طراحی وب سایت گردشگری

با دیدن جاذبه های گردشگری به صورت آنلاین برای سفرتان راحت تر تصمیم بگیرید

گردشگری مجازی راهکاری نوین برای جذب گردشگر!

گردشگری مجازی راهکاری نوین برای جذب گردشگر!

با استفاده از اینترنت به راحتی امکان حضور افراد در یک مکان دیدنی و سیاحتی فراهم شده است که قبل از حضور در یک مکان مثلا تاریخی می توان با جاذبه ها زیباهای آن به خوبی آشنا شد و بعد تصمیم به بازدید گرفت. مهمترین هدف گردشگری مجازی ترغیب کاربران به حضور فیزیکی است و در بعد دیکر نیز باعث ترغیب افراد به انجام سفر به شهرها و کشورها می شود. یکی از مهم ترین تجربیات گردشگری مجازی که می توان آن را به عنوان پدید آورنده مفهوم گردشگری مجازی دانست تور مجازی می باشد.این تور عبارت است از تصاویر پانورامای 360 درجه که از نقاط مختلف یک جاذبه گردشگری تهیه شده است و کاربران می توانند با انتخاب موقعیت دلخواه از جاذبه گردشگری معرفی شده، محیط پیرامون خود را به صورت 360 درجه مشاهده نمایند . از قابلیتهای مهم تورهای مجازی امکان تعامل کاربران می باشد که نمونه هایی مانند کلیپهای ویدئویی از آن محروم می باشند.همچنین علاوه بر امکان انتخاب موقعیت دلخواه در مکان مورد نظر، امکان چرخش به زاویه دلخواه و بزرگنمایی تصاویر برای مشاهده جزئیات بیشتر برای کاربران میسر می باشد.

چرا وب سایت گردشگری داشته باشیم؟

تصاویر و عکس ها در ذهن مخاطب بسیار اثرگذار خواهند بود. طراحی سایت گردشگری این امکان را دارد که بتوان گالری عکس با دسته بندی شهرها و نمایش مکان های دیدنی اعم از مکان های مذهبی،تاریخی ایجاد کرد و شما قادر خواهید بود که افراد بسیار زیادی را به سایت خود جذب کنید زیرا امروزه تعداد افرادی که سفر میکنند مدام در حال افزایش است و این افراد همواره در حال جستجو کردن در گوگل هستند برای کسب اطلاعات دقیق درباره ی مکان های تفریحی. اگر طراحی وب سایت گردشگری شما به صورت تخصصی پیاده سازی شده باشد کاربران به راحتی سایت شما را بازدید می کنند و بعد از تصمیم نهایی امکان رزرو بلیط برای آنها وجود دارد در این صورت دیگر نگران حضور 24 ساعته کارمندان خود در آژانس گردشگردی نخواهید داشت زیرا از این طریق طراحی وبسایت گردشگری به امکان را مهیا می کند که به صورت شبانه روزی به کاربران خود سرویس دهی کنید. یکی دیگر از قسمت های کاربر پسندی که در طراحی وب سایت گردشگری می توان در نظر داشت ارائه توضیحات از قبیل فیلم و عکس و متن است یا اینکه می توانید از نقشه گوگل برای نمایش دقیق این مکان ها استفاده نمایید. مکان هایی که شما در وب سایت خود در نظر گرفته اید اگر همراه با گالری تصویر شود بر جذابیت آن خواهد افزود و کاربران را مدت ها در وب سایت شما درگیر خواهد کرد.

چرا وب سایت گردشگری داشته باشیم؟
امکانات یک وب سایت گردشگری

امکانات یک وب سایت گردشگری

-معرفی مکان های گردشگری

-معرفی هتل ها، مراکز تجاری و مراکز تفریحی شهر ها

– نقشه برای مسیریابی مناسب افراد جهت یافتن سریع مکان مورد نظر

– معرفی صنایع دستی و تاریخ شهر های کشور

– نمایش پیش بینی وضعیت هوا در روز های آینده در شهر های مرتبط

– معرفی و بیان توضیحات تورهای پیشنهادی مسافرتی

– معرفی کامل و تصویری مکان های گردشگری و تفریحی شهر ها

– رزرو بلیت های تورها و یا هتل های مسافرتی به صورت آنلاین

– انتشار اخبار در جهت بیان رخدادهای مرتبط با صنعت گردشگری

– گردشگری مجازی جهت فراهم آوردن تجربه ای سه بعدی و مجازی برای کابران جهت بازدید کامل مکان های گردشگری قبل از مسافرت به آن مکان ها

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

وبلاگ

پروژه جدید گوگل چیست؟

اگر صفحه اینستاگرام‌ هک شد چه کاری باید انجام داد؟

پردرآمدترین مشاغل دنیای تکنولوژی

5 توصیه برای طراحی وب سایت شرکت های کوچک

بررسی ارتباط طراحی وب سایت ریسپانسیو و سئو

نیازهای یک وب سایت پزشکی

گوگل با پلتفرم جدیدش کار طراحی سایت را راحت تر می کند

SMO – بهینه سازی شبکه های اجتماعی

مزایای طراحی وب سایت