طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

فروشگاه آنلاین قهوه، کیک، دسر و نوشیدنی‌های داغ و خنک خود را افتتاح کنید

محیط آرام و دل‌نشین کافۀ خود را در اینترنت به اشتراک بگذارید

جذب مشتریان مجازی با عکس‌های واقعی نوشیدنی‌ها و دسرها

رزرو آنلاین میزهای کافه و کافی شاپ با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ به کافه‌گردان آنلاین نشان دهید که یک قهوۀ خوب اتفاقی نیست!

با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ به کافه‌گردان آنلاین نشان دهید که یک قهوۀ خوب اتفاقی نیست!

اگر مالک و یا مدیر یک کافه، کافی شاپ، کافه تریا و حتی یک کافۀ سیار هستید و اگر به‌قدری حرفه‌ای هستید که :

۱– در بدوِ ورود به محل شما به‌جای هر بوی دیگری، عطر قهوۀ مرغوبِ درست رُست‌شده به مشام می‌رسد

۲- یک اسپرسوی حرفه‌ای سرو می‌کنید

۳- کف کاپوچینو را درست و حرفه‌ای و راحت برای جداخوردن از قهوه، درست می‌کنید

۴- صدای دستگاه آسیابِ قهوۀ شما قبل از تحویل هر سفارش به گوش می‌رسد

۵- هر نوع از قهوه را در فنجان و یا ماگ مناسب و غذاها را در ظرف متناسب با نوع غذا سرو می‌کنید

و از همه مهم‌تر:

۶- یک باریستای حرفه‌ای هستید و یا یک باریستای جوان و پُرذوق و با تبحّر دارید که می‌توانید عاشقان قهوه را به یک شات عالی دعوت کنید…

درنتیجه مطمئناً تمایل زیادی دارید که تعداد بیشتری از دوستداران کافه و کافی شاپ و مخصوصاً قهوه با شما، لوکیشن و هنرنماییِ‌ خوش‌طعم و دلچسب شما آشنا شوند.

ما با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و خلاقانه به شما کمک می‌کنیم تا به جستجوگران آنلاین کافه و قهوه نشان دهید که :

 یک قهوۀ خوب اتفاقی نیست!

 

 

 

مشتریان در جستجوی شنیدن صدای دستگاه آسیاب قهوۀ شما هستند

اگر روزگاری در هر شهری ۳ یا ۴ کافی‌شاپ یا کافه بود، امروزه در هر خیابان شهر ۳ یا ۴ کافه و کافی‌شاپ وجود دارد. فرهنگ کافه و کافه‌نشینی و کافی ­شاپ در ایران هر روز بیشتر از دیروز در حال جا افتادن است. تعداد افرادی که هر روز بیشتر با آداب ‌و رسوم این فرهنگ آخت می‌شوند، در حال افزایش است.

شما یک کافه یا کافی شاپ دارید. قهوۀ خوبی هم سرو می‌کنید و شاید حتی خود شما آن را رُست می‌کنید. طبیعتاً تمایل دارید که بیشتر دیده شوید. تابلوهای خلاقانه، دکوراسیون و چیدمان مدرن و جذاب، مردم و ترافیک در حال عبور از خیابان شما و حتی قدیمی یا جدید بودن شما برای جذب مشتریان جدید و بیشتر کافی نیست. مردم آنلاین هستند و برای لذت‌بردن از دقایقی آرامش و یا یک دورهمی کوتاه جهت خوردن و نوشیدن در یک مکان زیبا؛ آنلاین جستجو می‌کنند تا بتوانند مقایسه و انتخاب کنند. با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ اختصاصی می‌توانید کسب‌وکار خود را به شهرتان و سراسر کشور معرفی کنید. درنتیجه مشتریان جدید و حرفه‌ای با انتخاب شما صدای دستگاه آسیاب قهوۀ کافی شاپ شما را از نزدیک می‌شنوند!

مشتریان در جستجوی شنیدن صدای دستگاه آسیاب قهوۀ شما هستند
لذت استشمام عطر قهوۀ مرغوبِ رُست‌شده

لذت استشمام عطر قهوۀ مرغوبِ رُست‌شده

امروزه در هر فضای کسب‌وکاری رقابت تنگاتنگی وجود دارد، خصوصاً برای کافه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رُسترها. خوشبختانه، هیچ پیش‌بینی و آماری، نشان‌دهندۀ کاهش میزان نوشیدن قهوه توسط دوستداران آن در آینده نیست. در واقع محبوبیت کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها در حال رشد است. اما تقاضای روزافزون مصرف قهوه به‌تنهایی، به معنای افزایش مشتریان کافه و کافی شاپ شما نیست.

شما نیاز به یک برنامۀ جامع برای بازاریابی دارید تا با عمل به این برنامه، کافه و کافی شاپ شما رشد کند. درنتیجه مشتریان و فروش بیشتری به دست می‌آورید. بخشی از این برنامۀ جامع، طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ آنلاین است اما نه هر وب سایتی! طراحی وب سایت اختصاصی باید زیبا، کاربرپسند، جذاب و بهینه‌سازی‌شده برای سئو به‌منظور جذب ترافیک بیشتر باشد. با این طراحی، شما لذت استشمام عطر قهوۀ مرغوبِ درست رُست شدۀ کافه و کافی شاپ خود را به دوستداران قهوه هدیه می‌کنید.

موارد فنی موفقیت وب سایت در فضای مجازی

طراحی وب سایت با استفاده از سادگی در ترکیب‌بندی

طراحی وب سایت ساده، ضمن اینکه سردرگمی را از بازدید کنندگان وب سایت دور می‌سازد، می‌تواند زیبایی‌ها و عناصر بصری پر اهمیت را بیش از پیش نمایان و قابل دسترس کند.

سادگی و شلوغ نبودن طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ، ابزاری قدرتمند در دست طراحان برای اجرای هر چه بهتر استراتژی بازاریابی است، سادگی وب سایت، بستر مناسبی است برای تاکید و نمایش هر چه بهتر خدمات مهم و مورد نظر تا مکان‌های مهم از دید کاربران و بازدیدکنندگان پنهان نماند. طراحی ساده این امکان را فراهم می‌کند تا بازدیدکنندگان قبل از ترک و یا بستن وب سایت، از صفحۀ هدف و مکان مورد نظر طراح وب سایت، دیدن نمایند و اقدام و هدف خواسته‌شده از آن‌ها را انجام دهند.

 

 

موارد فنی موفقیت وب سایت در فضای مجازی
اعجاز رنگ‌ها در طراحی وب سایت کافی شاپ

اعجاز رنگ‌ها در طراحی وب سایت کافی شاپ

رنگ‌ها در مبانی و زیبایی‌شناسی ترکیب‌بندی تمامی طراحی‌ها نقش موثری را ایفا می کنند، رنگ‌ها می‌توانند منتقل‌کنندۀ احساس‌های مختلف باشند، بر زیبایی‌شناسی تاثیر بگذارند و برانگیزاننده عمل کنند. طراحان حرفه‌ای با استفادۀ هوشمندانه از رنگ‌ها، معناها و منظورهای مختلفی را منتقل می‌نمایند و با استفادۀ صحیح از رنگ‌ها، چشم و احساس مخاطبین را تحت تاثیر قرار می‌دهند و مفاهیم مورد نیاز خود را به مرکز ذهن و حافظۀ اشخاص ارسال می‌کنند. اگرچه بیشتر وب سایت‌های کافه و کافی شاپ به‌دلیل رنگ قهوه از رنگ قهوه‌ای استفاده می‌کنند بااین‌وجود هیچ محدودیتی در استفاده از رنگ در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ وجود ندارد و طراح با در نظر گرفتن عواطف و روحیات بازار هدف و اثر انگشت کافه از رنگ مناسب استفاده می‌نماید.

عکاسی اختصاصی از محصولات و منوی کافه

بسیاری از کافه‌ها و کافی شاپ‌ها از عکس‌های غیرواقعی داخل اینترنت که ارتباط کمی با خدمات و منوی آن‌ها دارد برای طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ و همینطور در منو استفاده می‌کنند که این تصمیم لطمات بسیار زیادی بر ذهن مخاطبان خواهد داشت، علی‌الخصوص زمانی که به کافه و کافی شاپ مراجعه نموده و متوجه تناقض در عکس‌ها و سفارش واقعی شوند، عکاسی از محصولات واقعی تاثیر بسیار زیادی در جذب و ایجاد حس اعتماد و اعتبار در وب سایت دارد.

کافه کارخانه‌ای است که محصولش انواع قهوه، کیک‌های مختلف، دسرهای لذیذ، انواع نوشیدنی داغ و خنک و خوراک‌های طبخ‌شده است، پس همان مقدار که عکاسی واقعی و مشاهدۀ عکس واقعی در گوشی موبایل و دیگر دستگاه‌ها برای شما در فرآیند خرید تاثیرگذار است به همان میزان عکس‌های واقعی و با کیفیت از نوشیدنی‌ها و دسرهای کافی شاپ در نگاه مخاطبان موثر و مفید است.

فراموش نکنید که وب سایت شما رسانه و نمایندۀ کسب‌وکار و کافه و کافی شاپ شما در فضای مجازی و اینترنت است با میلیون‌ها مخاطب و بازدید کننده، در نتیجه باید از هر فرصتی برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالفعل استفاده کرد و عکاسی تبلیغاتی از منوی کافه و کافی شاپ و استفاده از آن‌ها در طراحی وب سایت یکی از مهم‌ترین فرصت‌ها است.

عکاسی اختصاصی از محصولات و منوی کافه
تأثیر راه‌اندازی وبلاگ جهت آموزش و نوشتن مطالب خواندنی در مورد قهوه و دسرها

تأثیر راه‌اندازی وبلاگ جهت آموزش و نوشتن مطالب خواندنی در مورد قهوه و دسرها

بعد از عکاسی تبلیغاتی، راه‌اندازی وبلاگ و نوشتن مطالب مفید، آموزشی و جالب مربوط به دنیای قهوه در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ باعث ایجاد حس اعتماد و تحریک برای امتحان نمودن دسترنج و هنرنمایی شما خواهد شد. نوشتن مطالب کاربردی تاثیر فوق العاده‌ای بر روند برندینگ و مشتریان وفادار خواهد داشت و حرفه‌ای بودن و تخصص‌محوربودن شما را در پی خواهد داشت و منتقل خواهد کرد.

پس حتماً اگر توان نوشتن مقالات جذاب، مفید و آموزشی را دارید؛ این کار را انجام دهید و درصورتی‌که توان و یا وقت کافی برای نوشتن و استخراج را ندارید، می‌توانید فرآیند نوشتن مقالات را با هزینۀ مناسب به شرکت‌های تولید محتوا بسپارید.

چرا شما به طراحی وب سایت حرفه‌ای نیاز دارید؟

جستجوگران آنلاین قهوه را دریابید!

مردم در اطراف شما و در محله و منطقۀ شما روزانه و بدون توقف در حال جستجوی آنلاین برای یک کافه یا کافی شاپ محلی هستند که بتوانند همزمان با دیدار یک دوست، قهوه‌ای بنوشند و یا در مسیر برگشت از کار پر فشار روزانه، در محیطی دنج، با نوشیدن یک قهوۀ داغ خستگی در کنند. بنابراین با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ جذاب که در فضای آنلاین خودنمایی می‌کند و به‌راحتی موقعیت مکانی و اطلاعات دسترسی و مسیریابی به سمت شما را انتشار می‌دهد، در جذب مشتریان جدید بسیار مؤثر خواهد بود .

ارائه پیشنهادهای وسوسه‌انگیز برای متمایز شدن از رقبا

مشتریان را با پیشنهاد قهوه و نوشیدنی‌های عجیب و غریب و خوش‌طعم وسوسه کنید، در مورد ارزش غذایی نوشیدنی‌ها به آن‌ها اطلاعات بدهید، آن‌ها را از سایز، قیمت و نوشیدنی‌های مخصوص روزانۀ خود مطلع کنید و به‌همین‌ترتیب پیشنهادهای آنلاین بیشتری به آن‌ها ارائه کنید. مشتریان خود را از خدمات ارزشمند رایگان و جذابی که ارائه می‌دهید، مانند: اینترنت وای‌فای پرسرعت و رایگان، نمایش‌های هنری، موسیقی زنده و یا رویدادها و مسابقات تست قهوه آگاه کنید. انجام این کارها در متمایز کردن شما از رقبا بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

گرفتن رتبۀ خوب در گوگل!

همچنین طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای روز سئو و بهینه‌سازی‌شده برای موتورهای جستجو، یکی از مؤثرترین راه‌های حضور وب سایت در صفحات اول گوگل و جذب مخاطبان بیشتر است. اولین اولویت ما در طراحی تمام وب سایت‌ها رعایت استانداردهای سئو است و پس از راه‌اندازی وب سایت به شما کمک می‌کنیم که به رتبه‌بندی خوبی در گوگل برسید.

چرا شما به طراحی وب سایت حرفه‌ای نیاز دارید؟
طراحی واکنش‌گرا ( Responsive)

طراحی واکنش‌گرا ( Responsive)

طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو به این معناست که مشتریان شما و دوستداران قهوه و کافه و کافی شاپ که در اینترنت در جستجوی محیط دنج شما و نوشیدنی‌های خاص شما هستند،  می‌توانند به‌راحتی با کامپیوتر، لپ‌تاپ، موبایل و یا تبلت و در واقع در تمامی دستگاه‌ها وب سایت شما را بدون زحمت و با بهترین گرافیک ببینند و از خدمات شما استفاده کنند.

شبکه‌های اجتماعی و وب سایت کافه

در فضای مجازی، شما نمی‌توانید یک برندسازی بلندمدت و واقعی را بدون داشتن یک وب سایت کافه و کافی شاپ خوب و حرفه‌ای انجام دهید. شبکه‌های اجتماعی می‌آیند و می‌روند! اکثر ما تجربۀ استفاده از چندین شبکه اجتماعی و حضور پُررنگ در آن‌ها را داشته‌ایم اما الان دیگر در دسترس نیستند! اما یک وب سایت خوب چیزی است که شما مالک آن هستید و این توانایی را دارد که بهترین معرف شما و اولین راه شما برای جذب مشتریان احتمالی باشد.

 

 هر لحظه که تصمیم گرفتید موارد گفته‌شده را در فضای مجازی با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ عملی کنید:

 می‌توانید روی ما حساب کنید، با اشتیاق همراهتان خواهیم بود

شبکه‌های اجتماعی و وب سایت کافه
نرم افزار مدیریت و رزرو آنلاین کافی شاپ

نرم افزار مدیریت و رزرو آنلاین کافی شاپ

تمام نیازهای دیجیتال دوستداران اسپرسو را در کافه و کافی شاپ هوشمند پاسخ دهید

 

برای اینکه با گوشی هوشمند خودتون بتونید تجربۀ جدیدی از مدیریت مدرن در کافه‌داری داشته باشید؛ سَری به صفحه‌های نرم افزار مدیریت کافه و کافی شاپ و نرم افزار رزرو آنلاین کافه بزنید، اونجا پیشنهادهایی براتون داریم که مطمئنیم می‌تونه براتون جالب و البته کاربردی باشه…

امکانات عمومی طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

امکان رزرو میز
امکان پرداخت انلاین
امکان بارگذاری عکس
تصاویر محیط کافه
امکان ارائه منو
انتخاب تم مورد نظر برای مناسبات
ارائه رسپی غذاها
بارگذاری اطلاعیه تخفیفات
معرفی امکان محیط کافه
امکان مدیریت تبلیغات
امکان مدیریت نظرات کاربران
امکان جستجوي پيشرفته و هوشمند
آمار گیری از کاربران و بازدید از سایت
بخش گواهینامه‌ها و افتخارات
ایجاد بخش آموزش
ایجاد بخش اطلاعيه‌ها
بخش مشاوره
فروشگاه آنلاين
بخش ارتباط با شبکه‌های اجتماعی
اسلایدر حرفه ای
فرم تماس با ما
مطالب پربازديد
آپلود موزيک
درباره ما
نمایش آدرس در نقشه گوگل
طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا
طراحی بهینه برای موتورهای جستجو

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

تبدیل کد کثیف به یک کد تمییز و پاکیزه!

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما