سئو وب سایت پزشکی

افرادی که به دنبال خدمات شما می‌گردند را از دست ندهید!

معرفی خدمات در سطوح گسترده

برقراری ارتباط مستمر و مفید با بیماران

افزایش مراجعه‎کنندگان با صرف هزینه و زمان کمتر

راهکارهای سئو وب سایت پزشکی

راهکارهای سئو وب سایت پزشکی

امروزه افراد برای یافتن بهترین‌ها در هر زمینه‌ای به‌عنوان اولین قدم، به جستجو در فضای اینترنت و صفحات مجازی می‌پردازند؛ بیماران هم از این قاعده مستثنا نبوده و برای یافتن حاذق‌ترین پزشک‌ها از فضای مجازی استفاده می‌کنند و برای پاسخ به مشکلات پزشکی خود به جست‌وجو در اینترنت می‌پردازند.

اغلب موارد آشنایی بیمار با رزومه پزشک خود و حتی مطب پزشک، به‌سادگی با یک بازید از وب سایت حاصل می‌شود.

درنتیجه در دنیایی که اغلب افراد پاسخ به نیازهای خود را از طریق جستجو پیدا می‌کنند، در صدر نتایج قرار گرفتن وب سایت برای شما امری ضروری خواهد بود و اگر وب سایت شما معرف خوبی برای تخصص شما نبوده و از دسترس‌پذیری کافی برای کاربران برخوردار نباشد، تعداد قابل‌توجهی از بیماران را از دست می‌دهید.

حال که اهمیت سئو وب سایت پزشکی را درک کرده‌اید دنیای وب چند عنصر اصلی را که برای بهینه سازی وب سایت پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در اختیارتان می‌گذارد که اطمینان حاصل کنید اولین تأثیری که ایجاد کرده‌اید، تشویق بازدیدکنندگان برای برنامه‌ریزی یک قرار ملاقات با شماست!

طراحی وب سایت ریسپانسیو

امروزه وب سایت‌ها باید برای رایانه و دستگاه‌های تلفن همراه بهینه سازی شوند، زیرا اکثر کاربران از طریق تلفن یا تبلت خود به اینترنت دسترسی دارند. اگر وب‌سایت شما برای موبایل بهینه سازی نشده باشد، بیماران ممکن است دچار مشکل دریافتن اطلاعات یا فرم‌های شما برای قرار ملاقات با شما باشند. با طراحی وب سایت پزشکی واکنش گرا این ویژگی‌ها به‌راحتی در دستگاه‌های تلفن همراه قابل‌دسترسی می‌شوند و می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کاربران می‌توانند به‌راحتی شما را پیدا کنند.  به این نکته نیز توجه داشته باشید که گوگل در حال حاضر رتبه بالاتری به سایت‌های ریسپانسیو می‌دهد.

طراحی وب سایت ریسپانسیو
استفاده از کلمات کلیدی

استفاده از کلمات کلیدی

از کلمات کلیدی در مطالب خود استفاده کنید که مربوط به آنچه بیماران شما ممکن است جستجو کنند. اما به یاد داشته باشید، مأموریت این است که محتوای کافی برای بیماران خود ایجاد کنید و نه اینکه تنها به فکر امتیاز خود در گوگل باشید فراموش نکنید هدف شما در اولین قدم باید داشتن محتوای مفید برای کاربران باشد.

ایجاد یک وبسایت بهینه شده یک‌شبه اتفاق نخواهد افتاد. این بخشی از یک استراتژی درازمدت برای جذب بیماران به وب سایت شماست. این عناصر به ایجاد قدرت و حضور وب شما کمک خواهند کرد که در رشد و پایداری اهمیت دارند.

تولید محتوا و ارائه منابع ارزشمند، آموزشی

به‌عنوان مهم‌ترین نکته، تولید محتوا را در نظر داشته باشید، منابع آموزشی که شما ارائه می‌دهید، براي جذب بيماران جديد ضروري هستند. تولید محتواهایی مانند مقالات، وبلاگ، کتاب‌ها، مقالات سفید، فیلم‌ها و غیره، به ایجاد اعتبار شما کمک می‌کند.

با وبلاگ‌ها شروع کنید آپدیت وبلاگ‌ها چند بار در هفته باعث افزایش میزان قرار گرفتن در معرض دید می‌شوند و صفحات نمایه شده بیشتری را در Google ایجاد می‌کنند و باعث می‌شود که کاربران بتوانند راحت‌تر شما را پیدا کنند.

تولید محتوا با استفاده از نظرات خود بیماران

شما ترجیح می‌دهید برای میل کردن یک وعده غذای خوب به جایی بروید که افراد بیشتری از آن راضی هستند؛ مهم‌ترین چیز برای هر آدم سلامتی اوست بنابراین قطعاً در صورت بیماری به پزشکی مراجعه خواهد کرد که افراد بیشتری برای ویزیت نزد او رفته‌اند و نظرات مثبتی درباره تمام عملکرد، از نوبت‌دهی و محیط مطب گرفته تا تخصص پزشک دارند بنابراین بهتر است با راه‌اندازی یک پوش نوارم نظرسنجی و کامنت دهی در صفحات مختلف وب سایتتان، بخشی از تولید محتوا را به کاربران وب سایت بسپارید.. شما همچنین می‌توانید بیماران را تشویق کنید تا نظرات و نگرانی‌های خود را در مورد بیماران مشارکت کننده به اشتراک بگذارند.

به‌این‌ترتیب نه تنها سایت از لحاظ بار محتوایی قوی‌تر شده و از رتبه بیشتری نزد موتور جستجوگر گوگل برخوردار می‌گردد، بلکه کاربران جدید نیز با خواندن نظرات مثبت، اطمینان بیشتری نسبت به عملکرد شما خواهند داشت.

تولید محتوا و ارائه منابع ارزشمند، آموزشی
فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

حضور وب‌سایت شما در محیط‌های دیجیتال امری ضروری برای سئو وب سایت پزشکی است. با استفاده از این ابزار فوق‌العاده آسان شما می‌توانید برای اتصال و ارتباط با بیماران استفاده کنید. بیماران بیشتر به گوشی‌های هوشمند و رسانه‌های اجتماعی خود نسبت به هر منبع دیگری متصل می‌شوند، بنابراین اگر می‌خواهید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید، این فرصت بزرگی است بنابراین شانس خود را به دست آورید.

شما می‌توانید از عضویت در این شبکه‌ها برای انتشار موارد مختلف در مورد فعالیت‌های خود ازجمله اخبار در زمینه مراقبت‌های بهداشتی و یا به اشتراک گذاشتن عکس‌ها و توصیه‌های سالم زندگی استفاده کنید.

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

فرست کیورد به کمپین نفس پیوست

چطور به‌راحتی کلمه کلیدی پیدا کنید!

چقدر با حوزه های برنامه نویسی آشنایی دارید؟

از چه منابعی میتوان زبان برنامه نویسی جاوا یاد گرفت؟

روش‎های بهینه سازی و افزایش سرعت سایت در سال ۲۰۱۹

رایج‎ترین خطاهای مرورگر هنگام بارگیری صفحات وب و معنی آنها

چگونه می‌توان برنامه‌نویس شد؟

۱۲ نکته کلیدی برای بهینه سازی محتوای وب سایت

معایب و مشکلات طراحی وب سایت با قالب آماده

عوامل مؤثر در داشتن یک وب سایت خبری موفق

بهترین اپلیکیشن‌های عکاسی برای اندرویدی‌ها

علاقه شدید کسب و کارها به شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری