طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

فروشگاه آنلاین قهوه، کیک، دسر و نوشیدنی های داغ و خنک خود را افتتاح کنید

محیط آرام و دل‌نشین کافه خود را در اینترنت به اشتراک بگذارید

رزرو آنلاین میزهای کافه و کافی شاپ با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

جذب مشتریان مجازی با عکس‌های واقعی نوشیدنی‌ها و دسرها

با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ به کافه گردان آنلاین نشان دهید که یک قهوه خوب اتفاقی نیست!

با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ به کافه گردان آنلاین نشان دهید که یک قهوه خوب اتفاقی نیست!

اگر مالک و یا مدیر یک کافه، کافی شاپ، کافه تریا و حتی یک کافه سیار هستید و اگر به قدری حرفه‌ای هستید که :

۱– در بدوِ ورود به محل شما به جای هر بوی دیگری، عطر قهوه مرغوبِ درست رُست شده به مشام می‌رسد

۲- یک اسپرسوی حرفه ای سرو می‌کنید

۳- کف کاپوچینو را درست و حرفه ای و راحت برای جدا خوردن از قهوه، درست می‌کنید

۴- صدای دستگاه آسیابِ قهوه شما قبل از تحویل هر سفارش به گوش می‌رسد

۵- هر نوع از قهوه را در فنجان و یا ماگ مناسب و غذاها را در ظرف متناسب با نوع غذا سرو می‌کنید

و از همه مهم‌تر:

۶- یک باریستای حرفه‌ای هستید و یا یک باریستای جوان و پر ذوق و با تبحر دارید که می‌توانید عاشقان قهوه را به یک شات عالی دعوت کنید…

در نتیجه مطمئناً تمایل زیادی دارید که تعداد بیشتری از دوستداران کافه و کافی شاپ و مخصوصاً قهوه با شما، لوکیشن و هنرنماییِ‌ خوش‌طعم و دلچسب شما آشنا شوند.

ما با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ به صورت کاملا حرفه‌ای و خلاقانه به شما کمک می‌کنیم تا به جستجوگران آنلاین کافه و قهوه نشان دهید که :

 یک قهوه خوب اتفاقی نیست!

 

 

 

مشتریان در جستجوی شنیدن صدای دستگاه آسیاب قهوه شما هستند

اگر روزگاری در هر شهری ۳ یا ۴ کافی‌شاپ یا کافه بود امروزه در هر خیابان شهر ۳ یا ۴ کافه و کافی‌شاپ وجود دارد. فرهنگ کافه و کافه نشینی و کافی ­شاپ در ایران هرروز بیشتر از دیروز در حال جا افتادن است. تعداد افرادی که هر روز  بیشتر با آداب‌ورسوم این فرهنگ آخت می‌شوند، در حال افزایش است.

شما یک کافه یا کافی شاپ دارید. قهوه خوبی هم سرو می‌کنید و شاید حتی خود شما آن را رُست می‌کنید. طبیعتاً تمایل دارید که بیشتر دیده شوید. تابلوهای خلاقانه، دکوراسیون و چیدمان مدرن و جذاب، مردم و ترافیک در حال عبور از خیابان شما و حتی قدیمی یا جدید بودن شما برای جذب مشتریان جدید و بیشتر کافی نیست. مردم آنلاین هستند و برای لذت بردن از دقایقی آرامش و یا یک دورهمی کوتاه جهت خوردن و نوشیدن در یک مکان زیبا؛ آنلاین جست‌وجو می‌کنند تا بتوانند مقایسه و انتخاب کنند. با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ اختصاصی می‌توانید کسب و کار خود را به شهرتان و سراسر کشور معرفی کنید. در نتیجه مشتریان جدید و حرفه‌ای با انتخاب شما صدای دستگاه آسیاب قهوه کافی شاپ شما را از نزدیک می‌شنوند!

مشتریان در جستجوی شنیدن صدای دستگاه آسیاب قهوه شما هستند
لذت استشمام عطر قهوه مرغوبِ رُست شده

لذت استشمام عطر قهوه مرغوبِ رُست شده

امروزه در هر فضای کسب‌وکاری رقابت تنگاتنگی وجود دارد، خصوصاً برای کافه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رُسترها. خوشبختانه، هیچ پیش‌بینی و آماری، نشان‌دهنده کاهش میزان نوشیدن قهوه توسط دوستداران آن در آینده نیست. در واقع محبوبیت کافه‌ها و کافی‌شاپ‌ها در حال رشد است. اما تقاضای روزافزون مصرف قهوه به‌تنهایی، به معنای افزایش مشتریان کافه و کافی شاپ شما نیست.

شما نیاز به یک برنامه جامع برای بازاریابی دارید تا با عمل به این برنامه، کافه و کافی شاپ شما رشد کند. درنتیجه مشتریان و فروش بیشتری به دست میاورید. بخشی از این برنامه جامع، طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ آنلاین است اما نه هر وب سایتی! طراحی وب سایت اختصاصی باید زیبا، کاربر پسند، جذاب و بهینه‌سازی شده برای سئو به‌منظور جذب ترافیک بیشتر باشد. با این طراحی شما لذت استشمام عطر قهوه مرغوبِ درست رُست شده‌ی کافه و کافی شاپ خود را به دوستداران قهوه هدیه می‌کنید.

موارد فنی موفقیت طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ در فضای مجازی

طراحی وب سایت با استفاده از سادگی در ترکیب بندی

طراحی وب سایت ساده، ضمن اینکه سر درگمی را از بازدید کنندگان وب سایت دور می‌سازد، می‌تواند زیبایی‌ها و عناصر بصری پر اهمیت را بیش از پیش نمایان و قابل دسترس نماید.

سادگی و شلوغ نبودن طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ ابزاری قدرتمند در دست طراحان، برای اجرای هر چه بهتر استراتژی بازاریابی است، سادگی وب سایت، بستر مناسبی است برای تاکید و نمایش هر چه بهتر خدمات مهم و مورد نظر تا مکانهای مهم از دید کاربران و بازدیدکنندگان پنهان نماند. طراحی ساده این امکان را فراهم می‌کند تا بازدید کنندگان قبل از ترک و یا بستن وب سایت، از صفحه هدف و مکان مورد نظر طراح وب سایت دیدن نمایند و اقدام و هدف خواسته شده از آن‌ها را انجام دهند.

اعجاز رنگها در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

رنگ‌ها در مبانی و زیبایی شناسی ترکیب بندی تمامی طراحی‌ها نقش موثری را ایفا می کنند، رنگ‌ها می‌توانند منتقل کننده احساس‌های مختلف باشند، بر زیبایی شناسی تاثیر بگذارند و برانگیزاننده عمل کنند. طراحان حرفه ای با استفاده هوشمندانه از رنگ‌ها معناها و منظورهای مختلفی را منتقل می‌نمایند و با استفاده صحیح از رنگ‌ها، چشم و احساس مخاطبین را تحت تاثیر قرار می‌دهند و مفاهیم مورد نیاز خود را به مرکز ذهن و حافظه اشخاص ارسال می‌کنند. اگر چه بیشتر وب سایت‌های کافه و کافی شاپ به دلیل رنگ قهوه از رنگ قهوه ای استفاده می‌کنند با این وجود هیچ محدودیتی در استفاده از رنگ درطراحی وب سایت کافه و کافی شاپ وجود ندارد و طراح با در نظر گرفتن عواطف و روحیات بازار هدف و اثر انگشت کافه از رنگ مناسب استفاده می‌نماید.

عکاسی اختصاصی از محصولات و منوی کافه و کافی شاپ

بسیاری از کافه‌ها و کافی شاپ‌ها از عکس‌های غیر واقعی داخل اینترنت که ارتباط کمی با خدمات و منوی آن‌ها دارد برای طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ و همینطور در منو استفاده می‌کنند که این تصمیم لطمات بسیار زیادی بر ذهن مخاطبان خواهد داشت، علی الخصوص زمانی که به کافه و کافی شاپ مراجعه نموده و متوجه تناقض در عکس‌ها و سفارش واقعی شوند، عکاسی از محصولات واقعی تاثیر بسیار زیادی در جذب و ایجاد حس اعتماد و اعتبار در وب سایت دارد.

کافه و کافی شاپ کارخانه ای است که محصولش انواع قهوه، کیک‌های مختلف، دسرهای لذیذ، انواع نوشیدنی داغ و خنک و خوراک‌های طبخ شده است، پس همان مقدار که عکاسی واقعی و مشاهده عکس واقعی گوشی موبایل و دیگر محصولات برای شما در فرآیند خرید تاثیرگذار است به همان میزان عکس‌های واقعی و با کیفیت از نوشیدنی‌ها و دسرهای کافه و کافی شاپ در نگاه مخاطبان موثر و مفید است.

فراموش نکنید که وب سایت شما رسانه و نماینده کسب و کار و کافه و کافی شاپ شما در فضای مجازی و اینترنت است با میلیون‌ها مخاطب و بازدید کننده، در نتیجه باید از هر فرصتی برای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان بالفعل استفاده کرد و عکاسی تبلیغاتی از منوی کافه و کافی شاپ و استفاده از آن‌ها در طراحی وب سایت  یکی از مهمترین فرصت‌ها است.

 

موارد فنی موفقیت طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ در فضای مجازی
تأثیر راه اندازی وبلاگ جهت آموزش و نوشتن مطالب خواندنی در مورد قهوه و دسرها

تأثیر راه اندازی وبلاگ جهت آموزش و نوشتن مطالب خواندنی در مورد قهوه و دسرها

بعد از عکاسی تبلیغاتی، راه اندازی وبلاگ و نوشتن مطالب مفید، آموزشی و جالب مربوط به دنیای قهوه در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ باعث ایجاد حس اعتماد و تحریک برای امتحان نمودن دسترنج و هنرنمایی شما خواهد شد. نوشتن مطالب کاربردی تاثیر فوق العاده ای بر روند برندینگ و مشتریان وفادار خواهد داشت و حرفه ای بودن و تخصص محور بودن شما را در پی خواهد داشت و منتقل خواهد نمود.

پس حتما اگر توان نوشتن مقالات جذاب و مفید و آموزشی را دارید این کار را انجام دهید و در صورتی که توان و یا وقت کافی برای نوشتن و استخراج را ندارید می‌توانید فرآیند نوشتن مقالات را با هزینه مناسب به شرکت‌های تولید محتوا بسپارید.

چرا شما به طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ حرفه‌ای نیاز دارید؟

جستجوگران آنلاین قهوه را دریابید!

مردم در اطراف شما و در محله و منطقه شما روزانه و بدون توقف در حال جستجوی آنلاین برای یک کافه یا کافی شاپ محلی هستند که بتوانند همزمان با دیدار یک دوست قهوه‌ای بنوشند و یا در مسیر برگشت از کار پر فشار روزانه در محیطی دنج با نوشیدن یک قهوه داغ خستگی در کنند. بنابراین با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ جذاب که در فضای آنلاین خودنمایی می‌کند و به راحتی موقعیت مکانی و اطلاعات دسترسی و مسیریابی به سمت شما را انتشار می‌دهد، در جذب مشتریان جدید بسیار مؤثر خواهد بود .

ارائه پیشنهادهای وسوسسه انگیز برای متمایز شدن از رقبا

مشتریان را با پیشنهاد قهوه و نوشیدنی‌های عجیب و غریب و خوش طعم وسوسه کنید، در مورد ارزش غذایی نوشیدنی‌ها به آن‌ها اطلاعات بدهید، آن‌ها را از سایز، قیمت و نوشیدنی‌های مخصوص روزانه خود مطلع کنید و به همین ترتیب پیشنهادهای آنلاین بیشتری به آن‌ها ارائه کنید. مشتریان خود را از خدمات ارزشمند رایگان و جذابی که ارائه می‌دهید مانند اینترنت وای فای پرسرعت و رایگان، نمایش‌های هنری، موسیقی زنده و یا رویدادها و مسابقات تست قهوه آگاه کنید. انجام این کارها در متمایز کردن شما از رقبا بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

گرفتن رتبه خوب در گوگل!

همچنین طراحی وب سایت بر اساس استانداردهای روز سئو و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، یکی از مؤثرترین راه‌های حضور وب سایت در صفحات اول گوگل و جذب مخاطبان بیشتر است. اولین اولویت ما در طراحی تمام وب سایت‌ها رعایت استانداردهای سئو است و پس از راه‌اندازی وب سایت به شما کمک می‌کنیم که به رتبه بندی خوبی در گوگل برسید.

چرا شما به طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ حرفه‌ای نیاز دارید؟
طراحی واکنش‌گرا ( Responsive) در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

طراحی واکنش‌گرا ( Responsive) در طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو به این معناست که مشتریان شما و دوستداران قهوه و کافه و کافی شاپ که در اینترنت در جستجوی محیط دنج شما و نوشیدنی‌های خاص شما هستند،  می‌توانند به راحتی با کامپیوتر، لپ‌تاپ، موبایل و یا تبلت و در واقع در تمامی دستگاه‌ها وب سایت شما را بدون زحمت و با بهترین گرافیک ببینند و از خدمات شما استفاده کنند.

شبکه‌های اجتماعی و طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

در فضای مجازی، شما نمی‌توانید یک برندسازی بلند مدت و واقعی را بدون داشتن یک وب سایت کافه و کافی شاپ خوب و حرفه‌ای انجام دهید. شبکه‌های اجتماعی می‌آیند و می‌روند! اکثر ما تجربه استفاده از چندین شبکه اجتماعی و حضور پُررنگ در آن‌ها را داشته‌ایم اما الان دیگر در دسترس نیستند! اما یک وب سایت خوب چیزی است که شما مالک آن هستید و این توانایی را دارد که بهترین معرف شما و اولین راه شما برای جذب مشتریان احتمالی باشد.

 

 هر لحظه که تصمیم گرفتید موارد گفته شده را در فضای مجازی با طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ عملی کنید :

 می‌توانید روی ما حساب کنید، با اشتیاق همراهتان خواهیم بود

شبکه‌های اجتماعی و طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ
نرم افزار مدیریت کافه و کافی شاپ

نرم افزار مدیریت کافه و کافی شاپ

تمام نیازهای دیجیتال دوستداران اسپرسو را در کافه و کافی شاپ هوشمند پاسخ دهید

 

برای اینکه با گوشی هوشمند خودتون بتونید تجربه جدیدی از مدیریت مدرن در کافه‌داری داشته باشید؛ سَری به صفحه نرم افزار مدیریت کافه و کافی شاپ بزنید، اونجا پیشنهادهایی براتون داریم که مطمئنیم میتونه براتون جالب و البته کاربردی باشه…

امکانات عمومی طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

امکان رزرو میز
امکان پرداخت انلاین
امکان بارگذاری عکس
تصاویر محیط کافه
امکان ارائه منو
انتخاب تم مورد نظر برای مناسبات
ارائه رسپی غذاها
بارگذاری اطلاعیه تخفیفات
معرفی امکان محیط کافه
امکان مدیریت تبلیغات
امکان مدیریت نظرات کاربران
امکان جستجوي پيشرفته و هوشمند
آمار گیری از کاربران و بازدید از سایت
بخش گواهینامه‌ها و افتخارات
ایجاد بخش آموزش
ایجاد بخش اطلاعيه‌ها
بخش مشاوره
فروشگاه آنلاين
بخش ارتباط با شبکه‌های اجتماعی
اسلایدر حرفه ای
فرم تماس با ما
مطالب پربازديد
آپلود موزيک
درباره ما
نمایش آدرس در نقشه گوگل
طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا
طراحی بهینه برای موتورهای جستجو

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

پکیج های طراحی وب سایت کافه و کافی شاپ

پکیج اقتصادی

مناسب حضور در بازار آنلاین

  • قیمت 3 میلیون تومان

پکیج حرفه ای

دارای امکانات پیشرفته

  • تماس بگیرید

پکیج خاص

منحصر به‌ فرد و مناسب سخت‌پسندان

  • تماس بگیرید
وبلاگ

چطور به‌راحتی کلمه کلیدی پیدا کنید!

چقدر با حوزه های برنامه نویسی آشنایی دارید؟

از چه منابعی میتوان زبان برنامه نویسی جاوا یاد گرفت؟

روش‎های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت در سال ۲۰۱۹

رایج‎ترین خطاهای مرورگر هنگام بارگیری صفحات وب و معنی آنها

چگونه می‌توان برنامه‌نویس شد؟

۱۲ نکته کلیدی برای بهینه سازی محتوای وب سایت

معایب و مشکلات طراحی وب سایت با قالب آماده

عوامل مؤثر در داشتن یک وب سایت خبری موفق

بهترین اپلیکیشن‌های عکاسی برای اندرویدی‌ها

علاقه شدید کسب و کارها به شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری

جنبش ضدآیفون در چین آغاز شد