کارگاره آموزش برنامه نویسیPHP با فریم‌وورک Laravel

شروعی برای حرفه ای شدن

فریمورک Laravel یکی از محبوب ترین فریمورک‌های زبان برنامه نویسی PHP است که به بواسطه این فریمورک می توان با سرعت بالا و معماری MVC برنامه های پیچیده را برای وب سایت ها و یا پنل اپلیکیشن های موبایل برنامه نویسی کرد.

به خاطر مزایای زیاد این فریمورک بسیاری از شرکت ها و استارتاپ های ایرانی و خارجی از Laravel استفاده می کنند که همین موضوع باعث شده است بازار کار خوبی در ایران و کشورهای دیگر داشته باشد که با جستجو عنوان شغلی Laravel در وب سایت کاریابی جابینجا این موضوع به وضوح پیدا است.

بر همین اساس دوره حضوری با تدریس احسان رفیعی بنیانگذاره مجموعه نرم افزاری دنیای وب با همکاری باشگاه کارآفرینی تیوان و استارتاپ آقای لجستیک در دومین شعبه پارک فناوری پردیس(کارخانه نوآوری های وی ) از ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
قابل ذکر است که این دوره ۳۹ ساعت در ۱۳ جلسه در روزهای پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۲ برگزار خواهد شد که روش تدریس این دوره پروژه محور است در کنار یادگیری و پیاده سازی پروژه، مدرس تلاش می کند تا تجربه ۱۰ ساله برنامه نویسی خود را همراه با منابع علمی به صورت نقشه راه به دانشجویان انتقال دهد تا باعث گردد مسیر آنها هموارتر شود.

این دوره بدون پیش نیاز است البته افرادی که قبلا با زبان های برنامه نویسی آشنا باشند و یا تجربه آن را داشته باشند قطعا سرعت یادگیری آنها بیشتر خواهد بود.

در پایان کلاس دانشجویان توانسته اند یک پروژه را پیاده سازی کنند که این موضوع باعث ایجاد انگیزه و افزایش قدرت خلاقیت آنها می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق از این آدرس https://evand.com/events/t169 در این دوره ثبت‌نام کنند.