نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی

در اتاق عمل یا مسافرت با موبایل، پروندۀ الکترونیک بیماران و کلینیک خود را رصد کنید

دیگر نیازی به انواع فرم، سربرگ و بایگانی‌های جاگیر کاغذی ندارید

ارتباط با مشتریان، امور مالی و داخلی کلینیک را دیجیتال و هوشمند کنید

ثبت و پیگیری آنلاین تاریخ، علت، دفعات مراجعه و طرح درمان متقاضیان

نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی، لیزر، پوست و مو، جراحی پلاستیک و لاغری

نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی، لیزر، پوست و مو، جراحی پلاستیک و لاغری

زیبایی پدیده‌ای‌ست که همۀ افراد به آن علاقه داشته و تمایل دارند جاودان باقی بماند. ازاین‌رو تعداد مراجعه‌کنندگان به مطب‌ها و کلینیک‌های پوست و زیبایی بسیار زیاد است، درنتیجه مدیریت این مراکز کار دشواری است و باید حتماً به بهترین شکل ممکن انجام شود. در کلینیک‌های زیبایی عمل‌های زیادی انجام می‌شود و آمار مراجعه‌کنندگان به این مراکز هر روز بیشتر می‌شود. پزشکان و متخصصین این حوزه سعی دارند تا با انجام خدمات به‌موقع و باکیفیت بتوانند سهم زیادی از متقاضیان را از آن خود کنند. یکی از روش‌های مدیریت یک کلینیک زیبایی استفاده از فناوری و نرم افزارها است. نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی می‌تواند اطلاعات مربوط به یک مجموعۀ زیبایی را یکپارچه کرده و آن‌ها را مدیریت و سازمان‌دهی کند.

پاسخی به نیازهای دیجیتال مراکز زیبایی

در سال‌های اخیر، نرم افزارهای مختلفی در صنعت مراقبت‌های بهداشتی و زیبایی طراحی شده است که به پزشکان و مدیران این مراکز برای مدیریت فرآیندهای خود کمک می‌کنند. باتوجه به اینکه ثبت اطلاعات به‌صورت کاغذی مربوط به گذشته است، متخصصین مراقبت های بهداشتی و خدمات زیبایی در عصر فناوری، تمام داده‌های حیاتی خود را با ابزارهای نرم افزاری و آنلاین؛ استخراج، ردیابی و تجزیه‌وتحلیل می‌کنند و درنهایت این مسئله منجر به افزایش کارایی و بهبود کیفیت ارائۀ خدمات می‌شود. نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی برای پاسخگویی به نیازهای ویژۀ این بخش شما طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.

پاسخی به نیازهای دیجیتال مراکز زیبایی
پذیرش و نوبت دهی آنلاین برای صرفه‌جویی در وقت کلینیک و مراجعه‌کنندگان

پذیرش و نوبت دهی آنلاین برای صرفه‌جویی در وقت کلینیک و مراجعه‌کنندگان

پذیرش مراجعه‌کننده، نقطۀ آغاز ارائۀ خدمات زیبایی و بهداشتی است و به‌دلیل خدمات تخصصی که در کلینیک و مطب زیبایی ارائه می‌شود، پذیرش صحیح و به‌موقع او اهمیت زیادی دارد. با طراحی ساده و هوشمند این قسمت از نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی، می‌توانید در سریع‌ترین زمان و با دقت بیشتر، مراجعه‌کنندگان را پذیرش کنید. در این بخش، اطلاعات بیمار وارد می‌شود و سیستم برحسب قیمت‌های از پیش‌تعریف‌شده، هزینۀ کل خدمات را اعلام می‌کند.

همچنین سرویس نوبت دهی آنلاین، این امکان را با کمترین نیاز به تنظیمات و فراهم کردن زیر ساخت‌ها مهیا می‌کند که با هدایت هوشمند مخاطبین خود به بخش نوبت دهی آنلاین، حجم قابل توجهی از تماس‌های طولانی و خطاهای انسانی را کاهش دهید.

محیط فارسی با کاربری آسان

نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی در ارتباط با مدیریت اسناد و پرونده‌های بیماران و کارکرد پزشکان بسیار کاربردی است. ساختار نرم افزار بسیار ساده، کاربرپسند و براساس زبان فارسی طراحی می‌شود و برای کار کردن با نرم افزار نیازی به داشتن دانش کامپیوتری خاصی نیست، درنتیجه پزشکان، دستیاران و منشی‌ها می‌توانند به‌راحتی و با زبان شیرین فارسی با نرم افزار کار کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. این نرم افزار می‌تواند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشد تا پزشک به‌سادگی بتواند زمان کار بر روی بیمار، اطلاعات و روند کاری خود را توسط کامپیوتر بایگانی کند. اطلاعاتی (متن، تصویر، ویدئو و …) که بایگانی و ضبط می‌شوند، نقش مهمی در بررسی مجدد پروندۀ بیمار و اخذ تصمیم‌های صحیح دارند. این نرم افزار دستیار کلینیکی شما خواهد بود و از راحتی کار با آن و امکانات مختلفش لذت خواهید برد.

محیط فارسی با کاربری آسان
مهم‌ترین امکانات قابل ارائه در نرم افزار

مهم‌ترین امکانات قابل ارائه در نرم افزار

مطمئناً در یک کلینیک زیبایی، پوست و مو اولین چیزی که برای کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است، امکان تعریف بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف است. این نرم افزار  شامل تعریف بخش‌ها و سرویس‌های مختلف با تعرفه‌های مختص شما است. در این پلتفرم می‌توانید پکیج‌های مختلف خدماتی را تعریف و قیمت‌گذاری نموده و از این پکیج‌ها برای نوبت دهی به بیماران و ارائۀ پرینت به آن‌ها استفاده کنید. همچنین امکان ارسال پیامک یادآوری نوبت به بیماران را خواهید داشت. پروندۀ بیماران بخش بزرگی از نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی است که قابلیت ثبت هرگونه اطلاعات برای مراجعه‌کنندگان در آن فراهم آمده است. عکس قبل و بعد از انجام هر نوع خدماتی در پروندۀ مراجعین در نرم افزار ثبت می‌شود تا تمامی تغییرات کاملاً مشهود باشد.

ارسال آنلاین قبض برای موبایل بیمار به‌همراه اطلاعات درمانی و هزینه‌ها

به‌دلیل مشغله‌های گوناگون در زندگی روزمره، افراد پس از مراجعه به مطب و کلینیک زیبایی، قبض‌های کاغذی دریافت‌شدۀ خود را گم کرده و با مراجعۀ مجدد به کلینیک و سوال‌های مکرر و درخواست قبض مجدد از منشی کلینیک، در روند کاری کلینیک  بی‌نظمی ایجاد می‌کنند. در این شرایط، یک سیستم آنلاین مدیریت قبوض کلینیک که کلیۀ قبض‌ها را به موبایل بیماران ارسال کند، بسیار کارساز خواهد بود. لازم‌به‌ذکر است که برای سادگی کاربری نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی برای شما، طراحی و تغییر فرمت و متن ارسالی در سیستم مدیریت قبوض کلینیک؛ قابل اجرا خواهد بود.

ارسال آنلاین قبض برای موبایل بیمار به‌همراه اطلاعات درمانی و هزینه‌ها
سایر ویژگی‌های نرم افزار

سایر ویژگی‌های نرم افزار

کلیۀ سوابق، مراجعات و انواع خدمات و سرویس‌هایی که هر فرد در کلینیک زیبایی شما دریافت نموده است در پرونده‌اش ثبت و ذخیره‌سازی می‌شود. یکی از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار این است که پرسنل می‌توانند تصاویر مربوط به بیماران و همینطور اطلاعات و تصاویر کارکنان کلینیک را به صفحۀ مربوط به هر شخص اضافه کنند.

یکی از نقاط قوت این نرم افزار این است که مدیران و پزشکان مطب‌ها و کلینیک‌های زیبایی و جراحی پلاستیک به‌صورت آنلاین و از راه دور می‌توانند شاهد تمامی اطلاعات و اتفاقات موجود در مرکز زیبایی خود باشند. با استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی از هر نقطه و در هر جا اطلاعات مراکز مختلف خود را به‌روز و آنلاین می‌بینید. این قابلیت برای کلینیک‌هایی که به‌صورت زنجیره‌ای کار می‌کنند، بسیار مناسب است.

از دیگر ویژگی‌های بارز این نرم افزار قابلیت ریسپانسیو بودن آن است به‌این معنی‌که با کلیۀ سخت افزارهای روز دنیا همچون تلویزیون، کامپیوتر رو میزی، لپ‌تاپ، تبلت و موبایل و همچنین با انواع سیستم عامل‌ها سازگار است. همچنین امکان اضافه‌شدن این قابلیت وجود دارد که بتوانید صورت‌حساب‌های مالی را به‌همراه میزان مراجعات و ریزهزینه‌های انجام‌شده، مشاهده کنید.

چشم‌انداز سامانۀ نرم افزاری

مدیریت تمامی فرآیندهای کلینیک توسط نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی

کاهش حجم کاری و افزایش کیفیت و دقت عملکرد کاربران سیستم

مکانیزاسیون کامل کینیک و مطب

افزایش رضایتمندی و رفاه حال بیماران و مراجعین

افزایش رضایتمندی کاربران سیستم

ارائۀ گزارش‌های آماری جهت تسهیل امر مدیریت

عدم نیاز به پیگیری مدیریت در فعالیت‌های پایین‌دستی

کمک به مدیر جهت تصمیم‌گیری بهتر دربارۀ نقش افراد و بازدهی بخش

 چشم‌انداز سامانۀ نرم افزاری
کلینیک زیبایی خود را هوشمند مدیریت کنید

کلینیک زیبایی خود را هوشمند مدیریت کنید

اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد دارید یک نرم افزار تخصصی برای کلینیک و مطب زیبایی خود تهیه و استفاده کنید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که با شمارۀ ویژۀ دنیای وب در زیر همین مطلب تماس بگیرید و یا از طریق گزینۀ مشاوره، نام و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم و پس از مشورت با کارشناسان فنی ما و بعد از برآورد نیازهای شما، در صورتی که تصمیم‌تان برای داشتن یک نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی اختصاصی و حرفه‌ای قطعی شد، شروع به کار خواهیم کرد.

برخی از امکانات قابل ارائه در نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی

محیط فارسی و کاربری آسان
پنل مدیریتی حرفه‌ای
طراحی تحت وب
قابلیت استفاده با موبایل و تبلت
پذیرش و جواب دهی آنلاین
سازگار با انواع ویندوز و مرورگر
قابلیت توسعه و خصوصی‌سازی
ثبت پروندۀ الکترونیکی بیماران
تعریف سطوح دسترسی مختف
ثبت سوابق قبلی پزشکی بیمار
ارسال sms هوشمند
ثبت تخفیفات دوره‌ای یا موردی
ثبت اطلاعات اولیه و نتایج معاینات
قابلیت تعریف چند کلینیک
مدیریت یکپارچه تمامی کلینیک‌ها
جستجوی هوشمند بین بیماران
ایجاد طرح اقساط برای پرداخت
لیست کامل درمان‌های زیبایی
ثبت تصاویر بیماران و فایل‌های آن‌ها
گزارش‌گیری کامل از ملاقات‌ها و پرونده‌ها
تعریف ساعت کاری برای هر پزشک
دسترسی سریع به پروندۀ بیماران
یادآوری وقت ویزیت به بیمار
مدیریت کاربران نرم افزار
سیستم ارتباط با مشتری
ثبت داروهای مصرفی
امکان تعریف پزشک، پزشکیاران، لابراتوار
تعریف انواع تخصص‌ها
انتخاب خدمات پوست، مو، لیزر و...
صفحۀ چت منشی و پزشک
مشاهدۀ تصاویر قبل و بعد عمل
مشاهدۀ تمامی فیلم‌های جراحی
قابلیت بارگذاری انواع فایل
تبادل اطلاعات سریع
تهیۀ لیست روزانۀ بیماران
تهیۀ انواع گزارش‌های مالی
پشتیبان‌گیری روزانه
تعریف طرف قرارداد و بیمه‌های مختلف
و امکانات اختصاصی مورد نظر شما

اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز داری؟

0936-155-32-18

308 - 28 - 284 - 021

وبلاگ

راه حل برای پیدا کردن گوشی های سرقتی چیست؟

حذف خودکار چربی اثر انگشت از روی صفحه نمایش

قابلیت کانال اینستاگرام رسما معرفی شد

استراتژی های گسترش کسب و کار در سال ۲۰۲۳

پتنت جدید اپل برای تبدیل پیام های iMessage به محتوای صوتی

گوگل ویژگی های رم و صرفه جویی در انرژی را به مرورگر کروم اضافه کرد

مجهز شدن ویندوز ۱۱ به میکسر صوتی حرفه ای

یازده میلیون گوشی به بدافزار آلوده شدند

قابلیت اضافه شدن پیام صوتی به استاتوس در واتساپ

انتشار توییتر بلو برای اندرویدی‌ها

اینستاگرام دو قابلیت جدید معرفی کرد

قابلیت پیام به خود در واتس‌اپ