نام پروژه طراحی و پیاده سازی و توسعه اپلیکیشن فارسی و انگلیسی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر

 • توضیحات پروژه

  اپلیکیشن رسمی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر در دسترس علاقمندان قرار گرفت.
  اپلیکیشن رسمی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر برای سیستم عامل اندروید منتشر شد. این اپلیکیشن که به دو زبان فارسی و انگلیسی کار می کند، از طریق «کافه بازار» در دسترس عموم قرار داده شده است.
  دسترسی به اخبار، گزارش‌ها، گفت و گوها، تصاویر، ویدئوها، قوانین و فراخوان‌های مربوط به جشنواره جهانی فیلم فجر، مشارکت در نظرسنجی ها و.. از امکانات این اپلیکیشن است. مشخصات فیلم‌ها و مهمانان، کتاب راهنمای بازار، کاتالوگ جشنواره، جدول نمایش‌های جشنواره، برنامه ورکشاپ‌ها، دارالفنون، بخش دانشگاهی و سایر اطلاعات جشنواره نیز به زودی بر روی این اپلیکیشن قرار خواهد گرفت. کاربران می توانند با نام کاربری و کلمه عبوری که خود تعیین می کنند، به این اپلیکیشن وارد شده و از امکانات آن که برای گروه های مختلف همچون خبرنگاران، هواداران و.. طراحی شده، استفاده کنند.
  در بخش اخبار اپلیکیشن سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، امکان ساخت لیست های مورد علاقه برای دسترسی راحت تر به اخبار و همچنین امکان تنظیم اندازه متن اخبار برای کاربران فراهم شده است. کاربران می توانند گزینه دریافت نوتیفیکیشن را به دلخواه خود روشن و یا خاموش کنند. به گفته توسعه دهندگان این نرم افزار، این اولین بار است که در سطح جشنواره های ایران از چنین امکانی رونمایی می شود.
  اپلیکیشن اندروید جشنوار جهانی فیلم فجر در دو نسخه فارسی و انگلیسی در «کافه بازار» قابل دریافت و نصب بر روی گوشی های تلفن همراه است. به زودی نسخه آی.او.اس (iOS) نیز با دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس خواهد بود.
  سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ۱ تا ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۸ تا ۲۱ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.
  ---------------------
  بروز رسانی :
  توسعه اپلیکیشن های سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر هم بر عهده شرکت ایده پردازان مهدیار بوده است.

  سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار شد.

  ----------------
  قابل ذکر است برنامه نویسی و پیاده سازی و مدیریت اپلیکیشن های اندرویید و آی او اس جشنواره جهانی فیلم فجر دوره سی و چهارم و سی و پنجم و سی و ششمین توسط شرکت ایده پردازان مهدیار ( دنیای وب) انجام شده است .

 • گروه پروژه

  طراحی اپلیکیشن Android

 • مدت زمان پیاده سازی پروژه

  90 روز کاری

 • لینک پروژه

  نمایش لینک اپلیکیشن اندرویید فارسی جشنواره جهانی فیلم فجر

  نمایش لینک اپلیکیشن اندرویید انگلیسی جشنواره جهانی فیلم فجر

آخرین نمونه کارها

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021