امکان انتشار لینک در پست‌های متنی اینستاگرام

اینستاگرام روی قابلیت جدیدی تمرکز کرده است که امکان انتشارپست‌های متنی را برای کاربران فراهم می‌کند. بنابراین به‌نظر می‌رسد توییتر باید به‌نوعی منتظر رقیب جدیدی باشد؛ البته این پست‌های متنی به‌صورت عکس و نه متن منتشر می‌شوند. به بیان ساده‌تر، اینستاگرام می‌خواهد ایجاد تصاویر حاوی متن را برای پست‌کردن ممکن کند.

این ویژگی که «Text Mode» نام دارد، اولین‌بار توسط منبعی به نام «الساندرو پالوزی» مشاهده و در توییتر به اشتراک گذاشته شد. به گفته پالوزی، این قابلیت یک پس‌زمینه رنگی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و شما می‌توانید متن مدنظرتان را در آن تایپ کنید. نتیجه نهایی به‌صورت یک عکس در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود. کاربران می‌توانند رنگ پس‌زمینه مدنظرشان را خودشان انتخاب کنند.

امکان انتشار لینک در پست‌های متنی اینستاگرام

طبق تصاویری که از سوی پالوزی منتشر شده‌اند، پست‌های متنی اینستاگرام می‌توانند حاوی لینک به سایر شبکه‌های اجتماعی باشند، اما نمی‌دانیم کاربر می‌تواند روی آن‌ها کلیک کند یا اینکه تنها با یک عکس روبه‌رو می‌شویم.

درحال‌حاضر اینستاگرام به کاربران اجازه نوشتن متن در این پلتفرم را می‌دهد، اما این متون به‌صورت استوری منتشر می‌شوند، ولی با ویژگی جدید می‌توان متون را در اینستاگرام به‌صورت پست منتشر کرد.

با توجه به اینکه اینستاگرام هنوز درحال آزمایش این ویژگی است، انتظار نداریم در آینده نزدیک در اختیار کاربران قرار بگیرد و باید کمی صبور باشیم. علاوه‌براین، نمی‌دانیم این ویژگی مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرد یا خیر. شاید این شبکه اجتماعی شروع به آزمایش محدود این قابلیت کند و پس از مدتی از انتشار عمومی آن پشیمان شود.

منبع: دیجیاتو