نرم افزار مدیریت آزمایشگاه

در هر زمان و هر جایی از دنیا، با موبایل، اطلاعات بیماران و آزمایشگاه خود را رصد کنید

پذیرش مراجعه‌کنندگان را آنلاین و با سرعت و دقت بالاتری انجام دهید

انواع آزمایش و نتایج آن‌ها را به‌صورت دیجیتال، تعریف و طبقه‌بندی کنید

با نرم افزار، میزان رضایت مشتری نسبت به کارمندان و آزمایشگاه را بسنجید

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه تشخیص طبی، پاتولوژی، پاتوبیولوژی و ژنتیک

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه تشخیص طبی، پاتولوژی، پاتوبیولوژی و ژنتیک

منظور از نرم افزار مدیریت آزمایشگاه، یک سیستم جامع چندمنظوره جهت مدیریت مراجعات بیماران و اطلاعات مربوط به پذیرش آزمایشگاه است که تمامی عملیات پذیرش، ثبت علت مراجعه، نوع آزمایش، پاسخ، شرح پزشک و .. را در مدت زمان کوتاه برای مراکز آزمایشگاهی انجام داده و به بیماران مراجعه‌کننده و پزشکان معالج، گزارشات متنوع و جامع ارائه می‌کند. همچنین این نرم افزار با قابلیت تعریف و طبقه‌بندی اطلاعات پایه، قادر است هر نوع آزمایشگاه تخصصی را کنترل و مدیریت نماید.

برخی از امکانات

در این نرم افزار با توجه به نیاز مدیریت بخش‌های مختلف آزمایشگاه‌ها (میکروبیولوژی، سرولوژی، ایمونولوژی، بافت‌شناسی، بیوشیمی، هماتولوژی و بانک خون، میکروب‌شناسی و قارچ‌شناسی، انگل‌شناسی و ادرار، هورمون‌شناسی، سم‌شناسی و گازهای خونی و …)، امکاناتی قابل ارائه است که در ادامه، این امکانات را به‌صورت خلاصه ذکر می‌کنیم. لازم‌به‌ذکر است منظور از تعریف و طبقه‌بندی، آن دسته از اطلاعات پایه‌ای است که به‌طور معمول در یک برنامۀ مدیریت آزمایشگاه مورد نیاز است. به‌عنوان مثال: نوع آزمایش و نتیجۀ آزمایش باتوجه به هر آزمایشگاه می‌تواند توسط کاربر تعریف شده و انواع گزارشات مربوط به پذیرش را باتوجه به آن تهیه نمود یا گزارشی خاص برای پزشک معرفی‌کنندۀ بیمار ارائه کرد.

امکانات نرم افزار مدیریت آزمایشگاه:

تعریف و طبقه‌بندی پزشکان معالج به تعداد مورد نیاز

بخش‌بندی آزمایشگاه و تعریف دستیاران و پرسنل بخش‌ها

تعریف و طبقه‌بندی انواع آزمایش

تعریف انواع شرح‌حال بیماران جهت دسترسی بهتر برای درج در پرونده

تعریف علت‌های مراجعۀ بیماران

سیستم تشکیل پروندۀ بیماران، ثبت سوابق پزشکی و تصاویر دیجیتال

سیستم پذیرش بیماران و ثبت عملیات انجام‌شده در آزمایشگاه

ارائۀ قبض و رسید آزمایش و نتایج مربوط به آزمایشگاه به مراجعه‌کننده

تهیۀ گزارشات متنوع از مراجعه‌کنندگان برای مسئولین آزمایشگاه

پشتیبانی از انواع سازمان‌های بیمه تحت پوشش

ارسال SMS به مراجعین جهت یادآوری دریافت نتیجۀ آزمایش

سیستم حسابداری ساده برای درج بدهکار و بستانکار کردن مشتریان

سیستم کنترل و مدیریت کاربران استفاده‌کننده از نرم افزار

سامانه پیام کوتاه جهت ارسال و دریافت پیامک از طریق خطوط SMS

سیستم پشتیبانی خودکار و تهیۀ فایل پشتیبان از اطلاعات برنامه به‌صورت زمان‌بندی‌شده

 

 

برخی از امکانات
مدیریت آزمایش‌ها

مدیریت آزمایش‌ها

در نرم افزار مدیریت آزمایشگاه، مدیران آزمایشگاه‌ها می‌توانند انواع آزمایش و نتایج حاصل از آن را که روزانه در مرکز انجام می‌دهند، در سیستم تعریف و طبقه‌بندی کرده و هنگام مراجعۀ بیماران یا مراجعه‌کنندگان، به‌راحتی نوع آزمایش و شرح آن را از لیستِ از قبل تعریف‌شده انتخاب کرده و عملیات پذیرش مراجعه‌کنندگان را با سرعت و دقت بالاتری انجام دهند. همچنین امکان تهیۀ گزارشات آماری از مراجعین خاص براساس آزمایش‌های خاص نیز در این نرم افزار امکان‌پذیر است.

پذیرش، جواب دهی و امکانات ویژه

از امکانات ویژۀ نرم افزار مدیریت آزمایشگاه، قابلیت پذیرش و جواب دهی آنلاین است، این قسمت نیز مانند سایر قسمت‌ها دارای هستۀ یکسان از لحاظ پذیرش بوده و در قسمت‌های تخصصی نیز به طور کارآمد می‌تواند جوابگوی کامل نیاز‌های آزمایشگاه‌های بزرگ و کوچک باشد. این نرم افزار با قابلیت پذیرش بخش‌های پاتولوژی، پاپ‌اِسمیر، سی‌تولوژی، آزمایش ازدواج، اعتیاد و … محیطی راحت و کاربرپسند را برای کاربران می‌کند. این بخش نیز می‌تواند از اطلاعات اولیۀ ثبت‌شده و موجود در سایر بخش‌ها استفاده کند و درنتیجه با مشخص‌شدن نتایج آزمایش‌ها، برای بیماران یک بستر پرونده‌سازی دیجیتال فراهم می‌شود که می‌توان به‌عنوان مثال؛ میزان قند خون یک بیمار را در طول سه یا چهار سال گذشته مشاهده کرد. زیر مجموعه‌های نرم افزار آزمایشگاه می‌تواند شامل چند قسمت کلی باشد که عبارتند از پذیرش، جواب دهی و اطلاعات پایه.

یکی از نقاط قوت این پلتفرم، طراحی نرم افزاری آن به‌صورت آنلاین و آفلاین است که این امکان را به پزشکان  و مدیران آزمایشگاه‌ها می‌دهد که در هر زمان و هر مکان (هر جایی از دنیا) با اتصال به نرم افزار، کلیۀ اطلاعات بیماران را مشاهده نمایند و یا ثبت و تغییر دهند.

از دیگر امکانات بارز این نرم افزار، قابلیت ریسپانسیوبودن آن است، به‌این‌معنی که با کلیۀ سخت‌افزارهای روز دنیا همچون تلویزیون، کامپیوتر رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل و همچنین با انواع سیستم عامل‌ها سازگار است.

پذیرش، جواب دهی و امکانات ویژه
گزارش‌گیری

گزارش‌گیری

دریافت گزارش از بایگانی سال‌های قبل بیماران، این امکان را به شما می‌دهد تا اگر بیماری نیاز به گزارش‌های قبلی خود برای پزشکان داشت، به‌راحتی بتواند از مجموعه‌ای که تحت پوشش نرم افزار آزمایشگاه است، آن را دریافت نماید. گزارش‌های متعددی می‌توان از نرم افزار مدیریت آزمایشگاه دریافت نمود. این گزارشات می‌تواند به تفکیک نسخه‌ها، تخصص‌های مختلف، گزارشات کلی و … دریافت گردد. در نرم افزار آزمایشگاه می‌توان گزارشات را برای میزان کارکرد مرکز با تفکیک‌های مختلف مثل گزارشات روزانه، ماهانه و … دریافت نمود. قابلیت ساخت گزارشات دلخواه کاربر بر اساس اطلاعات ورودی نیز در نرم افزار آزمایشگاه قرار گرفته است تا کاربران مطابق میل خود هر آنچه را که نیاز دارند دریافت نمایند

قابلیت توسعه و شخصی‌سازی

نتایج دقیق آزمایش‌ها، انتظاری است که همۀ افراد از یک آزمایشگاه دارند. پزشکان و متخصصان علوم آزمایشگاهی معتقدند که مردم آن‌ها را بر اساس خدمات ارائه‌شده و نحوۀ آزمایش قضاوت می‌کنند. معیارهایی مانند: سرعت نمونه‌گیری، بازده فرآیند نمونه‌گیری و توانایی آزمایشگاه در پاسخگویی به سوالات آن‌ها و رسیدگی به درخواست‌های خاص برای مشتریان بسیار بااهمیت است. اینجاست که این حیطۀ خدماتی می‌تواند باعث برنده‌شدن یا بازنده‌شدن آزمایشگاه شود.

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه کمک می‌کند تا یک آزمایشگاه، اطلاعات خود را در یک سیستم متحد جمع‌آوری و مدیریت کند. این نرم افزار با قابلیت توسعه و سفارشی‌سازی به شما این امکان را می‌دهد تا راه‌حل مناسبی را برای تمام عارضه‌های آزمایشگاه خود پیدا کنید، گردش کارهای خود را پیکربندی کنید، تعامل خوبی با مشتریان داشته باشید، عملکرد کارمندان خود را بررسی کنید و از میزان رضایت مشتری نسبت به کارمندان و تجهیزات آزمایشگاه مطلع شوید.

قابلیت توسعه و شخصی‌سازی
پشتیبانی نرم افزار

پشتیبانی نرم افزار

پشتیبانی نرم افزار بخش مهمی از چرخۀ حیات آن است که باید توسط شرکت تولیدکننده انجام شود. پشتیبانی صحیح نقطۀ قوت یک محصول نرم افزاری است. احتمالاً شما هم از نرم افزارهای بسیاری استفاده کرده‌اید، پشتیبانی خوب باعث می‌شود که زمان کمتری را صرف پیدا کردن راه‌حل مشکلاتتان بکنید. ما در دنیای وب همواره تلاش می‌کنیم آخرین فناوری‌ها و سطوح امنیتی را برای بهتر ساختن نرم افزار بدست آوریم تا بستر لازم برای استفادۀ کامل‌تر از راهکارها و امکانات نرم افزاری را برای شما فراهم کنیم.

اگر شما هم به داشتن یک نرم افزار مدیریت آزمایشگاه حرفه‌ای و اختصاصی فکر می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، شروع به کار خواهیم کرد.

برخی از امکانات نرم افزار مدیریت آزمایشگاه

تعریف آزمایش‌ها
پذیرش بیمار
معرفی پزشکان تجویزکننده
گزارشات متنوع مالی
معرفی کاربران و تعیین سطوح دسترسی
تنظیمات اختصاصی هر کاربر
تعریف آزمایش‌های دارای زیرمجموعه
تنظیم تعرفه‌ها به‌ازای هر بیمه
امکان ثبت مشخصات کامل بیماران
محیطی جذاب و کاملاً پویا
امکان استفادۀ همزمان کاربران
جواب دهی آنلاین به بیماران و پزشکان
ارسال پیامک
قابلیت توسعه و سفارشی‌سازی
پشتیبانی از سرویس‌های ارتباطی
ذکر ملاحظات بر روی نتایج آزمایش
تعیین قیمت تمام‌شدۀ آزمایش
تعریف شناسه و کلمه عبور برای کاربران
رهگیری فرآیند توسط درخواست‌دهنده
تعیین تاریخ جواب بیمار
آرشیو کردن اطلاعات نمونه‌ها
رابط کاربری راحت و زیبا
سازگار با مرورگر محبوب گوگل کروم
سازگار با گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها
سرعت و امنیت در عین کارآمد بودن
پشتیبانی کامل
طراحی با استانداردهای روز برنامه نویسی

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما

با جدیدترین قابلیت اینستاگرام آشنا شوید