نرم افزار مدیریت رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی

مرکز تصویربرداری پزشکی خود را در هر زمان و از هر جای دنیا با موبایل مدیریت کنید

پرونده و تمامی سوابق گذشته و آیندۀ بیماران را دیجیتالی ثبت کنید

بیماران به‌صورت شبانه‌روزی و با چت آنلاین به پزشک خود دسترسی دارند

افزایش کیفیت درمان، رضایت بیماران و پرسنل با اتوماسیون نرم افزاری

نرم افزار مدیریت رادیولوژی ، سونوگرافی، رادیوگرافی، MRI و CT-SCAN

نرم افزار مدیریت رادیولوژی ، سونوگرافی، رادیوگرافی، MRI و CT-SCAN

سازمان‌ها و کسب‌وکارهای گوناگون باید انواع اطلاعات مورد نیاز را جمع‌آوری، پردازش و تحلیل کرده و آن‌ها را به مدیران و افراد بدهند. یکی از این موارد، مدیریت اسناد و پرونده‌های پزشکی است که نیاز به استفاده از سیستم‌های نرم افزاری مناسب در حوزۀ درمان دارد. سیستم‌های نرم افزاری امکانات زیادی را برای مدیران در جهت رسیدن به اهداف سازمانی فراهم می‌کنند.

نرم افزار مدیریت رادیولوژی (تصویرنگاری )، پلتفرمی‌ست که به‌منظور مدیریت اطلاعات و فرآیندهای مراکز رادیولوژی و تصویربرداری پزشکی، طراحی و توسعه داده می‌شود. به‌طور معمول مدیریت پذیرش بیمار، تجزیه و تحلیل، گزارش‌گیری و پیگیری وضعیت معمولاً به‌صورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام می‌شود که کاری بسیار زمان‌بر و اغلب با خطای انسانی همراه است. این نرم افزار امکان خودکار سازی فرآیند گزارش‌گیری از پذیرش را برای مراکز رادیولوژی فراهم می‌کند.

شناسایی نیازها برای تهیه و تولید نرم افزار مناسب

نیازسنجی در طراحی نرم افزار نقش کلیدی دارد. اینکه نرم افزاری تولید شود که بهترین کیفیت را داشته باشد و بدون خطا اجرا شود اما کاری که کاربران انتظار داردند را انجام ندهد، از نظر کاربران کاربردی نخواهد بود. یا اینکه نرم افزار، امکانات اضافی داشته باشد که به درد کاربر نخورد.
نرم افزار مدیریت رادیولوژی به‌گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی می‌شود که منطبق بر عملکردهای انواع مراکز و روش‌های تصویربرداری پزشکی شامل: رادیولوژی (پزشکی هسته‌ای و X-RAY)، سونوگرافی (معمولی و تخصصی، کالر داپلر، ۳ و ۴ بعدی و اکوکاردیوگرافی)، رادیوگرافی (ساده، دیجیتال و رنگی)، سنجش تراکم استخوان، اسکن رادیو ایزوتوپ، آنژیوگرافی، ونوگرافی، میلوگرافی، آرتروگرافی، MRI و CT-SCAN باشد و کلیۀ نیازهای موجود در این مراکز را رفع کند.

این سیستم تمامی عملیات مورد نیاز را به‌صورت آنلاین و با قابلیت‌های بسیار بیشتر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شناسایی نیازها برای تهیه و تولید نرم افزار مناسب
پذیرش و نوبت دهی آنلاین برای صرفه‌جویی در وقت مرکز و بیماران

پذیرش و نوبت دهی آنلاین برای صرفه‌جویی در وقت مرکز و بیماران

گسترش فزایندۀ نفوذ وب در سال‌های اخیر، فرصت‌های بی‌نظیری درخصوص ارائۀ خدمات به مراجعین، بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی فراهم کرده است. پذیرش بیمار نقطۀ آغاز خدمات پزشکی به بیماران است و به‌دلیل خدمات تخصصی که در مرکز رادیولوژی و سونوگرافی ارائه می‌شود، پذیرش صحیح و به‌موقع بیمار اهمیت زیادی دارد. با طراحی ساده و هوشمند این قسمت از نرم افزار مدیریت رادیولوژی، می‌توانید در سریع‌ترین زمان و با دقت بیشتر، بیماران را پذیرش کنید. در این بخش، اطلاعات بیمار وارد می‌شود و سیستم برحسب قیمت‌های از پیش‌تعریف‌شده، هزینۀ کل خدمات را برحسب نوع بیمه محاسبه کرده و جمع کل هزینه را اعلام می‌کند.

همچنین سرویس نوبت دهی آنلاین، این امکان را با کمترین نیاز به تنظیمات و فراهم کردن زیر ساخت‌ها مهیا کرده است که با هدایت هوشمند مخاطبین خود به بخش نوبت دهی آنلاین، حجم قابل توجهی از تماس‌های طولانی و خطاهای انسانی را کاهش دهید.

طراحی گرافیکی نرم افزار

هر زمان که دربارۀ نرم افزارهای مختلف صحبت می‌شود، معمولاً اولین فاکتوری که مورد نظر قرار می‌گیرد، طراحی گرافیکی نرم افزار است. دلیل این موضوع آن است که معمولاٌ  زمانی‌که کاربران با نرم افزار کار می‌کنند، باید بتوانند تجربۀ خوبی را از کار کردن با آن داشته باشند و در حین کار کردن با نرم افزار به مشکل برخورد نکنند. به‌همین علت برای تهیۀ نرم افزار مدیریت رادیولوژی و سونوگرافی، شما باید توجه ویژه‌ای به طراحی گرافیکی آن داشته باشید. محیط نرم افزار باید کاملاً متناسب با محیط مرکز تصویربرداری پزشکی باشد و از استانداردهای روز دنیا برای طراحی آن استفاده کرد. نرم افزارهایی که رابط کاربری مناسب و زیبایی ندارند، معمولاً طرفداران چندانی ندارند چرا که اولین عاملی که توجه کاربران را نسبت به یک نرم افزار جذب می‌کند، زیبایی ظاهری آن است.

طراحی گرافیکی نرم افزار
قابلیت‌های مربوط به مراجعه‌کنندگان و بیماران

قابلیت‌های مربوط به مراجعه‌کنندگان و بیماران

بدون شک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار مدیریت رادیولوژی این است که اطلاعات مربوط به بیماران را ذخیره کرده و در مواقع نیاز آن را به پزشکان و همینطور پرسنل نمایش می‌دهد. هر مرکز درمانی دارای چندین پزشک است و به‌همین علت، نرم افزار این قابلیت را دارد که بیماران را براساس نام پزشک آن‌ها دسته‌بندی کرده و نمایش دهد. علاوه‌بر این، امکاناتی از قبیل تشکیل پرونده برای هر بیمار، قابلیت جستجو در میان بیماران، امکان اضافه کردن صورت‌حساب‌های مالی مخصوص هر بیمار، نمایش صورت‌حساب مالی هر بیمار، مشخص کردن نوع بیمه برای بیماران و …. از جمله امکانات این نرم افزار هستند.

سایر ویژگی‌های نرم افزار

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این نرم افزار این است که پرسنل می‌توانند تصاویر مربوط به بیماران و همینطور اطلاعات و تصاویر کارکنان مرکز تصویربرداری پزشکی را به صفحۀ مربوط به هر شخص اضافه کنند. یکی از نقاط قوت این نرم افزار، طراحی آن به‌صورت آنلاین و آفلاین است که این امکان را به شما می‌دهد تا در هر زمان و هر مکان (هر جایی از دنیا) با اتصال به نرم افزار، کلیۀ اطلاعات بیماران و مجموعۀ خود را ملاحظه کنید و یا ثبت و تغییر دهید.

از دیگر ویژگی‌های بارز این نرم افزار قابلیت ریسپانسیو بودن آن است به‌این‌معنی‌که با کلیۀ سخت افزارهای روز دنیا همچون تلویزیون، کامپیوتر رو میزی، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل و همچنین با انواع سیستم عامل‌ها سازگار است. همچنین امکان اضافه‌شدن این قابلیت وجود دارد که بتوانید صورت‌حساب‌های مالی را به‌همراه میزان مراجعات و ریزهزینه‌های انجام‌شده، مشاهده کنید.

سایر ویژگی‌های نرم افزار
اهداف اصلی نرم افزار مدیریت رادیولوژی

اهداف اصلی نرم افزار مدیریت رادیولوژی

مدیریت تمامی فرآیندهای مرکز تصویربرداری توسط نرم افزار

کاهش حجم کاری و افزایش کیفیت و دقت عملکرد کاربران سیستم

مکانیزاسیون کامل مراکز درمانی

افزایش درجۀ رضایتمندی و رفاه حال بیماران و مراجعه‌کنندگان

افزایش درجۀ رضایتمندی کاربران سیستم رادیولوژی

ارائۀ گزارش‌های آماری و سود و زیان جهت تسهیل امر مدیریت

عدم نیاز به پیگیری مدیریت در فعالیت‌های پایین‌دستی

کمک به مدیر جهت تصمیم‌گیری بهتر دربارۀ نقش افراد و بازدهی بخش

مدیریت دیجیتال مرکز تصویربرداری پزشکی خود را شروع کنید

شما جزو کدام دسته هستید؟

مراکز تصویربرداری کوچک: این مراکز معمولاً دارای کمتر از 10 کارمند، پزشک و ارائه‌دهندۀ خدمات رادیولوژی هستند.

مراکز سازمانی: دارای حداقل 10 پزشک در بین کارکنانشان هستند.

بیمارستان‌ها: مقدار زیادی از اطلاعات رادیولوژیکی و تصاویری را که از چندین مکان یا کاربران ایجاد می‌شوند، مدیریت می‌کنند.

اگر شما هم در یکی از گروه‌های فوق مشغول به فعالیت هستید و جزو افرادی هستید که قصد دارید یک نرم افزار تخصصی را برای مرکز درمانی خود طراحی کنید؛ به شما توصیه می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره، نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با کارشناسان فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، در صورتی که تصمیم‌تان برای داشتن یک نرم افزار مدیریت رادیولوژی و تصویربرداری حرفه‌ای قطعی شد، شروع به کار خواهیم کرد.

مدیریت دیجیتال مرکز تصویربرداری پزشکی خود را شروع کنید

برخی از امکانات قابل ارائه در نرم افزار مدیریت رادیولوژی

پذیرش و نوبت دهی آنلاین
جواب دهی اینترنتی
پنل مدیریتی حرفه‌ای
قابلیت نصب بر روی موبایل و تبلت
سازگار با انواع ویندوز و مرورگر
ثبت مشخصات کامل بیماران
تعیین سطوح دسترسی
ثبت خدمات درمانی
معرفی بیمه‌های پایه
معرفی بیمه‌های تکمیلی
ثبت تخفیف‌­های سازمانی
قابلیت جستجوی پیشرفته
معرفی رادیولوژیست‌ها و تکنسین‌ها
ایجاد عضویت‌های مختلف
قابلت تعریف بخش­‌های مختلف
قابلیت تعریف چندین مرکز
ثبت جزئیات درمانی در پرونده
قابلیت توسعه و خصوصی‌سازی
قابلیت اتصال آنلاین به نرم افزار
محیط فارسی با کاربری آسان
تعریف شیفت­‌های کاربری فعال
ذخیرۀ اطلاعات و سوابق بیماران
تعریف ساعت حضور کادر درمان
گزاراشات مالی و مدیریتی مختلف
امنیت بالای اطلاعات
تهیۀ پشتیبان از اطلاعات بیماران
ثبت داروهای تجویزی در پروندۀ بیمار

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما

با جدیدترین قابلیت اینستاگرام آشنا شوید