قابلیت جدید پلتفرم توئیتر برای نسخه اندروید

توئیتر آبی بالاخره قابلیت navigation (نوار ناوبری) را برای کاربران اندرویدی در دسترس قرار داد. قبلا این ویژگی فقط برای مخاطبان اپل عرضه شده بود.
به گزارش مردم فردا،این قابلیت به کاربران اندروید امکان می‌دهد تا نماد Spaces و در صورت تمایل برخی تب‌های دیگر که در نوار ناوبری وجود دارند را حذف کنند. با قابلیت جدید توئیتر آبی کاربران می‌توانند تعداد برگه‌های نمایش‌داده شده را به دو مورد کاهش داده یا هر پنج برگه را به طور پیش فرض ، نگه دارند.
براساس گزارش‌ها، توئیتر در ماه می این قابلیت را به کاربران اندرویدی عرضه کرد این در حالی است که ویژگی navigation  برای اولین بار در سال گذشته برای کاربران اپل راه اندازی شد . کاربران توئیتر برای اشتراک و ثبت نام توئیتر  آبی در سال گذشته  باید  مبلغ ۲.۹۹ دلار را پرداخت می‌کردند.
توئیتر هفته گذشته اعلام کرد که قرار است اطلاعات بیشتری را در بنری قرار دهد که فضا‌های فعال را در بالای جدول زمانی شما نشان می‌دهد. در حالی که هنوز تنظیمی برای خاموش کردن کامل این بنر وجود ندارد (نه برای مشترکین رایگان یا آبی). اکنون نشان می‌دهد چه کسی فضای میزبانی می‌کند، چه کسی توئیتی را در Space به اشتراک می‌گذارد، و همچنین موضوعات مرتبط را نشان می‌دهد.