نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه (رژیم درمانی)

کلینیک تغذیه خود را با موبایل و در یک مسافرت تفریحی یا پیاده‌روی مدیریت کنید!

با پروندۀ دیجیتال، روند درمانی بیماران همیشه در دسترس شماست

ساعات و محتوای رژیم غذایی را آنلاین به بیماران اعلام و یادآوری کنید

با مشاوره آنلاین؛ محدودۀ مکانی و زمانی رژیم درمانی خود را افزایش دهید

مدیریت هوشمند مطب و کلینیک تغذیه (رژیم درمانی)

مدیریت هوشمند مطب و کلینیک تغذیه (رژیم درمانی)

در دنیای مدرن که در کمتر از یک ساعت اطـلاعات ثبت‌شده چندین برابر می‌شود، امر بایگانی و بررسی مجدد اسناد، امری بسیار مهم و کلیدی‌ست و استفاده از نرم افزارها در تمامی مشاغل جهت بازدهی بیشتر و افزایش سرعت و دقت، امری اجتناب‌ناپذیر است.
از آنجاکه مبحث تغذیه و رژیم درمانی روزبه‌روز در حال پیشرفت است و بیشتر مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته و باعث شده که حجم کار متخصصان در این زمینه افزایش پیدا کند، استفاده از نرم افزارهای آنلاین و تحت وب جهت بهبود دقت و سرعت خدمات‌دهی در این مطب‌ها و کلینیک‌ها مطلوب به نظر می‌رسد.

نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه (رژیم درمانی) به‌طور اختصاصی برای مدیریت مراکز تغذیه درمانی یا همان رژیم درمانی و جهت ثبت پرونده‌های بیماران به‌صورت دیجیتال، پذیرش و نوبت دهی بیماران، مشاوره آنلاین و ثبت مشخصات بالینی بیمار در هر جلسۀ ویزیت، طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.

این نرم افزار مدیریت مرکز شما و ارتباطاتتان با بیماران را برعهده خواهد داشت.

سیستم رزرو آنلاین

در نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه و در بخش رزرو آنلاین می‌توانید با توجه به روزها و ساعات کاری هر پزشک، وقت‌های خالی برای ویزیت بیماران را مشخص کنید تا بیماران با مراجعه به وب سایت شما و بررسی این تایم‌های ویزیت تعیین‌شده، زمان مورد نظر خود را به‌راحتی و آنلاین رزرو کنند.

این امکان وجود دارد که پس از رزرو وقت توسط مراجعه‌کنندگان، یک پیامک جهت تایید وقت رزروشده برای ایشان، پزشک و دستیار مربوطه ارسال شود.

سیستم رزرو آنلاین
ویژگی‌های نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه

ویژگی‌های نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه

امکان ایجاد مشاوره آنلاین جهت مشاورۀ از راه دور و غیر حضوری

محیط ساده با کاربری آسان و کاملاً فارسی (برای استفاده در یک مطب عمومی تا کلینیک تخصصی با بخش‌ها و پرسنل متعدد)

نمایش گزارشات متنوع از کارکرد پزشکان و دستیاران، صورتحساب و وضعیت بیماران، صورتحساب بیمه‌های تحت پوشش و …

امکان ایجاد پنل پیام کوتاه و ارسال پیامک‌های یادآوری و گزارشات حسابداری برای بیماران، پزشکان و مدیران تعریف‌شده

امنیت بالا در نگه‌داری از اطلاعات ثبت‌شده و مدیریت کاربران با سطوح دسترسی مختلف

امکان مشاهدۀ پروندۀ بیماران در هر جای دنیا و در هر زمانی به‌صورت آنلاین

پروندۀ دیجیتال

یکی از مهم‌ترین عوامل در تجویز رژیم مناسب برای افراد، آگاهی از سوابق پیشین رژیمی تجویزشده به آن فرد است. در نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه این امر از طریق پروندۀ دیجیتال افراد، امکان‌پذیر می‌شود. در پروندۀ دیجیتال، اطلاعاتی همچون قد، وزن، سایز کمر، فشار خون، قند و سوابق حساسیتی و داروهای مصرفی پیشین و رژیم‌های غذایی قبلی فرد به‌طور کامل ذخیره می‌شود.

شما به پروندۀ دیجیتال یک فرد در نرم افزار، بسیار سریع و در کسری از ثانیه بین تعداد زیادی از پرونده‌های کلینیک، دسترسی خواهید داشت. همچنین جستجوی پروندۀ دیجیتال یک فرد ازطریق نام و نام خانوادگی یا شماره تماس یا کد ملی و یا شماره پروندۀ آن فرد، امکان‌پذیر است.

پروندۀ دیجیتال
ثبت سوابق پزشکی و سلایق غذایی افراد

ثبت سوابق پزشکی و سلایق غذایی افراد

شما در نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه این امکان را دارید که در هنگام پذیرش و ویزیت افراد، اطلاعاتی همچون سوابق حساسیت، بیماری‌های قلبی و عروقی، فشار خون، دیابت یا حتی سلایق غذایی افراد گیاه‌خوار و… را در پروندۀ دیجیتال آن‌ها ذخیره کنید. ثبت این اطلاعات به پزشک تغذیه و رژیم درمانی کمک می‌کند تا خطاهای درمانی خود را کاهش داده و تشخیص دقیق‌تری داشته باشد.

دریافت انتقادات و پیشنهادات و نظر سنجی

با ظهور تلفن‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های مختلف، مردم برای بیان نظر و پیشنهادات خود خیلی کمتر از تماس تلفنی و یا ایمیل استفاده می‌کنند و به دلیل ملاحظات رفتاری در کلینیک نمی‌توانند به‌صورت مستقیم به پرسنل کلینیک شما انتقاد کنند. در نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه این امکان وجود دارد که مراجعان شما، بازخورد و نظرشان را درمورد خدمات و پرسنل شما ثبت کنند و به‌این‌ترتیب شما می‌توانید کیفیت خدمات ارائه‌شده در کلینیک خود را بهبود ببخشید.

دریافت انتقادات و پیشنهادات و نظر سنجی
محاسبۀ آنلاین شاخص تودۀ بدنی  (BMI)

محاسبۀ آنلاین شاخص تودۀ بدنی (BMI)

با استفاده از سیستم محاسبۀ آنلاین شاخص تودۀ بدنی (BMI) می‌توانید ابتدا وزن، قد، سن، جنسیت، متوسط میزان فعالیت روزانه و میزان تغییر وزن دلخواه فرد را وارد نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه کنید تا میزان تناسب بدن مراجعین خود را اندازه‌گیری کنید و سپس براساس هدف افراد به آن‌ها رژیم غذایی و ورزشی متناسب با شاخص تودۀ بدنی خودشان را بدهید. همچنین تصاویر و فیلم‌های ورزشی برنامۀ هر فرد را می‌توانید به پنل اختصاصی‌اش در نرم افزار ارسال کنید. لازم به ذکر است که سیستم محاسبۀ آنلاین شاخص تودۀ بدنی ملاکی برای بررسی میزان چاقی افراد نیست! بلکه این سیستم سلامت وزن افراد براساس قد را به‌صورت میانگین بررسی می‌کند.

ثبت اطلاعات مختلف برای بررسی پیشرفت هفتگی و ماهانۀ مراجعان

یکی از موارد حائز اهمیت برای افرادی که به کلینیک‌های رژیم درمانی برای کاهش یا افزایش وزن مراجعه می‌کنند، مشاهده و بررسی روند تغییرات وزنی آن‌ها در یک بازۀ زمانی مشخص است. همچنین پزشک متخصص با استفاده از اطلاعات مربوط به قبل و بعد از تغییر سایز افراد، قادر خواهد بود تشخیص دقیق‌تر و برنامۀ تغذیۀ بهتری را برای افراد تجویز کند. بنابراین شما به‌عنوان یک متخصص کلینیک تغذیه می‌توانید سایز باسن، بازو و ران افراد را در پروندۀ آن‌ها ذخیره کنید و در مراجعات دوره‌ای افراد، به‌راحتی روند تغییرات سایز و وزن افراد را زیر نظر داشته باشید. نمودارهای روند تغییرات وزنی و سایز عضلات افراد در پنل شخصی‌شان قابل مشاهده است.

ثبت اطلاعات مختلف برای بررسی پیشرفت هفتگی و ماهانۀ مراجعان
توسعه و شخصی‌سازی

توسعه و شخصی‌سازی

هر کلینیک و یا مطب، نیازها و انتظارات مخصوص به خود را از نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه دارد. بنابراین بر خلاف سایر شرکت‌ها که یک نرم افزار یکسان را به تمامی کلینیک‌ها می‌فروشند، دنیای وب نرم افزار مناسب شما را بر اساس مطالبات و درخواست شما طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی می‌کند.

سیستم پیامکی و نوتیفیکیشن و کاربردهای آن

یکی از مشکلات رایج مراجعه‌کنندگان به کلینیک تغذیه، فراموش کردن خوردن واحدهای غذایی در ساعات تعیین‌شده در برنامۀ غذایی‌شان است. بنابراین نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه براساس رژیم و برنامۀ غذایی داده‌شده به هر فرد، به‌صورت خودکار، ساعات مصرف واحدهای غذایی را ازطریق پیامک و یا نوتیفیکیشن به افراد یادآوری می نماید.

همچنین شما می‌توانید مخاطبان کلینیک خود را از لحاظ سن و جنسیت و نوع رژیم درمانی، دسته‌بندی کرده و سپس برای هر دسته، پیامک‌های جداگانه‌ای ارسال نمایید.

سیستم پیامکی و نوتیفیکیشن و کاربردهای آن
پشتیبانی فنی نرم افزار

پشتیبانی فنی نرم افزار

جهت برطرف کردن مشکلات فنی نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه ، پشتیبانی فنی از ملزومات طراحی و راه‌اندازی آن است. در صورت بروز مشکل، متخصصین ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به عیب‌یابی و برطرف کردن آن نموده و شما را از دلایل بروز و نحوۀ پیشگیری از آن مطلع می‌سازند. این سرویس نوعی تضمین جهت کارکرد همیشگی و سالم ماندن سیستم نرم افزاری است.

همچنین یکی از نقاط قوت این نرم افزار طراحی آن به‌صورت آنلاین و تحت وب است که این امکان را به شما می‌دهد تا در هر زمان و هر مکان (هر جایی از دنیا) با اتصال به نرم افزار، کلیۀ اطلاعات بیماران را مشاهده کنید و یا ثبت و تغییر دهید.

از دیگر امکانات بارز این نرم افزار قابلیت ریسپانسیو بودن آن است، به‌این‌معنی که با کلیۀ سخت‌افزارهای روز دنیا همچون تلویزیون، کامپیوتر رو میزی، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل و همچنین با انواع سیستم عامل‌ها سازگار است.

مدیریت آنلاین کلینیک تغذیۀ خود را شروع کنید

برای سفارش سیستم نرم افزاری جامع و طراحی نرم افزار متناسب با نیازهای مطب یا کلینیک خود، بهترین کار این است که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و پس از مشورت با مشاورین فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما و در صورتی که تصمیم‌تان برای داشتن یک نرم افزار مدیریت کلینیک تغذیه (رژیم درمانی) حرفه‌ای قطعی شد، شروع به کار خواهیم کرد.

مدیریت آنلاین کلینیک تغذیۀ خود را شروع کنید

برخی از امکانات قابل ارائه در نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک تغذیه

محیط کاربری ساده و زیبا
دسترسی از هر مکان و در هر زمان
تشکیل پروندۀ دیجیتال
کاربری تحت وب
ثبت انواع بیمۀ پایه و تکمیلی
معرفی پزشکان و کادر درمانی
مشاوره آنلاین
درگاه پرداخت آنلاین
پذیرش و نوبت دهی آنلاین
حسابداری کاربردی
مشاهده و پیگیری مشاوره‌های درمانی
ثبت تخفیفات دوره‌ای و موردی
معرفی بخش‌های مختلف کلینیک
تعریف کاربران با سطوح دسترسی
ثبت مشخصات کامل بیماران
ثبت خدمات پزشکی
ثبت مبالغ دریافتی
یادآوری یادداشت‌های روزانه و ملاقات‌ها
تعیین تعرفه به‌صورت آزاد یا با بیمه
قابلیت توسعه و شخصی‌سازی
تفکیک شیفت‌های کاری
بدون نیاز به نصب و راه‌اندازی
جستجوی پیشرفتۀ پذیرش‌ها و پرونده‌ها
قابل استفاده بر روی همۀ دستگاه‌ها
سازگار با انواع مرورگر
بهینه‌شده با سرعت بالا
اطلاع‌رسانی به‌وسیلۀ نوتیفیکیشن
امکان بدهکار و بستانکار کردن بیمار
فارغ از سیستم عامل
طراحی با امنیت بالا
تقویم تعطیلات
تهیۀ فایل پشتیبان از اطلاعات
پشتیبانی فنی
نظرسنجی و نظردهی کاربران
امکان به‌روزرسانی نرم افزار
طراحی زیبا و کاربرپسند
گزارشات متنوع مدیریتی
اطلاع‌رسانی و یادآوری ازطریق پیامک
گزارشات متنوع کاربری
آمار کامل مراجعان
استفادۀ همزمان کاربران به‌صورت نامحدود
قابلیت اتصال به وب سایت و اپلیکیشن

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

0936-155-32-18

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

راه حل برای پیدا کردن گوشی های سرقتی چیست؟

حذف خودکار چربی اثر انگشت از روی صفحه نمایش

قابلیت کانال اینستاگرام رسما معرفی شد

استراتژی های گسترش کسب و کار در سال ۲۰۲۳

پتنت جدید اپل برای تبدیل پیام های iMessage به محتوای صوتی

گوگل ویژگی های رم و صرفه جویی در انرژی را به مرورگر کروم اضافه کرد

مجهز شدن ویندوز ۱۱ به میکسر صوتی حرفه ای

یازده میلیون گوشی به بدافزار آلوده شدند

قابلیت اضافه شدن پیام صوتی به استاتوس در واتساپ

انتشار توییتر بلو برای اندرویدی‌ها

اینستاگرام دو قابلیت جدید معرفی کرد

قابلیت پیام به خود در واتس‌اپ