نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

با اتوماسیون باشگاه ورزشی، مدیریت را ساده کنید!

ساعات و محتوای رژیم غذایی را آنلاین به ورزشکاران اعلام و یادآوری کنید

هر روز هفته باشگاه خود را پررونق کنید

درآمد خود را همراه با تعداد و رضایت مشتریان‌تان افزایش دهید

نرم افزار مدیریت باشگاه چیست؟!

نرم افزار مدیریت باشگاه چیست؟!

نرم افزار مدیریت باشگاه را می توان شبیه ساز مجازی فضای باشگاه معرفی کرد که مدیریت آن در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار ابزارهایی را فراهم می کند که به باشگاه ها و انجمن ها کمک می کند تا خود را ارتقا دهند و به اعضای خود بهتر خدمت کنند. اپلیکیشن تحت وب رزرو باشگاه ورزشی امکان خودکارسازی فرآیند مالکیت آنلاین باشگاه را برای مدیران باشگاه های ورزشی فراهم می کند. تقویم باشگاه امکان فروش بسته های زمان دار  یا بدون زمان را با قیمت های مختلف می دهد. به این ترتیب کاربران پس از ثبت نام می توانند در جلسه مورد نظر با مربی مورد نظر خود مکان یا دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

اهمیت و ضرورت نرم افزار مدیریت باشگاه

سلامتی و تناسب اندام در دنیای اداری مدرن کاملا ضروری است و می بینیم که مردم شروع به تجدید نظر در ارزش های خود کرده اند و زمان بیشتری را به ورزش اختصاص می دهند. سالن های ورزشی به بخش مهمی از این روند تبدیل شده اند و در چند سال گذشته توانسته اند افراد بیشتری را برای ثبت نام جذب کنند.  در نتیجه این محبوبیت روزافزون، بسیاری از سالن‌های ورزشی مشکلات سازمانی را تجربه می‌کنند، چه زمانی که کلاس‌ها شلوغ هستند یا زمانی که یک سالن بزرگ فقط توسط تعداد کمی از ورزشکاران استفاده می‌شود.

نرم افزار مدیریت باشگاه به صورت تخصصی برای باشگاه هایی است که چندین رشته  با مربیان مختلفی دارند و به صورت درصدی یا ساعتی با گروه کار می کنند. با توجه به نیاز احساس شده در این کلاس و زمان بر بودن محاسبه درآمد ماهیانه مربیان و بررسی روزانه شهریه و بیمه مشتریان باشگاه، تصمیم بر آن شد تا سیستمی طراحی شود که مشکلات فوق را به گونه ای حل کند که شهریه به صورت جلسه ای، ماهانه قابل پرداخت باشد. و بر این اساس درآمد آنها را بر اساس درصد مربیان محاسبه و در پایان ماه با آنها تسویه حساب می شود.

یکی دیگر از مشکلاتی که اکثر باشگاه هایی که مشتریان زیادی دارند این است که باید موعد شهریه یا بیمه را به صورت حضوری و تلفنی به مشتریان یادآوری کنند. با استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه ، از طریق پیامک یا ایمیل موعد شهریه یا بیمه به مشتریان یادآوری می شود. . زمانی که مشتری شهریه خود را پرداخت نکرده باشد ، از طریق این سیسیتم می تواند آن را غیرفعال کنید. بنابراین داشتن نرم افزار مدیریت باشگاه باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و تمرکز بیشتر روی مشتریان می شود.

اهمیت و ضرورت نرم افزار مدیریت باشگاه
مزایای نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مزایای نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مدیران با از استفاده از نرم‌افزار مدیریت باشگاه می‌توانند از مزایای بسیاری برخوردار شوند، از جمله:

_ فرصت بیشتر برای افزایش درآمد

_ صرفه جویی زمان در انجام کارهای اداری

_ بهبود امنیت داده ها

_ یکپارچگی بیشتر بین برنامه ها

_ تجربه بهتر اعضا

امکانات نرم افزار مدیریت باشگاه

در ادامه به برخی از امکاناتی که با استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه در اختیار شما قرار می گیرد، اشاره می‌کنیم:

 • ارسال نوتیفیکیشن یادآوری به مشتریان
 • مشاهده رزروها و مدیریت آن
 • تقویم کاری و مدیریت پرسنل و مربی
 • حضور و غیاب در سانس و گزارش سانس به همراه جزییات
 • مدیریت مشتریان (اضافه ، ویرایش ، حذف)
 • امکان پرداخت آنلاین سانس ورزشی
 • پرداخت بیمه ورزشی
 • امکان دسته بندی های مختلف درون باشگاهی
 • صدور کارت عضویت
 • کنترل ورود و خروج افراد به داخل باشگاه

امکانات نرم افزار مدیریت باشگاه
کارکردهای مشترک نرم افزار مدیریت باشگاه

کارکردهای مشترک نرم افزار مدیریت باشگاه

قابلیت های زیر در اکثر سیستم های مدیریت باشگاه مشترک است:

_ مدیریت اعضا

_ زمان بندی و برنامه های مربیان

_ بازاریابی و تبلیغات

_ پردازش پرداخت

_ دسترسی اعضا

_ گزارش دهی به مدیران

شما چه نوع خریدار هستید؟

این نرم افزار راه حل هایی برای بخش های تجاری مناسب ارائه می دهد. اگر باشگاه یا عضویت شما از جمله موارد زیر است یکی از این محصولات را در نظر بگیرید:

 • باشگاه های بدن سازی و سلامتی: تعدادی از راه حل ها به طور خاص به بخش باشگاه های ورزشی و سلامتی، از باشگاه های تناسب اندام گرفته تا استودیوهای هنرهای رزمی اختصاص دارند. علاوه بر قابلیت های ذکر شده در بالا، این اپ ها معمولا قابلیت هایی را برای آموزش آنلاین، ایجاد برنامه ورزشی و مدیریت سلامت (به عنوان مثال، شاخص توده بدنی و نمودار رژیم غذایی)ارائه می دهند.
 • باشگاه های ورزشی: این سیستم ها قابلیت های مخصوص مربیان، بازیکنان و بازی ها را دارند. ابزارهای کلیدی شامل ایجاد فهرست، ثبت آنلاین بازیکنان، زمان بندی و دسترس پذیری بازیکنان، زمان بندی بازی و ردیابی پرداخت تجهیزات است.
 • باشگاه های موسسه آموزشی: مدیریت دانش آموختگان دانشگاه یا باشگاه های تقویتی (به عنوان مثال، برای تیم های ورزشی مدارس) می تواند با ابزارهایی ارتباطات اعضا را ساده کنند.
 • باشگاه های کشور: باشگاه های کشوری اغلب خدمات و امکانات زیادی دارند که باید مدیریت شوند. سیستم مناسب می تواند عملیات هر بخش از یک باشگاه خصوصی را ساده کند تا مطمئن شود همه چیز به خوبی اجرا می شود.

شما چه نوع خریدار هستید؟
باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان بخش مهمی از فرآیند وفاداری مشتری در هر کسب و کاری است. جالب است بدانید که برای کسب و کارهای خدماتی مانند باشگاه های ورزشی که مشتریان به جای خرید محصول، مستقیماً با مجموعه و نمایندگان آن در تعامل هستند، کیفیت و صداقت تاثیر بیشتری بر وفاداری مشتریان دارد. عضویت افراد در باشگاه مشتریان یک مجموعه ورزشی نیز برای آنها بسیار جذاب است. به این ترتیب مشتریان ضمن برقراری ارتباط موثر با سازمان، هویت مستقلی را احساس می کنند و احساس می کنند که واقعا برای گروه مهم هستند. وجود مکانیزم های تشویقی مانند مسابقات، جشنواره ها، سیستم های امتیازی، قرعه کشی، کوپن های تخفیف، هدایای ماهانه و … می تواند به طور همزمان سطح درگیری ذهنی مشتری را افزایش داده و او را به ارتباط فعالتر با مجموعه ورزشی علاقه مند کند.

مدیریت دیجیتال و مدرن باشگاه ورزشی خود را شروع کنید

ما در عصر اطلاعات و دیجیتال زندگی می کنیم. بنابراین، با وجود اینکه کسب و کار شما یکی از مشاغل شماره یک در صنعت خود باشد، باز هم به مرور زمان از بین خواهد رفت. به گونه ای که صاحب کسب و کار را شگفت زده می کند. هر چقدر هم از نظر تجهیزات ورزشی، دکوراسیون داخلی و موقعیت جغرافیایی عالی باشید، باز هم بدون داشتن اطلاعات مشتری و تحلیل رفتار آنها محکوم به شکست خواهید بود. یک باشگاه مدرن با داشتن سیستم مدیریت و رزرو هوشمند، قطعاً بازدهی و سرعت عمل بهتری خواهد داشت و بهترین راه برای حفظ کسب و کارتان در راس و همچنین افزایش مشتریان وفادار، استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه است.

اگر مدیر یک باشگاه ورزشی هستید و به دنبال نرم افزاری برای مدیریت آن هستید که تمام نیازهای شما را برآورده کند و از گزارش های متنوع و مفید آن برای مدیریت هر چه بهتر باشگاه خود استفاده کنید یا باشگاه کوچکی دارید و به دنبال نرم افزاری پرسرعت برای مدیریت پرسنل، امور مالی و به اشتراک گذاری سریع با مشتریان خود، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، شروع به کار خواهیم کرد.

مدیریت دیجیتال و مدرن باشگاه ورزشی خود را شروع کنید

برخی از امکانات قابل ارائه در نرم افزار مدیریت باشگاه

ارسال نوتیفیکیشن یادآوری به مشتریان
امکان مشاهده نظرات مشتریان
رزور در ساعت و روزهای مورد نظر
اطلاع رسانی اخبار
نمایش پروفایل مربیان در سایت
نمایش تایم کاری
امکان تعریف کلاس ها و دوره ها
مشاهده رزروها و مدیریت آن
مدیریت زمان بندی مربیان
تقویم کاری پرسنل و مربی
مدیریت پرسنل و مربی
مدیریت رشته های ورزشی باشگاه
مدیریت حضور و غیاب
ثبت دریافتی های باشگاه
لیست سانس ها
تمدید سانس
امکان پرداخت آنلاین سانس ورزشی
گالری تصاویر باشگاه
تماس با ما
درباره ما
کنترل ورود و خروج

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

0936-155-32-18

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

راه حل برای پیدا کردن گوشی های سرقتی چیست؟

حذف خودکار چربی اثر انگشت از روی صفحه نمایش

قابلیت کانال اینستاگرام رسما معرفی شد

استراتژی های گسترش کسب و کار در سال ۲۰۲۳

پتنت جدید اپل برای تبدیل پیام های iMessage به محتوای صوتی

گوگل ویژگی های رم و صرفه جویی در انرژی را به مرورگر کروم اضافه کرد

مجهز شدن ویندوز ۱۱ به میکسر صوتی حرفه ای

یازده میلیون گوشی به بدافزار آلوده شدند

قابلیت اضافه شدن پیام صوتی به استاتوس در واتساپ

انتشار توییتر بلو برای اندرویدی‌ها

اینستاگرام دو قابلیت جدید معرفی کرد

قابلیت پیام به خود در واتس‌اپ