منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه چطور به هوشمندسازی آن‌ها کمک می‌کند؟

امروزه مردم به دلیل حجم زیاد کار و مشغله‌های فکری ترجیح می‌دهند در پایان یک روز کاری سخت با نشستن در کافه یا کافی شاپ و نوشیدن یک فنجان قهوه و وقت‌گذراندن و صحبت‌کردن با دوستان‌شان ذهن خود را آرام کنند. از ویژگی‌های خوب رفتن به کافی شاپ این است که شما با افراد زیادی آشنا می‌شوید، با دوستان و آشنایان خود وقت می‌گذرانید و یا می‌توانید به کارهای دانشگاه و درسی خود بپردازید.

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه چطور به هوشمندسازی آن‌ها کمک می‌کند؟

رفتیم کافی شاپ چی بخوریم؟

شما وقتی به کافی شاپ می‌روید، معمولاً چه چیزی سفارش می‌دهید؟ در بسیاری از کافی شاپ‌ها می‌توانید هر چیزی که بخواهید سفارش دهید و  Barista، کسی که نوشیدنی شما را آماده می‌کند، می‌تواند دقیقاً همان را برای شما درست کند، به شرطی که بدانید چطور سفارش بدهید.

یکی از خصوصیت‌های مهم کافی شاپ‌ها، منوی آن‌هاست. هر چه تنوع آن بیشتر و خوراکی‌ها خوشمزه‌تر باشد، مشتری‌ها لذت بیشتری می‌برند. بنابراین حتماً به منوی کافی شاپ‌ها و کافه‌ها دقت کنید. علاوه بر این که باید غذاهای جدید را امتحان کنید به این مسئله هم دقت داشته باشید که چقدر شباهت میان منوی کافی شاپ و واقعیت خوراکی‌ای که به شما داده می‌شود وجود دارد. این موردها را می‌توانید دوستانه به مسئولان کافی شاپ بگویید.

هوشمندسازی فضای کافی شاپ‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها تاکنون تنها با پرداخت هزینۀ بالا برای خرید بردهای دیجیتال یا تبلت برای سفارش‌گیری هر میز انجام می‌شد. به دلیل هزینۀ بالا، محدودیت در طراحی فضا و کم‌بودن امکانات، به دنبال راهی هستیم تا مشتری با استفاده از آن و با گوشی خودش و بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری، منوی مجموعه، قیمت‌ها و توضیحات آن را به‌طور کامل رویت کند و بتواند سفارش خود را ثبت کند، مبلغ سفارش خود را آنلاین پرداخت کند و تا زمان آماده‌شدن سفارشش سرگرم شود. هدف منوی آنلاین کافی شاپ ، هوشمندسازی کامل فضای کافی شاپ‌ها و کافه‎‌ها است. مشتریان هنگام رجوع به کافه اکثر مواقع به دلیل تشکیل صف سفارش‌دهی و شلوغی کافی شاپ‌ها خسته می‌شوند و این مساله باعث آزرده‌خاطری و اتلاف وقت آن‌ها می‌شود.

هوشمندسازی فضای کافی شاپ‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها

در بخش منوی آنلاین نرم افزار مدیریت کافه و یا نرم افزار رزرو آنلاین کافی شاپ، کاربران می‌توانند با اسکن بارکد موجود در منوی کافه به‌وسیلۀ تلفن همراه وارد بخش سفارش آنلاین شوند و با انتخاب سفارش مورد نظر خود، می‌توانند جزئیاتی که دوست دارند را اعمال کنند از جمله میزان شکر، نوع قهوه، رُست قهوه، سیروپ‌هایی که می‌توان به آن اضافه کرد و دیگر تغییرات را ثبت کرده و پس از چند دقیقه سفارش خود را میل کنند.

و در انتها با وارد شدن در قسمت نظر سنجی با انتخاب گزینۀ مورد نظر از جمله نحوۀ برخورد کارکنان، مدت زمان آماده‌شدن، کیفیت سفارش و در انتها بیان هر انتقادی از سوی خود را نوشته و به پیشرفت کافی شاپ کمک کنند.