نرم افزار مدیریت قنادی و شیرینی فروشی و کارگاه شیرینی پزی

با موبایل در هنگام راه رفتن و در هر مکان و زمانی، قنادی و پرسنل خود را مدیریت کنید

مراجعات حضوری و تماس تلفنی و حجم زیاد کاغذ را حذف کنید

مشتریان با منوی دیجیتال، به‌راحتی برای مراسم مختلف سفارش می‌دهند

ارائۀ تخفیفات هوشمند براساس آپشن‌های مختلف و با گروه‌بندی مشتریان

با تکنولوژی و فناوری؛ قنادی و کارمندان خود را به‌سادگی مدیریت کنید

با تکنولوژی و فناوری؛ قنادی و کارمندان خود را به‌سادگی مدیریت کنید

قنادی، شیرینی فروشی، شیرینی سرا از اسم‌هایی است که همۀ آن‌ها یک معنا می‌دهند و به یک مکان اشاره می‌کنند؛ اما چیزی که در اصل وجود دارد و کاسبان برای معرفی کسب‌وکار خود از آن استفاده می‌کنند، قنادی است.

در گذشته که کسب‌وکارها به چند مغازه و کارگاه کوچک خلاصه می‌شد و یک مغازه‌دار برای مثال 10 فاکتور را در روز به‌صورت دستی و به‌سادگی انجام می‌داد، دیگر نیاز چندانی به تهیۀ گزارش سود و زیان و موجودی انبار و کارهای از این قبیل نداشت. اما در عصر جدید؛ پیشرفت علم، پیچیده و علمی‌تر شدن امور مربوط به مدیریت کسب‌وکار و برخی از عوامل دیگر از جمله؛ افزایش حجم فعالیت‌ها، حجم زیاد فاکتورها، گردش موجودی‌های بالا، افزایش هزینه‌ها و تغییر در قیمت‌ها باعث شده است که نیاز شدیدی به ابزاری دقیق برای تهیۀ گزارشات و ثبت و ضبط و نگهداری آن‌ها و مدیریت پرسنل و امور مربوط به مشتریان به وجود بیاید.

همچنین با توجه به حجم این فعالیت‌ها، مالک شیرینی و خشکبار فروشی یا یک مدیر قنادی نمی‌تواند به تنهایی و با استفاده از روش‌های قدیمی این نیاز و مشکل را برطرف کند و اگر از روش‌های جدید و به‌روز مدیریتی در امور مختلف خود استفاده نکند ضرر و زیان‌های زیادی خواهد دید.

تکنولوژی زندگی ساده‌تری برای ما ایجاد کرده است. از رزرو حمل‌و‌نقل و مطب پزشکان گرفته تا سفارش غذا، همه و همه فقط با یک کلیک. در عصر دیجیتال، بعضی از صاحبان کسب‌وکار با شناسایی نیازها و تب‌های بازار، تجارت خود را به‌روزرسانی می‌کنند.

با استفاده از یک نرم افزار مدیریت قنادی و کارگاه شیرینی پزی اختصاصی روی موبایل خود به‌راحتی می‌توانید تمام امور فروش، انبار، کالاها، پرسنل و مشتریان را مدیریت کنید و حتی از امکانات باشگاه مشتریان و فروش اینترنتی کالاهای خود به‌وسیلۀ این نرم افزار بهره‌مند شوید.

امکانات نرم افزار مدیریت قنادی

بسیار ساده و روان

گرافیک زیبا و مناسب

محیط کاملاً فارسی و کاربرپسند

تعریف سطوح دسترسی مختلف

کاربری تحت وب

دسترسی از هر مکان و در هر زمان

بدون نیاز به نصب و راه‌اندازی

گزارشات مدیریتی و آماری هوشمند

قابل استفاده بر روی همۀ دستگاه‌ها

گزارش سود و زیان به مدیر

بهینه‌شده با سرعت بالا

قابلیت توسعه و شخصی‌سازی

سیستم پیام رسانی

انبارداری و مدیریت موجودی

گزارشات متنوع عددی و نموداری

​ثبت سفارشات مشتری

درگاه پرداخت آنلاین

ثبت آنلاین سفارشات و پیگیری آن‌ها

تعیین حداقل موجودی و حداکثر موجودی جهت مدیریت تعدادی و جلوگیری از ضایعات

گزارشات متنوع مالی

 امکانات نرم افزار مدیریت قنادی
منوی دیجیتال

منوی دیجیتال

در قنادی و شیرینی فروشی برای ثبت سفارش مشتریان برای مجالس و مراسم، نیاز به انتخاب کیک و شیرینی است. در نرم افزار مدیریت قنادی می‌توان منوی دیجیتالی طراحی کرد که دارای گروه‌بندی براساس مراسم مختلف باشد و مشتریان به‌راحتی بتوانند کیک و شیرینی مورد نظر خود را انتخاب کنند و سفارش دهند.

در زمان ثبت فاکتور، تمام سفارشات و زمان تحویل ثبت می‌شود و یک نسخه برای مشتری و نسخۀ دوم برای قناد ارسال می‌شود که می‌توانند سفارشات را در موبایل خود مشاهده کنند. در زمان تحویل از طریق پیامک به مشتری اطلاع‌رسانی می‌شود و در سال‌های بعد نیز با نوتیفیکیشن به مشتری پیشنهاد سفارش دوباره در این قنادی ارسال داده می‌شود.

باشگاه مشتریان و سیستم CRM

ارائۀ سرویس‌های تشویقی به مشتریان جهت خرید بیشتر و تبدیل شدن به مشتریان وفادار بسیار مهم است. در باشگاه مشتریان نرم افزار مدیریت قنادی شما می‌توانید وب سایت اختصاصی فروش داشته باشید و تمام امور این وب سایت را از طریق نرم افزار مدیریت کنید. از دیگر امکانات این نرم افزار بحث تخفیفات در فروش است که خود دنیایی دیگر دارد، تخفیف برحسب کالا، جمع کل فاکتور، تعداد مراجعات مشتری، برحسب یک برند خاص و موارد مختلف دیگری که شما را در جهت ارائۀ تخفیفات هوشمند همراهی می‌کند. یکی دیگر از امکانات باشگاه مشتریان، تعریف عضویت‌های گوناگون است که می‌توانید مشتریان را در گروه‌های مختلف قرار دهید و برای هر گروه تخفیفات خاصی در نظر بگیرید.

باشگاه مشتریان و سیستم CRM
موجودی کالای قنادی

موجودی کالای قنادی

امکان ارائۀ گزارشات نموداری و امکان بررسی و وارد کردن مواد فاسد‌شده، مواد تاریخ‌گذشته و همچنین مواد بسته‌بندی‌شدۀ سالم و آمادۀ تحویل و…. در نرم افزار مدیریت قنادی و کارگاه شیرینی پزی قابل طراحی است و البته کمترین و بیشترین مقدار هر کالا به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود و در دسترس است و امکان انواع گزارش‌گیری‌ها براساس تعداد و نوع و یا تاریخ انقضا و گزارشات دیگر کاربردی و مدیریتی فراهم است؛ مانند گزارش کالایی که بیشترین خروج از انبار را داشته در یک بازۀ زمانی خاص.

تولید محصولات و دستور پخت

با وارد کردن اطلاعات پخت و تولید محصول مانند مواد اولیه و مقدار مواد و نحوۀ تولید و پخت قنادی می‌توانید عملکردها را بررسی نموده و نحوۀ تولید را مدیریت کنید. در این نرم افزار می‌توانید برای انواع محصولات، دستور تولید و دستور غذایی قرار دهید و البته با این امکان می‌توانید مدیریت هزینه هم داشته باشید.

تولید محصولات و دستور پخت
مدیریت کارکنان

مدیریت کارکنان

ورود و خروج کارکنان و حقوق و مزایای آن‌ها را می‌توانید با این سیستم مدیریت کنید. لیست کارکنان و حقوق آن‌ها و محاسبات انگیزشی مانند جایزه برای سقف فروش و مکانیزه‌کردن آن، ثبت مهارت‌های کارکنان و جستجوی اشخاص براساس مهارت‌ها و توانایی‌های آن‌ها و ارسال رسید پرداخت حقوق و سایر پرداختی‌ها به کارکنان و گزارشات مالی حقوق و دستمزد آن‌ها.

مدیریت مشتریان

نرم افزار مدیریت قنادی و خشکبار روش حسابداری و نحوۀ مدیریت شما را مکانیزه می‌کند. شما می‌توانید به‌راحتی با ثبت مشخصات مشتری و علایق او هر بار منوی مناسب او تهیه کنید. شیرینی‌ها و آشامیدنی‌های مورد علاقۀ او را پیشنهاد دهید و هر بار اطلاعات توسط نرم افزار به‌روزرسانی می‌شود و شما می‌توانید حتی به‌راحتی مشتریان را براساس ارزش خریدهایی که کرده‌اند نیز طبقه‌بندی کرده و تخفیفات تشویقی و بسته‌های تشویقی برای آن‌ها در نظر بگیرید.

مدیریت مشتریان
نرم افزار مدیریت قنادی مناسب چه مجموعه‌هایی است؟

نرم افزار مدیریت قنادی مناسب چه مجموعه‌هایی است؟

شیرینی فروشی‌ها

آجیل و خشکبار فروشان

عمده‌فروشی آجیل و خشکبار

فروشگاه‌های لوازم قنادی

فروشگاه‌های مواد خوراکی شیرینی پزی

شکلات فروشی‌ها

فروشندگان و توزیع‌کنندگان نبات و آبنبات و قند

پخش و عمده‌فروشی شکلات و کاکائو

مدیریت هوشمند قنادی و شیرینی فروشی خود را کنید

آمارها نشان می‌دهد که شیرینی فروشی‌های آنلاین و هوشمند به‌سرعت در حال افزایش و گرفتن سهم قابل توجهی از بازار مصرف‌کنندگان و مشتریان هستند.

اگر شما هم به داشتن یک نرم افزار مدیریت قنادی و شیرینی فروشی حرفه‌ای و اختصاصی به‌صورت تحت وب و آنلاین فکر می‌کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره؛ نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، شروع به کار خواهیم کرد.

مدیریت هوشمند قنادی و شیرینی فروشی خود را کنید

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

0936-155-32-18

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

راه حل برای پیدا کردن گوشی های سرقتی چیست؟

حذف خودکار چربی اثر انگشت از روی صفحه نمایش

قابلیت کانال اینستاگرام رسما معرفی شد

استراتژی های گسترش کسب و کار در سال ۲۰۲۳

پتنت جدید اپل برای تبدیل پیام های iMessage به محتوای صوتی

گوگل ویژگی های رم و صرفه جویی در انرژی را به مرورگر کروم اضافه کرد

مجهز شدن ویندوز ۱۱ به میکسر صوتی حرفه ای

یازده میلیون گوشی به بدافزار آلوده شدند

قابلیت اضافه شدن پیام صوتی به استاتوس در واتساپ

انتشار توییتر بلو برای اندرویدی‌ها

اینستاگرام دو قابلیت جدید معرفی کرد

قابلیت پیام به خود در واتس‌اپ