نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و رزرو آنلاین آرایشگاه بانوان

در هر زمان و مکانی و با موبایل، سالن زیبایی خود را آنلاین مدیریت کنید

سالن خود را در تمام روزهای هفته پُر رونق کنید!

حجم بالای تماس‌های تلفنی و کاغذهای یادداشت برای رزرو را حذف کنید

زمان خود را مدیریت کنید و با تمرکز بیشتری به مشتریان خود رسیدگی کنید

مدیریت هوشمند اساسی‌ترین فاکتور در موفقیت

مدیریت هوشمند اساسی‌ترین فاکتور در موفقیت

مدیریت اساسی‌ترین فاکتور در موفقیت هر کسب‌وکاری است.  بدون آن امکان موفقیت ناچیز است. یک آرایشگر حرفه‌ای ممکن است در کار خود منحصرب‌فرد باشد ولی لزوماً نمی‌تواند یک مدیر خوب هم باشد. مدیریت سالن زیبایی نیاز به داشتن علم و هنر با هم دارد. شما به عنوان مدیر یک سالن زیبایی شاید نتوانید همۀ وقت خود را در سالن باشید و در لحظه حواستان به کار همۀ کارکنان باشد. شاید چندین شعبل داشته باشید و عملاً بودن در همۀ شعبه‌ها برای شما امکان‌پذیر نباشد.

کسب‌وکارهای در حال رشد برای افزایش کارایی و درنتیجه ماندن در بازار رقابت، به دنبال افزایش استفاده از سرویس‌های فناوری اطلاعات هستند و البته سالن‌های زیبایی و آرایشگران هم از این قاعده مستثنی نیستند.برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط مثل سالن‌های زیبایی زمان بسیار با ارزش است، همچنین این نوع کسب‌وکارها با منابع محدود سرمایه و نیروی انسانی مدیریت می‌شوند، برای افزایش کارایی و ارتباط موثر با مشتریان خود و همچنین رقابت در بازار قطعاً نیاز به استفاده از فناوری‌های جدید دارند تا هم در هزینه و هم در زمان صرفه‌جویی کنند.

بنابراین با یک نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه بانوان اختصاصی و تحت وب می‌توانید راحت‌تر مجموعۀ خود را مدیریت کنید، شعبه و اپراتورهای مختلف تعریف کنید و از عملکرد آن‌ها گزارش‌گیری کنید. در یک سیستم نرم افزاری آنلاین، یکبار همۀ تنظیمات را انجام می‌دهید و از آن به بعد فقط اپراتورهای شما اقدام به تعریف مشتری و ثبت رزروهای اینترنتی و اطلاعات خریدها می‌کنند.

رزرو آنلاین اختصاصی برای سالن زیبایی و اعتبار برند شما

تابه‌حال پیش آمده که چند نفر هم‌زمان وارد سالن شما شوند و امیدوارند که شما به کار همه رسیدگی کنید؟ یا مشتریان زمان بسیار طولانی در صف منتظر بمانند و ناراضی آن‌جا را ترک کنند؟ هر روز چه مدتی را صرف جوابگویی به تلفن و هماهنگی مشتریان می‌کنید؟ چند نفر در طول ماه تماس می‌گیرند ولی مراجعه نمی‌کنند و زمان شما خالی می‌ماند؟ راه‌اندازی و مدیریت یک سالن زیبایی موفق رابطۀ مستقیمی با نحوۀ مدیریت زمان دارد. کارکردن با تمرکز و مدیریتِ حضور مشتریان در آرایشگاه بانوان، از دلایل موفقیت آن است.

ساخت یک روش برنامه‌ریزی در سالن زیبایی یک امر حیاتی است که رزرواسیون آنلاین، این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد. مشتری‌ها می‌توانند همه‌روزه و در هر ساعتی از شبانه‌روز، خدمات شما را از هر نقطه‌ای رزرو کنند، حتی زمانی که سالن زیبایی تعطیل است. این یعنی شما زمان کمتری را صرف صحبت با تلفن می‌کنید. در یک نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و رزرو آنلاین خوب شما می‌توانید خدمات سالن خود را با جزئیات و قیمت، تقویم روزهای مشخص‌شده برای هرکدام از خدمات و بیوگرافی کارمندان را وارد کنید. تمام برنامه‌ریزی رزروها با تقویم گوگل هماهنگ هستند که شما بتوانید با برنامۀ خود چک کرده، قرارها را تائید کرده و از هر نقطه‌ای پیام یا ایمیل تائید را ارسال کنید. همچنین اطلاع‌رسانی مشتری دارد که اگر قرار بود دیرتر سرکار رفته یا اگر خواستید زمان قرار را تغییر دهید، سریعاً به مشتری خود اطلاع دهید. یک ابزار آنلاین و سودمند برنامه‌ریزی، باعث می‌شود قرارهای لحظه‌ای را بهتر مدیریت کرده و همچنین در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و استرس شما را می‌کاهد.

رزرو آنلاین اختصاصی برای سالن زیبایی و اعتبار برند شما
رزرو آنلاین چطور به سالن زیبایی کمک می‌کند؟

رزرو آنلاین چطور به سالن زیبایی کمک می‌کند؟

شلوغی سالن‌های زیبایی در روزهای آخر هفته ممکن است خستگی بیش‌ازحد در آن روز را برای همه به دنبال داشته باشد. سالن‌های زیبایی معمولاً در روزهای اول هفته خلوت‌تر هستند. با استفاده از ارزش‌گذاری روزهای هفته در سیستم رزرواسیون می‌توانید این توزیع مشتری را بهتر مدیریت کنید. به‌عنوان مثال شما برای پذیرفتن مشتری در روز شنبه اعتبار خاصی در نظر می‌گیرد و هر کس روز شنبه به شما مراجعه کند این هدیه را از شما خواهد گرفت. به‌این‌ترتیب شلوغی و فشار کار را در سالن زیبایی خود مدیریت می‌کنید.

همچنین در ادامه به برخی از امکاناتی که با استفاده از یک سیستم رزرو آنلاین اختصاصی در دسترس شما قرار می‌گیرند، اشاره می‌کنیم:

امکان ایجاد، لغو و مدیریت رزروها از طریق پنل مدیریتی

امکان تعریف نامحدود خدمات با قیمت‌گذاری متنوع

صفحۀ رزرو شخصی

امکان رزرو از طریق شبکه‌های اجتماعی و وب سایت اختصاصی شما

امکان دریافت پیش پرداخت

ارسال پیام‌های یادآوری به مشتریان جهت عدم فراموشی رزرو انجام‌شده

امکان طراحی رُبات تلگرام اختصاصی

گزارشات نرم افزار برای رزرو اینترنتی

به کمک نرم افزار مدیریت سالن زیبایی و آرایشگاه بانوان، شما انواع گزارشات نموداری از فروش و دریافتی‌های روزانه، هفتگی و ماهیانه را در دسترس خود خواهید داشت. به‌علاوه رزروهای انجام‌شده و اشخاص را می‌توانید صرفاً با یک کلیک و در یک نمایش دلچسب مشاهده کنید. این ارائۀ گزارشات در بستری زیبا و ساده به شما عرضه می‌شود.

از جمله مواردی که می‌توانید مشاهده کنید، عملکرد کارکنان و آرایشگران شما براساس میزان دریافتی و سرویس ارائه‌شده است و همچنین نوبت‌های رزروشده‌ای که هنوز تایم آن‌ها نرسیده ولی به تاریخ همان روز هستند.

گزارشات نرم افزار برای رزرو اینترنتی
نرم افزار مدیریت سالن چطور کار می‌کند؟

نرم افزار مدیریت سالن چطور کار می‌کند؟

در نرم افزار مدیریت سالن زیبایی اختصاصی شما، کارها و اطلاعات و کد مشتری به‌صورت هوشمند ثبت شده و با تایید نهایی، درصد آرایشگر و سالن محاسبه می‌شود. باتوجه به اطلاعات ثبت‌شده، کلیۀ گزارشات، نمودارهای مالی، محاسبۀ کارکرد کارکنان و سالن قابل استخراج است.

باتوجه به محیط بسیار ساده و کاربرپسندی که این نرم افزار دارد، فرآیند ثبت نوبت و تایید آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین نیاز به تایپ صورت می‌پذیرد. نام مشتری و سرویس مورد نظرش ثبت می‌شود و باتوجه به ساعات حضور آرایشگران در سالن، رزرو انجام می‌شود. بعد از تایید رزرو و انجام سرویس‌های مورد نظر مشتری، کلیۀ محاسبات حسابداری در سیستم ذخیره شده و در پایان هر ماه تنها با یک کلیک، درآمد آرایشگر با احتساب درصد و کسورات تعریف‌شده توسط مدیر سالن، مشخص می‌شود.

حسابداری و انبارداری نرم افزاری

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی شامل حسابداری سادۀ آرایشگاه، حسابداری پیشرفته، مدیریت مشتریان، سیستم اشتراک‌دهی خودکار، سیستم انبار و فروشگاه، حسابداری پرسنل، نمودارهای آماری و مالی، سیستم محاسبۀ سود خالص ماهانه و سالیانه، مدیریت دسترسی و امنیت سیستم و ده‌ها امکان پیشرفتۀ دیگر است.

حسابرسی آرایشگرها

ثبت سهم آرایشگر از خدمات و فروش باتوجه به درصد تعریف‌شده برای آرایشگران
ثبت کارکرد آرایشگران و امکان گزارش‌گیری از آن و مقایسۀ آن‌ها
امکان صدور فیش حقوقی باتوجه به درصد تعریف‌شده برای آرایشگران و پرسنل و محاسبۀ فروش و مساعده و …
محاسبه و گزارش مربوط به موجودی سالن و بانک در پایان روز و یک بازۀ زمانی

حسابداری و انبارداری نرم افزاری
اتصال سیستم رزرو سالن به تلگرام و واتس‌اپ

اتصال سیستم رزرو سالن به تلگرام و واتس‌اپ

نرم افزار مدیریت سالن زیبایی با اتصال به پیام‌رسان‌های محبوب، پیام‌های تبلیغاتی و نیز پیام‌های اطلاع‌رسانی را به مشتریان ارسال می‌کند. ارسال پیام از طریق ایمیل هم انجام امکان‌پذیر است و مدیر سالن بسته به علاقه‌مندی، از یکی از روش‌ها برای ارتباط گرفتن استفاده می‌کنند.

مدیریت کارمندان سالن زیبایی

با استفاده از این نرم افزار شما می‌توانید ورود و خروج کارمندان را کنترل نموده و نیز حقوق و مزایا و پاداش آن‌ها را مدیریت کنید. گزارشات عملکرد کارکنان براساس تعداد سرویس‌ها و مبلغ کارکرد آن‌ها در فاصلۀ زمانی دلخواه را می‌توانید مشاهده کنید و براساس آن پاداش آن‌ها را تعیین کنید.

مدیریت کارمندان سالن زیبایی
طراحی وب سایت اختصاصی برای آرایشگاه

طراحی وب سایت اختصاصی برای آرایشگاه

دنیای وب در کنار تمامی خدماتی که به‌صورت نرم افزاری به سالن زیبایی شما ارائه می‌کند، می‌تواند یک وب سایت اختصاصی هم برای شما طراحی و پیاده‌سازی کند که برخی از امکانات آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

پنل مدیریتی یکپارچه با نرم افزار مدیریت سالن زیبایی

مدیریت منوها و صفحات

گالری تصاویر و ویدئوها

مدیریت نظرات و پیشنهادات ثبت‌شده

مدیریت مقالات آرایشی و زیبایی

بهینه‌شده برای موتورهای جستجو برای کسب رتبۀ اول گوگل

ایجاد صفحات ارتباط با ما و تماس با ما

قابلیت ثبت کلمات کلیدی برای هر صفحه

نمایش محصولات و خدمات

CRM ویژۀ سالن‌های زیبایی

سالن‌های زیبایی برای حفظ مشتری و جذب مشتریان جدید می‌توانند از  سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM استفاده کنند. این سیستم در نرم افزار مدیریت سالن زیبایی براساس نیازهای آرایشگاه شما اختصاصی می‌شود و به ارتقاء کلیۀ خدمات قابل ارائه در سالن شما کمک می‌کند. با استفاده از این سیستم، ایجاد پرونده برای هر مشتری و تخصیص امتیاز به هر مشتری در دسترس مدیر سالن خواهد بود.

سی.‌ار‌.ام ویژۀ سالن زیبایی، سوابق هر مشتری را در پنل اختصاصی‌اش به او نمایش می‌دهد. این امکان نیز وجود دارد که در سیستم CRM به هر مشتری یک کد وفاداری اختصاص داد تا شناسایی مشتریان ویژه و دائمی در زمان مراجعه به سالن زیبایی راحت‌تر شود.

 

همچنین می‌توانید از پنل پیامکی با امکانات زیر در این سیستم استفاده کنید:

ارسال و دریافت اتوماتیک نظرسنجی از طریق پیامک

ارسال پیام هوشمند براساس تاریخ تولد مشتری

ارسال پیام کوتاه به‌صورت هوشمند بر اساس تاریخ ازدواج مشتری

CRM  ویژۀ سالن‌های زیبایی
باشگاه مشتریان هوشمند

باشگاه مشتریان هوشمند

مشتریان سالن‌های زیبایی نیاز به خدمات همیشگی دارند و در فواصل زمانی کوتاه، مجدداً نیاز به گرفتن همان خدمات قبلی و یا خدمات مشابه دارند. تنوع خدمات در سالن‌های زیبایی زیاد است و هر مشتری در هر زمانی می‌تواند برای گرفتن یک خدمت جدید به شما مراجعه کند. برای سالن‌هایی با این مشخصات، راه‌اندازی یک باشگاه مشتریان در نرم افزار مدیریت سالن زیبایی بیشترین بازدهی را خواهد داشت.

مزایای راه اندازی باشگاه مشتریان

۱ – می‌توانید برای مشتریان قدیمی و مشتریانی که خدمات بیشتری می‌گیرند، پاداش بیشتری در نظر بگیرید

۲ – می‌توانید به مشتریانی که افراد جدید را به شما معرفی می‌کنند، هدیه بدهید

۳ – برای مناسبت‌های مهم و ویژۀ خانم‌ها، به مشتریان خود هدیه بدهید

۴ – برای خدمات مختلف خود امتیازهای متفاوت در نظر بگیرید

۵ – پورسانت همکاران خود را در سالن زیبایی به‌راحتی مدیریت کنید

۶ – برای موفق شدن و متفاوت بودن از مشتریان خود نظر بگیرید

۷ – مشتریان را از میزان اعتبار و امتیازی که دارند، آگاه کنید

۸ – سیستم باشگاه مشتریان به شما کمک می کند که حواستان به مشتریانی که دیگر از شما خدمات نمی‌گیرند باشد

۹ – با سیستم باشگاه مشتریان همۀ روزهای هفته را پر رونق کنید

 مزایای راه اندازی باشگاه مشتریان
نکاتی که در مدیریت سالن زیبایی اثرگذار است

نکاتی که در مدیریت سالن زیبایی اثرگذار است

موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی از نظر امنیت و در دسترس بودن

توجه به فرهنگ و سطح درآمد منطقه

ایجاد یک خدمت ویژه مانند خدمات آرایشی در منزل

ارائۀ مشاوره رایگان در زمینه پوست، مو و زیبایی

برندسازی منحصربه‌فرد و ایجاد تصویر ذهنی مناسب و ماندگار در ذهن مشتری با یک موزیک ملایم در فضا و یا عطری آرامش‌بخش

تفکیک کارها باتوجه به تخصص و توانایی کارکنان

قرارداد با آتلیه جهت ثبت لحظه‌های خاص مشتریان

شناسایی علایق و نیازهای مشتریان باتوجه به ردۀ سنی و ایجاد ارزش منطبق بر سلیقۀ گروه هدف

بازاریابی در جذب مشتریان جدید جهت گسترش بازار و تلاش در حفظ مشتریان فعلی و تبدیل آن‌ها به مشتریانی وفادار

استفاده از ابزارهای تبلیغاتی که مخاطبین بسیاری دارد

توجه قاطع به نظرات و انتقادات مشتریان و تلاش در جهت اصلاح مشکلات

ارائۀ ارزش اضافی به مشتریان ازطریق انجام کارهای جانبی رایگان (کاشت ناخن اصلی +یک مرحله ترمیم رایگان)

ایجاد انگیزه با تخفیفات ویژه و غافلگیرکننده به مشتریان دائمی و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفادار

استراتژی‌های بازاریابی برای جذب مشتریان جدید

ایجاد استراتژی‌های بازاریابی که مشتریان جدید را هدف قرار می‌دهد، به شما کمک می‌کند کسب‌وکار خود را گسترش داده و سالن خود را رشد دهید. برخی از تاکتیک‌های بازاریابی که به شما در جذب مشتری جدید در منطقۀ خود کمک می‌کنند:

  • تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی
  • وبلاگ نویسی
  • نقدهای آنلاین
  • نامه‌های شخصی
  • بازاریابی ایمیلی
  • فرصت‌های بازخورد مشتری
  • کارت‌های هدیه
  • بازاریابی محصولات سالن

استراتژی‌های بازاریابی برای جذب مشتریان جدید
مدیریت دیجیتال و مدرن سالن زیبایی خود را شروع کنید

مدیریت دیجیتال و مدرن سالن زیبایی خود را شروع کنید

آیا از میزان سود و زیان واقعی سالن خود آگاهی دارید؟
آیا برای شما پیش آمده که فعالیت کدامیک از آرایشگرهای شما برای شما سودآورتر است؟
یا اینکه آرایشگری که چندین فعالیت مختلف را انجام می‌دهد، کدامیک از آن خدمات برحسب زمان به‌صرفه‌تر است؟
در انتهای هر ماه که می‌خواهید حقوق و مزایای کارکنان و آرایشگرها و پورسانت‌های آنان که هریک با دیگری تفاوت دارند را حساب کنید، این عمل چه مقدار زمان از شما می‌گیرد؟
آیا مایلید به تمام مشتریان خود که در این هفته تولد یا سالگرد ازدواجشان است، تبریک بگوئید، یا اینکه از رویدادهای مهم زندگی آن‌ها در هفته یا ماه جاری باخبرید؟
مشتریان شما از سیستم رزرو وقت شما راضی هستند؟
گزارشات مالی ماهانه و سالانۀ خود را چگونه تهیه می‌کنید؟ گزارشات انبار، فروش، حسابداری و اسناد و… در حال حاضر مورد رضایت شما هستند؟

پاسخ به نمونه سوالاتی که مطالعه کردید و ده‌ها سوال دیگر، جزء دغدغه‌های اصلی اکثر سالن‌های زیبایی است. نرم افزار مدیریت سالن زیبایی به‌صورت اختصاصی جهت مدیریت بهینۀ آرایشگاه شما طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.

اگر شما مدیر یک سالن زیبایی بزرگ و به‌دنبال نرم‌افزاری برای مدیریت آن هستید که تمامی خواسته‌های شما را برآورده کند و از گزارش‌های متنوع و سودمند آن در جهت مدیریت هرچه بهتر سالن خود استفاده کنید و یا سالن کوچکی دارید و دنبال نرم افزاری با سرعت بالا برای مدیریت پرسنل، امور مالی و اشتراک‌دهی سریع به مشتریان خود هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، شروع به کار خواهیم کرد.

برخی از امکانات قابل ارائه در نرم افزار مدیریت سالن زیبایی

دسترسی از هر مکان و در هر زمان
بدون نیاز به نصب و راه‌اندازی
محیط کاربری ساده و زیبا
رزرو آنلاین
درگاه پرداخت آنلاین
کاربری تحت وب
تعریف سطوح دسترسی مختلف
پشتیبانی قدرتمند
بک‌آپ گیری
گزارشات مدیریتی و آماری هوشمند
گرافیک مناسب
قابل استفاده بر روی همۀ دستگاه‌ها
کاربر پسند
بهینه‌شده با سرعت بالا
فارغ از سیستم عامل
جدول سرویس‌های انجام‌شده
سیستم پیام رسانی
نمایش رزروهای انجام‌شده
قابلیت توسعه و شخصی‌سازی
نمایش رزروهای آینده
ثبت نام و تکمیل پروفایل کارمندان
یادآوری کارها و قرارها
سیستم نظرسنجی و نظردهی کاربران
سوابق آماری و تصویری مشتری
ثبت مدت زمان برای یک سرویس
ارائۀ نمودارهای کاربردی
ثبت ورود و خروج کارمندان
نمایش نمودار دستمزد و فروش اخیر
تعریف روزهای کاری
تعریف ساعات شروع و پایان کار
ثبت قیمت هر سرویس
ارایه گزارش نوبت و رزروها
ارسال ایمیل گروهی
انبارداری و اجاره کالا
محاسبۀ درصد کارکرد آرایشگران
جستجوی پیشرفته در تمامی بخش‌ها
تعریف عکس برای هر سرویس
امکان فروش کالا
مدیریت کارکرد کارکنان
مدیریت انبار و قابلیت تعریف کالا
درج اطلاعت افراد
نمایش درآمد كاركنان آرایشگاه
نمایش و مدیریت تماس‌ها با سالن
قابلیت اتصال به وب سایت
تنظیم هشدار سررسید چک‌ها
تنظیم سررسید زمان وام‌ها
امکان طراحی رُبات تلگرامی
قابلیت چندزبانه کردن نرم افزار

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

از سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا اختصاصی استفاده کنیم؟ کدام یک بهتر است؟ / پادکست

چگونه نرم افزار مناسب کسب و کارتان انتخاب کنید؟

اصلی‌ترین فواید رزرو اینترنتی رستوران

وبینار آموزشی چیست و چقدر در یادگیری موثر است؟

منوی آنلاین کافی شاپ و کافه و رستوران

ویژگی های یک هاست خوب

چطور کپشن اینستاگرام را جذاب و بهتر بنویسید؟

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک

۱۱ نکته برای مراقبت از لپ تاپ از نگاه کارشناسان تکنولوژی

ویژگی‌های صفحه ارتباط با ما

با جدیدترین قابلیت اینستاگرام آشنا شوید