذت استشمام عطر قهوه مرغوبِ رُست شده
موارد فنی موفقیت طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ در فضای مجازی

موارد فنی موفقیت طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ در فضای مجازی

طراحی وب سایت با استفاده از سادگی در ترکیب بندی

طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ ساده، ضمن اینکه سر درگمی را از بازدید کنندگان وب سایت دور می‌سازد، می‌تواند زیبایی‌ها و عناصر بصری پر اهمیت را بیش از پیش نمایان و قابل دسترس نماید.

سادگی و شلوغ نبودن طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ ابزاری قدرتمند در دست طراحان، برای اجرای هر چه بهتر استراتژی بازاریابی است، سادگی وب سایت، بستر مناسبی است برای تاکید و نمایش هر چه بهتر خدمات مهم و مورد نظر تا مکانهای مهم از دید کاربران و بازدیدکنندگان پنهان نماند. طراحی ساده این امکان را فراهم می‌کند تا بازدید کنندگان قبل از ترک و یا بستن وب سایت، از صفحه هدف و مکان مورد نظر طراح وب سایت دیدن نمایند و اقدام و هدف خواسته شده از آن‌ها را انجام دهند.

اعجاز رنگها در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

رنگ‌ها در مبانی و زیبایی شناسی ترکیب بندی تمامی طراحی‌ها نقش موثری را ایفا می کنند، رنگ‌ها می‌توانند منتقل کننده احساس‌های مختلف باشند، بر زیبایی شناسی تاثیر بگذارند و برانگیزاننده عمل کنند. طراحان حرفه ای با استفاده هوشمندانه از رنگ‌ها معناها و منظورهای مختلفی را منتقل می‌نمایند و با استفاده صحیح از رنگ‌ها، چشم و احساس مخاطبین را تحت تاثیر قرار می‌دهند و مفاهیم مورد نیاز خود را به مرکز ذهن و حافظه اشخاص ارسال می‌کنند. اگر چه بیشتر وب سایت‌های کافه و کافی شاپ به دلیل رنگ قهوه از رنگ قهوه ای استفاده می‌کنند با این وجود هیچ محدودیتی در استفاده از رنگ درطراحی وب سایت کافه و کافی شاپ وجود ندارد و طراح با در نظر گرفتن عواطف و روحیات بازار هدف و اثر انگشت کافه از رنگ مناسب استفاده می‌نماید.

عکاسی اختصاصی از محصولات و منوی کافه و کافی شاپ

بسیاری از کافه‌ها و کافی شاپ‌ها از عکس‌های غیر واقعی داخل اینترنت که ارتباط کمی با خدمات و منوی آن‌ها دارد برای طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ و همینطور در منو استفاده می‌کنند که این تصمیم لطمات بسیار زیادی بر ذهن مخاطبان خواهد داشت، علی الخصوص زمانی که به کافه و کافی شاپ مراجعه نموده و متوجه تناقض در عکس‌ها و سفارش واقعی شوند، عکاسی از محصولات واقعی تاثیر بسیار زیادی در جذب و ایجاد حس اعتماد و اعتبار در وب سایت دارد.

کافه و کافی شاپ کارخانه ای است که محصولش انواع قهوه، کیک‌های مختلف، دسرهای لذیذ، انواع نوشیدنی داغ و خنک و خوراک‌های طبخ شده است، پس همان مقدار که عکاسی واقعی و مشاهده عکس واقعی گوشی موبایل و دیگر محصولات برای شما در فرآیند خرید تاثیرگذار است به همان میزان عکس‌های واقعی و با کیفیت از نوشیدنی‌ها و دسرهای کافه و کافی شاپ در نگاه مخاطبان موثر و مفید است.

فراموش نکنید که وب سایت شما رسانه و نماینده کسب و کار و کافه و کافی شاپ شما در فضای مجازی و اینترنت است با میلیون‌ها مخاطب و بازدید کننده، در نتیجه باید از هر فرصتی برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان بالفعل استفاده کرد و عکاسی تبلیغاتی از منوی کافه و کافی شاپ و استفاده از آن‌ها در طراحی وب سایت  یکی از مهمترین فرصت‌ها است.

 

تأثیر راه اندازی وبلاگ جهت آموزش و نوشتن مطالب خواندنی در مورد قهوه و دسرها

بعد از عکاسی تبلیغاتی، راه اندازی وبلاگ و نوشتن مطالب مفید، آموزشی و جالب مربوط به دنیای قهوه در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ باعث ایجاد حس اعتماد و تحریک برای امتحان نمودن دسترنج و هنرنمایی شما خواهد شد. نوشتن مطالب کاربردی تاثیر فوق العاده ای بر روند برندینگ و مشتریان وفادار خواهد داشت و حرفه ای بودن و تخصص محور بودن شما را در پی خواهد داشت و منتقل خواهد نمود.

پس حتما اگر توان نوشتن مقالات جذاب و مفید و آموزشی را دارید این کار را انجام دهید و در صورتی که توان و یا وقت کافی برای نوشتن و استخراج را ندارید می‌توانید فرآیند نوشتن مقالات را با هزینه مناسب به شرکت‌های تولید محتوا بسپارید.

تأثیر راه اندازی وبلاگ جهت آموزش و نوشتن مطالب خواندنی در مورد قهوه و دسرها

امکانات عمومی طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

امکان رزرو میز
امکان پرداخت انلاین
امکان بارگذاری عکس
تصاویر محیط کافه
امکان ارائه منو
انتخاب تم مورد نظر برای مناسبات
ارائه رسپی غذاها
بارگذاری اطلاعیه تخفیفات
معرفی امکان محیط کافه
امکان مدیریت تبلیغات
امکان مدیریت نظرات کاربران
امکان جستجوي پيشرفته و هوشمند
آمار گیری از کاربران و بازدید از سایت
بخش گواهینامه‌ها و افتخارات
ایجاد بخش آموزش
ایجاد بخش اطلاعيه‌ها
بخش مشاوره
فروشگاه آنلاين
بخش ارتباط با شبکه‌های اجتماعی
اسلایدر حرفه ای
فرم تماس با ما
مطالب پربازديد
آپلود موزيک
درباره ما
نمایش آدرس در نقشه گوگل
طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا
طراحی بهینه برای موتورهای جستجو

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

پکیج های طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

پکیج اقتصادی

مناسب حضور در بازار آنلاین

  • قیمت 3 میلیون تومان

پکیج حرفه ای

دارای امکانات پیشرفته

  • تماس بگیرید

پکیج خاص

منحصر به‌ فرد و مناسب سخت‌پسندان

  • تماس بگیرید
وبلاگ

چقدر با حوزه های برنامه نویسی آشنایی دارید؟

از چه منابعی میتوان زبان برنامه نویسی جاوا یاد گرفت؟

روش‎های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت در سال ۲۰۱۹

رایج‎ترین خطاهای مرورگر هنگام بارگیری صفحات وب و معنی آنها

چگونه می‌توان برنامه‌نویس شد؟

۱۲ نکته کلیدی برای بهینه سازی محتوای وب سایت

معایب و مشکلات طراحی وب سایت با قالب آماده

عوامل مؤثر در داشتن یک وب سایت خبری موفق

بهترین اپلیکیشن‌های عکاسی برای اندرویدی‌ها

علاقه شدید کسب و کارها به شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری

جنبش ضدآیفون در چین آغاز شد

چه مشاغلی در آی‌تی با کمبود نیرو مواجهند؟